Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwo¶ci zmiany ustawień Cookies w przegl±darce.
Zajęcia odwołane, przeniesione, zastępstwa oraz zajęcia odbywane w terenie
Kryteria wyboru
Wybierz rodzaj:
Wybierz studia:
Wybierz rok:
Wybierz przedmiot:
 
Sortowanie:
Zajęcia
z dnia
Rodzaj zmiany
(nowy termin)
PrzedmiotOpis


Rezerwacja
2023-09-21
10:00:00
s.102
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2023-09-19 23:24:24]


Rezerwacja
2023-09-15
12:45:00
s. 301
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin
termin rezerwowy na egzamin z PFiT

Pyka Krystian
[2023-09-03 22:20:43]


Rezerwacja
2023-09-06
08:00:00
s.214
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-08-28 21:06:35]


Rezerwacja
2023-08-29
13:30:00
s.408
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
Kolokwium zaliczeniowe

Skorupa Bogdan
[2023-08-25 11:30:47]


Rezerwacja
2023-09-06
11:15:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-08-25 09:32:48]


Rezerwacja
2023-08-28
11:00:00
s.408
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-08-23 14:25:24]


Rezerwacja
2023-09-06
15:00:00
s.412
zaliczenie poprawkowe pgsiz
stacjonarne 2 GiK Ist.


Kudrys Jacek
[2023-08-12 10:50:11]


Rezerwacja
2023-08-28
10:00:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 1 GiK GNiK zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-08-07 19:50:03]


Rezerwacja
2023-07-13
09:00:00
s.214
GPU kolokwium
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Matwij Wojciech
[2023-07-11 08:04:41]


Rezerwacja
2023-07-11
09:00:00
s.219
Egzamin PGiMSI - termin 1
stacjonarne 2 GIN
Egzamin PGiMSI - termin 1

Witkowski Wojciech
[2023-07-04 11:23:09]


Rezerwacja
2023-07-05
09:00:00
s.219
Egzamin 0 -PGiMSI
stacjonarne 2 GIN
Egzamin 0 -PGiMSI

Witkowski Wojciech
[2023-07-04 10:45:02]


Rezerwacja
2023-07-09
13:50:00
s.214
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-07-02 20:27:36]


Rezerwacja
2023-09-12
08:50:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II
stacjonarne 1 GiK Ist. egzamin termin III


Szczutko Tadeusz
[2023-07-02 14:17:49]


Rezerwacja
2023-09-05
08:50:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin termin II


Szczutko Tadeusz
[2023-07-02 14:16:05]


Rezerwacja
2023-07-14
15:30:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin termin I


Szczutko Tadeusz
[2023-07-02 10:27:56]


Rezerwacja
2023-06-30
10:00:00
s.102
Egzamin Gleboznawstwo termin 0
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2023-06-26 11:15:01]
2023-06-27
14:40:00
408
Przeniesione
2023-06-20
13:00:00
ONLINE
Analizy przestrzenne w modelu wektorowym
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Cichociński Piotr
[2023-06-17 12:46:10]


Rezerwacja
2023-06-30
12:00:00
s.106
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - termin zerowy)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - termin zerowy)

Oleniacz Robert
[2023-06-15 20:25:05]
2023-06-27
11:00:00
ONLINE
Przeniesione
2023-06-21
13:00:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2023-06-15 13:58:38]


Rezerwacja
2023-07-13
14:00:00
s.507
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin ostateczny - gr. 5p
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 5p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-15 09:34:00]


Rezerwacja
2023-07-13
12:00:00
s.507
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin ostateczny - gr. 4p
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 4p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-15 09:32:12]


Rezerwacja
2023-07-06
14:00:00
s.507
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin poprawkowy - gr. 5p
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 5p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-15 09:27:56]


Rezerwacja
2023-07-06
12:00:00
s.507
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin poprawkowy - gr. 4p
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 4p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-15 09:25:26]


Rezerwacja
2023-09-12
09:40:00
504
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D - egzamin III termin
stacjonarne 3 GIN
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D - egzamin III termin

Lenda Grzegorz
[2023-06-15 08:33:30]


Rezerwacja
2023-07-12
15:30:00
504
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D - egzamin II termin
stacjonarne 3 GIN
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D - egzamin II termin

Lenda Grzegorz
[2023-06-15 08:31:40]


Rezerwacja
2023-07-05
15:30:00
504
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D - egzamin I termin
stacjonarne 3 GIN
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D

Lenda Grzegorz
[2023-06-15 08:30:38]


Rezerwacja
2023-09-12
11:00:00
504
Egzamin Geodezja Przemysłowa III termin
stacjonarne 2 GiK GIP
Egzamin Geodezja Przemysłowa III termin

Lenda Grzegorz
[2023-06-14 23:55:23]


Rezerwacja
2023-07-12
11:00:00
504
Egzamin Geodezja Przemysłowa II termin
stacjonarne 1 GiK GIP
Egzamin Geodezja Przemysłowa II termin

Lenda Grzegorz
[2023-06-14 23:53:28]


Rezerwacja
2023-07-06
11:00:00
504
Egzamin Geodezja Przemysłowa I termin
stacjonarne 1 GiK GIP
Egzamin Geodezja Przemysłowa I termin

Lenda Grzegorz
[2023-06-14 23:51:57]


Rezerwacja
2023-07-07
09:00:00
s.412
Programowanie komputerowe - kolokwium
stacjonarne 1 GiK Ist.


Skorupa Bogdan
[2023-06-14 19:18:12]


Rezerwacja
2023-07-06
09:00:00
s.408
Programowanie komputerowe - kolokwium
stacjonarne 1 GiK Ist.


Skorupa Bogdan
[2023-06-14 19:15:25]


Rezerwacja
2023-07-13
10:00:00
s.214
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin ostatni - gr. 3p
stacjonarne 1 GiK Ist. ćw. proj. 3p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-14 17:11:55]


Rezerwacja
2023-07-06
10:00:00
s.214
GPU - kolokwium z opracowania wyników pomiarów sytuacyjnych - termin poprawkowy - gr. 3p
stacjonarne 1 GiK Ist. 3p


Gruszczyński Wojciech
[2023-06-14 17:02:51]


Rezerwacja
2023-09-06
10:00:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 2 GiK GNiK egzamin


Ma¶lanka Józef
[2023-06-14 15:46:45]


Rezerwacja
2023-08-30
10:00:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 2 GiK GNiK egzamin


Ma¶lanka Józef
[2023-06-14 15:45:55]


Rezerwacja
2023-07-13
11:00:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 1 GiK GNiK egzamin


Ma¶lanka Józef
[2023-06-14 15:40:42]


Rezerwacja
2023-07-06
11:00:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 1 GiK GNiK zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-06-14 15:39:17]


Rezerwacja
2023-09-04
12:00:00
s.6
Egzamin GZK T3
stacjonarne Wykł.
Egzamin GZK t3

Chodak Marcin
[2023-06-14 15:13:33]


Rezerwacja
2023-08-28
12:00:00
s.6
Egzamin GZK t2
stacjonarne Wykł.


Chodak Marcin
[2023-06-14 15:12:10]


Rezerwacja
2023-07-11
12:00:00
s.6
Egzamin GZK
stacjonarne Wykł.
Egzamin Globalne zmiany klimatu....t1

Chodak Marcin
[2023-06-14 15:10:30]


Rezerwacja
2023-09-04
10:00:00
s.106
Egzamin Gleboznawstwo termin III
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.
Egzamin Gleboznawstwo t3

Chodak Marcin
[2023-06-14 15:06:49]


Rezerwacja
2023-08-28
10:00:00
s.106
Egzamin Gleboznawstwo termin II
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.
Egzamin Gleboznawstwo T2

Chodak Marcin
[2023-06-14 15:05:23]


Rezerwacja
2023-07-11
10:00:00
s.106
Egzamin Gleboznawstwo termin I
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.
Egzamin Gleboznawstwo t1

Chodak Marcin
[2023-06-14 15:03:52]


Rezerwacja
2023-09-05
13:00:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 3 GIN egzamin


Twardowski Mariusz
[2023-06-14 02:14:54]


Rezerwacja
2023-07-13
13:00:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 3 GIN egzamin


Twardowski Mariusz
[2023-06-14 02:13:56]


Rezerwacja
2023-07-06
13:00:00
214
Egzamin
stacjonarne 3 GIN egzamin


Twardowski Mariusz
[2023-06-14 02:12:59]


Rezerwacja
2023-09-08
11:20:00
s.106
Egzamin termin III IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-06-13 20:19:06]


Rezerwacja
2023-07-13
11:20:00
s.106
Egzamin termin II IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-06-13 20:18:04]


Rezerwacja
2023-07-06
11:20:00
s.106
Egzamin termin I IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-06-13 20:16:59]


Rezerwacja
2023-07-14
12:00:00
s.2
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - II termin)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - II termin)

Oleniacz Robert
[2023-06-13 15:07:09]


Rezerwacja
2023-07-10
12:00:00
s.106
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - I termin)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin - I termin)

Oleniacz Robert
[2023-06-13 15:05:30]


Rezerwacja
2023-09-05
12:00:00
s.103
Egzamin GTL
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin GTL III termin

Wojtanowicz Piotr
[2023-06-13 14:36:51]


Rezerwacja
2023-07-12
12:00:00
s.103
Egzamin GTL
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin GTL II termin

Wojtanowicz Piotr
[2023-06-13 14:35:24]


Rezerwacja
2023-07-07
12:00:00
s.102
Egzamin GTL
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin GTL I termin

Wojtanowicz Piotr
[2023-06-13 14:30:47]


Rezerwacja
2023-07-07
10:00:00
s.106
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne


Sroka Katarzyna
[2023-06-12 22:19:22]


Rezerwacja
2023-06-30
10:00:00
s.106
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-06-12 22:17:16]


Rezerwacja
2023-09-02
12:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki - Egzamin
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin - termin poprawkowy II


Stoch Tomasz
[2023-06-12 09:23:09]


Rezerwacja
2023-07-15
12:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki - Egzamin
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin - termin II


Stoch Tomasz
[2023-06-12 09:21:16]


Rezerwacja
2023-07-08
12:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki - Egzamin
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin


Stoch Tomasz
[2023-06-12 09:19:57]


Rezerwacja
2023-07-09
12:10:00
408
Systemy informacji przestrzennej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin

Cichociński Piotr
[2023-06-09 14:43:22]


Rezerwacja
2023-09-08
11:40:00
s.102
Geodezja inżynieryjna II - Egzamin - termin 3
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-06-09 10:39:17]


Rezerwacja
2023-07-14
11:40:00
s.106
Geodezja inżynieryjna II - Egzamin - termin 2
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-06-09 10:37:42]


Rezerwacja
2023-07-07
11:40:00
s.301
Geodezja inżynieryjna II - Egzamin - termin 1
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-06-09 10:35:02]
2023-06-22
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-06-22
13:00:00
ONLINE
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe)

Oleniacz Robert
[2023-06-07 17:21:05]
2023-06-15
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-06-15
13:00:00
ONLINE
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe)

Oleniacz Robert
[2023-06-07 17:19:05]


Rezerwacja
2023-07-13
09:30:00
s.2
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin II)
stacjonarne Wykł.
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin II)

Oleniacz Robert
[2023-06-07 17:14:59]


Rezerwacja
2023-07-06
09:30:00
s.2
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin I)
stacjonarne Wykł.
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin I)

Oleniacz Robert
[2023-06-07 17:13:06]


Rezerwacja
2023-06-15
11:00:00
s.106
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin zerowy)
stacjonarne Wykł.
Egzamin z Technologii proekologicznych (termin zerowy)

Oleniacz Robert
[2023-06-07 17:03:17]
2023-06-19
11:20:00
ONLINE
Przeniesione
2023-06-21
11:20:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 1 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-06-06 13:47:16]


Rezerwacja
2023-06-28
11:00:00
s.408, 412
zaliczenie poprawkowe z PGSiZ
stacjonarne 2 GiK Ist.


Kudrys Jacek
[2023-06-04 08:52:24]


Rezerwacja
2023-09-15
10:30:00
503
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-06-01 22:08:20]


Rezerwacja
2023-09-07
10:30:00
106
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-06-01 22:06:59]


Rezerwacja
2023-07-13
10:30:00
301
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-06-01 22:03:54]


Rezerwacja
2023-06-02
14:00:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.
Praktyka Geodezja 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-06-01 17:58:49]


Rezerwacja
2023-06-01
11:00:00
s.103
Zaliczenie praktyk terenowych - gleboznawstwo
stacjonarne 2 IM¦ Ist
Zaliczenie praktyk terenowych - gleboznawstwo

Urbański Krzysztof
[2023-06-01 09:19:21]


Rezerwacja
2023-06-02
11:20:00
507 lub dowolna inna ćwiczeniowa
Geodezja Przemysłowa
stacjonarne 1 GiK GIP Ćw.audyt. gr.


Lenda Grzegorz
[2023-05-31 19:59:25]
2023-07-03
11:20:00
s.301
Przeniesione
2023-06-21
09:40:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-05-31 10:49:27]
2023-06-01
14:40:00
s.506
Przeniesione
2023-06-15
13:00:00
s.507
Język Python na porzeby GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT CWL1


Twardowski Mariusz
[2023-05-31 10:07:01]


Rezerwacja
2023-06-02
11:00:00
s.505
PGiSIP
stacjonarne


Uznański Andrzej
[2023-05-30 17:28:22]


Rezerwacja
2023-07-12
12:10:00
408
Systemy informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin.

Cichociński Piotr
[2023-05-30 14:39:01]


Rezerwacja
2023-06-02
13:00:00
s.408
Rw poprawa kolokwium
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.


Jasińska Elżbieta
[2023-05-30 11:35:44]


Rezerwacja
2023-06-05
09:30:00
s.214
Podstawy fotogrametrii - kolokwium
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Przeniesienie kolokwium na prosbe studentow, zatem prosze o odwołanie sali 214 z dnia 1.06 o godz.13

Borowiec Natalia
[2023-05-29 15:38:24]


Rezerwacja
2023-05-30
13:50:00
408
Analizy przestrzenne w modelu wektorowym
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.
Konsultacje

Cichociński Piotr
[2023-05-29 12:55:46]


Rezerwacja
2023-06-01
13:00:00
s.214
Podstawy fotogrametrii - kolokwium
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Borowiec Natalia
[2023-05-28 20:49:06]


Rezerwacja
2023-05-29
09:40:00
s.106
Geostatystyka I
stacjonarne 1 GiK PiAG Wykł.
Wykład z Geostatystyki I

Ligas Marcin
[2023-05-25 18:00:43]
2023-06-29
13:00:00
s.304
Rezerwacja
2023-06-30
10:15:00
ONLINE
Ujęcia wody powierzchniowej
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:59:24]
2023-06-29
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-06-30
08:30:00
ONLINE
Ujęcia wody powierzchniowej
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:58:39]
2023-06-26
14:40:00
s.214
Rezerwacja
2023-06-27
11:00:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:44:39]
2023-06-26
11:20:00
s.301
Rezerwacja
2023-06-27
09:20:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:43:56]
2023-06-12
14:40:00
s.214
Przeniesione
2023-06-13
10:15:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:41:27]
2023-06-12
11:20:00
s.301
Przeniesione
2023-06-13
08:30:00
ONLINE
Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-05-24 08:40:25]


Rezerwacja
2023-09-12
08:00:00
s.412
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T3

Preweda Edward
[2023-05-23 07:46:41]


Rezerwacja
2023-09-12
08:00:00
s.408
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T3

Preweda Edward
[2023-05-23 07:46:00]


Rezerwacja
2023-08-28
08:00:00
s.412
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T2

Preweda Edward
[2023-05-23 07:44:30]


Rezerwacja
2023-08-28
08:00:00
s.408
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T2

Preweda Edward
[2023-05-23 07:43:47]


Rezerwacja
2023-07-07
08:00:00
s.412
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T1

Preweda Edward
[2023-05-23 07:42:56]


Rezerwacja
2023-07-07
08:00:00
s.408
RWiMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS 2 Egzamin T1

Preweda Edward
[2023-05-23 07:42:16]


Rezerwacja
2023-05-29
14:40:00
s.301
PGiSIP
stacjonarne


Uznański Andrzej
[2023-05-22 18:57:02]


Rezerwacja
2023-06-01
18:00:00
s.301
Teoria i praktyka wyceny nieruchomo¶ci I
stacjonarne 1 GiK GNiK


Adamczyk Tomasz
[2023-05-22 16:35:00]


Rezerwacja
2023-05-31
13:00:00
s.412
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci
stacjonarne 3 GiK Ist.


Adamczyk Tomasz
[2023-05-22 16:29:40]


Rezerwacja
2023-05-25
17:30:00
s.214
GPU - termin poprawkowy kolokwium - gr. 4p
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. 4p


Gruszczyński Wojciech
[2023-05-22 13:35:18]


Rezerwacja
2023-05-25
08:00:00
s.301
Kolokwium zaliczeniowe GIN i ZKL
stacjonarne 3 GIN Kolokwium dla całego roku


Jakubiak Mateusz
[2023-05-22 12:56:15]


Rezerwacja
2023-05-23
08:00:00
214
RES
stacjonarne


Dębińska Ewa
[2023-05-22 11:19:33]


Rezerwacja
2023-05-27
08:00:00
s.506
Szkolenie QGIS
niestacjonarne


Grzywacz Krzysztof
[2023-05-22 09:58:58]


Rezerwacja
2023-05-29
08:00:00
102
Gleboznawstwo - praktyki terenowe
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykład wprowadzaj±cy do praktyk z gleboznawstwa.
Wykład wprowadzaj±cy do praktyk z gleboznawstwa.

Urbański Krzysztof
[2023-05-22 09:27:37]


Rezerwacja
2023-05-24
11:00:00
s.412
Poprawa kolokwium KN I
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
poprawa kolokwium

Pęska-Siwik Agnieszka
[2023-05-22 09:19:15]


Rezerwacja
2023-07-09
12:10:00
408
Systemy informacji przestrzennej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2023-05-19 12:19:58]


Rezerwacja
2023-05-25
08:00:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. konsultacje


Ma¶lanka Józef
[2023-05-19 10:16:15]
2023-06-27
13:50:00
ONLINE
Przeniesione
2023-06-12
18:00:00
ONLINE
Inżynieria ochrony powietrza
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (Wykład 1)

Oleniacz Robert
[2023-05-18 18:43:45]
2023-05-30
13:50:00
ONLINE
Przeniesione
2023-05-29
15:00:00
ONLINE
Inżynieria ochrony powietrza
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (Wykład 1)

Oleniacz Robert
[2023-05-18 18:40:20]
2023-06-21
09:40:00
ONLINE
Przeniesione
2023-05-24
11:20:00
s.504
Metodyka badań naukowych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.sem. gr.


Bieda Agnieszka
[2023-05-18 18:04:05]


Rezerwacja
2023-05-25
13:00:00
304
Cyfrowe Przetwarzanie Obrazów
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.lab. gr.4


Ż±dło Anna
[2023-05-18 14:18:55]
2023-05-31
08:00:00
s.219
Przeniesione
2023-06-16
10:15:00
ONLINE
Podstawy negocjacji
stacjonarne Wykł.


Lach Stanisław
[2023-05-18 12:03:52]
2023-05-31
13:00:00
s.106
Przeniesione
2023-05-25
13:00:00
s.301
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Adamczyk Tomasz
[2023-05-18 08:50:10]
2023-06-22
12:10:00
s.106
Przeniesione
2023-06-01
08:40:00
s.301
Propedeutyka ochrony ¶rodowiska
stacjonarne 4 I¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2023-05-17 15:08:14]


Rezerwacja
2023-05-26
09:00:00
s.103
Zajęcia terenowe z eksploatacji obiektów inżynierii ¶rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Kolokwium zajęcia terenowe

¦widwa-Urbańska Joanna
[2023-05-17 12:33:04]
2023-05-24
15:30:00
s.103
Przeniesione
2023-05-24
11:20:00
s.103
Gospodarka Zieleni± Miejsk±
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj.


¦widwa-Urbańska Joanna
[2023-05-17 12:29:57]


Rezerwacja
2023-05-30
10:30:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.
Praktyka Geodezja 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-16 12:46:58]


Rezerwacja
2023-05-29
14:30:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.
Praktyka Geodezja 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-16 12:45:07]


Rezerwacja
2023-05-24
08:00:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.
Praktyka Geodezja 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-16 12:41:02]


Rezerwacja
2023-05-23
08:00:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.


PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-16 12:40:13]


Rezerwacja
2023-05-22
08:00:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist.
Praktyka Geodezja 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-16 12:39:27]


Rezerwacja
2023-09-13
08:00:00
s.408
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 3

Preweda Edward
[2023-05-16 10:49:18]


Rezerwacja
2023-09-06
08:00:00
s.412
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 2

Preweda Edward
[2023-05-16 10:47:59]


Rezerwacja
2023-09-06
08:00:00
s.408
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 2

Preweda Edward
[2023-05-16 10:47:14]


Rezerwacja
2023-07-11
09:40:00
s.412
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 1

Preweda Edward
[2023-05-16 10:44:16]


Rezerwacja
2023-07-11
08:00:00
s.214
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 1

Preweda Edward
[2023-05-16 10:43:10]


Rezerwacja
2023-07-11
08:00:00
s.412
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 1

Preweda Edward
[2023-05-16 10:42:29]


Rezerwacja
2023-07-11
08:00:00
s.408
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist.
PK Egzamin Termin 1

Preweda Edward
[2023-05-16 10:41:33]


Rezerwacja
2023-05-23
12:00:00
s.102
Kolokwium - PFiT
stacjonarne 2 GiK Ist. Kolokwium


Marmol Urszula
[2023-05-16 10:11:27]


Rezerwacja
2023-09-09
11:00:00
s.408
Egzamin RWiMS 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin RWiMS 2 Termin 3

Preweda Edward
[2023-05-16 10:09:18]


Rezerwacja
2023-07-15
13:00:00
s.408
Egzamin RWiMS 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin RWiMS 2 Termin 2

Preweda Edward
[2023-05-16 10:08:12]


Rezerwacja
2023-07-08
13:00:00
s.408
Egzamin RWiMS 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin RWiMS 2 Termin 1

Preweda Edward
[2023-05-16 10:06:33]


Rezerwacja
2023-05-31
18:00:00
s.412
Kolokwium - CPO
stacjonarne


Pargieła Karolina
[2023-05-16 10:04:25]
2023-06-04
13:00:00
s.504
Przeniesione
2023-06-04
13:00:00
s.102
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. wykład


Pyka Krystian
[2023-05-16 09:38:34]


Rezerwacja
2023-09-09
09:00:00
s.503
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-05-16 09:28:24]


Rezerwacja
2023-07-15
11:20:00
s. 106
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-05-16 09:27:12]


Rezerwacja
2023-07-08
11:20:00
s.106
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. egzamin


Pyka Krystian
[2023-05-16 09:25:54]
2023-05-30
08:50:00
106
Przeniesione
2023-05-23
10:20:00
503
Cyfrowa fotogrametria lotnicza i satelitarna
stacjonarne 1 GiK GFiT wykład


Pyka Krystian
[2023-05-16 09:02:52]
2023-05-20
08:50:00
106
Przeniesione
2023-05-23
10:20:00
s.503
Cyfrowa fotogrametria lotnicza i satelitarna
stacjonarne 1 GiK GFiT wykład


Pyka Krystian
[2023-05-16 08:58:23]
2023-05-30
08:50:00
106
Przeniesione
2023-05-23
08:10:00
s.106
Cyfrowa fotogrametria lotnicza i satelitarna
stacjonarne 1 GiK GFiT Wykł.


Pyka Krystian
[2023-05-16 08:56:01]


Rezerwacja
2023-05-29
17:10:00
s.106
Systemy Katastralne
stacjonarne 1 GiK GNiK Ćw.proj. gr.


Ma¶lanka Józef
[2023-05-15 17:56:10]
2023-05-23
14:40:00
408
Przeniesione
2023-05-24
08:00:00
214
APwMW
stacjonarne 2 GIN Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2023-05-15 14:02:50]
2023-05-22
12:10:00
s.504
Przeniesione
2023-05-23
15:10:00
214
APwMW
stacjonarne 2 GIN Wykł.


Dębińska Ewa
[2023-05-15 14:01:44]


Rezerwacja
2023-05-30
13:00:00
s.505
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-05-15 13:46:32]
2023-06-21
13:00:00
s.106
Przeniesione
2023-05-18
13:00:00
s.301
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Adamczyk Tomasz
[2023-05-15 10:47:12]


Rezerwacja
2023-07-15
09:00:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II termin 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Szczutko Tadeusz
[2023-05-15 10:14:37]


Rezerwacja
2023-07-08
09:00:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II termin 1
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Szczutko Tadeusz
[2023-05-15 10:12:22]
2023-04-24
09:40:00
s.507
Przeniesione
2023-05-22
09:40:00
s.507
bazy danych
stacjonarne cwl 1a


Dębińska Ewa
[2023-05-15 10:10:21]


Rezerwacja
2023-06-03
09:00:00
s. 102
Egzamin z geodezji II rok II termin 0
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Szczutko Tadeusz
[2023-05-15 10:10:13]
2023-05-22
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-05-22
08:00:00
s.408
Bazy danych
stacjonarne cp 2


Dębińska Ewa
[2023-05-15 08:24:33]
2023-06-16
16:20:00
s.504
Rezerwacja
2023-05-30
09:30:00
219
BŻE
stacjonarne Wykł.


Kozakiewicz Ryszard
[2023-05-12 13:44:32]
2023-05-26
16:20:00
504
Rezerwacja
2023-05-23
09:30:00
219
BŻE
stacjonarne Wykł.
3 godziny wykładowe

Kozakiewicz Ryszard
[2023-05-12 13:41:42]
2023-05-19
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-05-17
13:00:00
219
B¬E
stacjonarne Wykł.


Kozakiewicz Ryszard
[2023-05-12 13:31:27]
2023-05-22
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-05-22
08:00:00
s.214
Bazy danych
stacjonarne cp 2


Dębińska Ewa
[2023-05-12 12:31:41]


Rezerwacja
2023-05-24
09:40:00
s.214
BD Poprawa
stacjonarne Wykł.


Dębińska Ewa
[2023-05-12 12:29:15]


Rezerwacja
2023-05-24
11:30:00
408
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji - kolokwium
stacjonarne 2 GiK Ist.


Borowiec Natalia
[2023-05-12 12:27:48]
2023-05-11
11:20:00
s.301
Przeniesione
2023-05-26
12:00:00
s.301
Wykład z geodezji II
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Szczutko Tadeusz
[2023-05-12 11:47:48]


Rezerwacja
2023-05-23
08:00:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. - poprawy


Ma¶lanka Józef
[2023-05-12 07:47:51]
2023-05-14
10:30:00
s.505
Przeniesione
2023-05-14
10:30:00
s.408
RWiMS II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
2GIK, RW2 W1 s.408

Preweda Edward
[2023-05-11 18:55:48]
2023-06-19
09:40:00
ONLINE
Rezerwacja
2023-05-29
08:00:00
s.504
Globalne Zmiany Klimatu: Przyczyny, Mechanizmy, Skutki
stacjonarne Wykł.
Wykład:
Globalne Zmiany Klimatu: Przyczyny, Mechanizmy, Skutki

Chodak Marcin
[2023-05-11 12:17:06]
2023-06-12
09:40:00
ONLINE
Przeniesione
2023-05-15
08:00:00
s.504
Globalne Zmiany Klimatu: Przyczyny, Mechanizmy, Skutki
stacjonarne Wykł.


Chodak Marcin
[2023-05-11 12:13:57]


Rezerwacja
2023-05-31
18:00:00
s.408
CPO - kolokwium
stacjonarne 1 GiK IIst.


Borowiec Natalia
[2023-05-10 16:47:46]


Rezerwacja
2023-05-31
18:00:00
s.214
CPO - kolokwium
stacjonarne 1 GiK IIst.


Borowiec Natalia
[2023-05-10 16:46:23]
2023-05-12
15:30:00
301
Przeniesione
2023-05-26
15:00:00
301
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Pyka Krystian
[2023-05-09 08:37:40]


Rezerwacja
2023-05-10
08:00:00
s.301
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-05-08 09:17:59]


Rezerwacja
2023-05-19
08:00:00
s.408
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-05-07 21:05:19]


Rezerwacja
2023-06-02
10:00:00
s.301
Egzamin z geodezji II rok II
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Szczutko Tadeusz
[2023-05-05 20:05:23]


Rezerwacja
2023-05-16
13:00:00
s.301
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Krzyżek Robert
[2023-05-05 13:41:36]


Rezerwacja
2023-05-31
09:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna
stacjonarne 1 IM¦ Ist kolokwium zaliczeniowe
Termin III

Sroka Katarzyna
[2023-05-04 19:37:18]


Rezerwacja
2023-05-25
09:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna
stacjonarne 1 IM¦ Ist kolokwium zaliczeniowe
Termin II

Sroka Katarzyna
[2023-05-04 19:34:17]


Rezerwacja
2023-05-18
09:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna
stacjonarne 1 IM¦ Ist kolokwium zaliczeniowe
Termin I

Sroka Katarzyna
[2023-05-04 19:32:30]
2023-05-10
09:40:00
s.106
Przeniesione
2023-05-08
13:00:00
s.505
Chemiczna analiza instrumentalna
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Sroka Katarzyna
[2023-05-04 19:24:35]


Rezerwacja
2023-05-16
13:30:00
s.302
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw 1
Kolokwium poprawkowe

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-05-04 13:23:59]
2023-04-27
11:20:00
s.508
Przeniesione
2023-05-17
08:00:00
s.508
Bazy danych
stacjonarne cwl 2a


Dębińska Ewa
[2023-05-04 12:58:00]


Rezerwacja
2023-05-09
18:00:00
s.301
Zajęcia z Studentami z Wydziału Inżynierii L±dowej i Gospodarki Zasobami
stacjonarne Wykł.


Kampczyk Arkadiusz
[2023-05-04 12:24:50]


Rezerwacja
2023-05-17
11:20:00
s.302ab
Dodatkowe konsultacje z Historycznych Aspektów Geodezji i Kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2023-05-04 12:11:50]


Rezerwacja
2023-05-09
13:00:00
s.304
Dodatkowe konsultacje z Historycznych Aspektów Geodezji i Kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Wykł.


Szombara Stanisław
[2023-05-04 12:09:34]
2023-05-05
13:00:00
s.412
Przeniesione
2023-05-12
15:30:00
412
Mobilne systemy GIS
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2023-05-04 11:53:40]
pi±tki od 2023-05-05
16:20:00
s.506
Przeniesione
¶rody od 2023-05-17
15:30:00
s.304
Historyczne aspekty geodezji i Karotgrafii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2023-05-04 11:40:53]


Rezerwacja
2023-05-08
09:40:00
s.106
nie dotyczy
stacjonarne Wykł.


Dębińska Ewa
[2023-05-04 11:17:14]
2023-05-04
11:20:00
s.408
Przeniesione
2023-05-11
09:40:00
s.408
Georeferencyjne Bazy Danych
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2023-05-04 11:13:06]
2023-05-05
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-05-12
09:40:00
s.504
Bezemisyjne Ľródła energii
stacjonarne Wykł.
podwójny wykład - 4 godziny - z 5 maja i 12 maja

Kozakiewicz Ryszard
[2023-05-04 10:28:53]


Rezerwacja
2023-05-04
14:40:00
s.408
Poprawa kolokwium KN I
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
poprawa KN I

Pęska-Siwik Agnieszka
[2023-04-28 09:31:01]
2023-06-23
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-05-16
10:25:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-04-27 23:03:32]
2023-06-23
08:00:00
s.505
Przeniesione
2023-05-16
09:40:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Ćw.audyt. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-04-27 23:02:11]
2023-05-19
08:00:00
s.505
Przeniesione
2023-05-16
08:00:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-04-27 23:00:19]
2023-06-02
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-05-09
09:40:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-04-27 22:58:13]
2023-06-02
08:00:00
s.505
Przeniesione
2023-05-09
08:00:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-04-27 22:53:32]


Rezerwacja
2023-04-15
16:10:00
s.219
spotkanie ze studentami Erasmus
niestacjonarne Wykł.


Kowalewski Zbigniew
[2023-04-27 15:50:46]


Rezerwacja
czwartki od 2023-04-27
13:01:00
s.508
Rezerwacja na zajęcia grupy z WILiGZ - Podstawy geodezji oraz systemy informacji przestrzennej
stacjonarne Ćw.lab. gr.
Zajęcia dla studentów z Podstawy geodezji oraz systemy informacji przestrzennej

Mazur Robert
[2023-04-27 11:45:52]
2023-05-17
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2023-03-30
09:00:00
Tachimetria - pomiary w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 4


Bu¶ko Małgorzata
[2023-04-27 11:45:48]
2023-05-10
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2023-03-30
09:00:00
Tachimetria - pomiary w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 4
Tachimetria - pomiary w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2023-04-27 11:44:00]
2023-05-16
13:50:00
s.302ab
Przeniesione
2023-04-04
09:00:00
s.302ab
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 3
Tachimetria - pomiary w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2023-04-27 11:40:48]
2023-05-09
13:50:00
s.302ab
Przeniesione
2023-04-04
09:00:00
zajęcia pomiarowe w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 3
Tachimetria - pomiary w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2023-04-27 11:38:21]


Rezerwacja
2023-05-15
09:00:00
S. 102
Rozpoczęcie Praktyki z Geodezji I Studia Niestacjonarne
niestacjonarne Spotkanie organizacyjne w ramach rozpoczęcia praktyk


Skulich Mikołaj
[2023-04-27 10:05:04]
2023-05-08
14:40:00
s.103
Przeniesione
2023-05-15
09:30:00
ONLINE
,Geodezyjna Obsługa Gospodarki Nieruchomo¶ciami
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.
Wizyta studyjna w PODGiK w Krakowie, ul. Przy Mo¶cie 1

Hanus Paweł
[2023-04-27 08:30:07]
2023-04-28
10:30:00
s.214
Przeniesione
2023-05-19
10:30:00
s.408
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Borowiec Natalia
[2023-04-26 22:12:58]
2023-04-26
13:00:00
Przeniesione
2023-05-10
08:00:00
s.505
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2023-04-25 13:02:23]
2023-04-28
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-04-28
09:40:00
s.504
ZRiZSZ
stacjonarne Wykł.


Kozakiewicz Ryszard
[2023-04-25 12:14:49]
2023-05-16
13:00:00
s.219
Przeniesione
2023-05-16
13:00:00
s.505
Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-04-25 10:37:20]
2023-05-09
13:00:00
s.219
Przeniesione
2023-05-09
13:00:00
s.505
Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-04-25 10:35:49]
2023-05-16
08:50:00
s.508
Przeniesione
2023-05-16
08:15:00
508
Bazy danych
stacjonarne cwl 3a


Dębińska Ewa
[2023-04-25 09:43:33]
2023-06-21
15:30:00
s. 507
Przeniesione
2023-05-29
11:20:00
s. 503
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ¶cieków (proj.)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw. proj. gr.


Bergier Tomasz
[2023-04-24 14:45:21]
2023-05-31
15:30:00
s. 507
Przeniesione
2023-05-31
09:40:00
s.508
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ¶cieków (proj.)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw. proj. gr.
Przeniesienie zajęć z 15:30 (31 maja)

Bergier Tomasz
[2023-04-24 14:43:43]
2023-05-17
15:30:00
s. 507
Przeniesione
2023-05-17
09:40:00
s. 508
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ¶cieków (proj.)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw. proj. gr.
Przeniesienie zajęć z 15:30 (17 maja)

Bergier Tomasz
[2023-04-24 14:41:55]
2023-04-26
15:30:00
s. 507
Przeniesione
2023-04-26
09:40:00
s. 412
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ¶cieków (proj.)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
Przeniesienie zajęć z 15:30 (26 kwietnia 2023).

Bergier Tomasz
[2023-04-24 12:54:32]
2023-04-25
11:20:00
s.302ab
Przeniesione
2023-04-20
08:00:00
wg. opisu
Geodezja IIb
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Zajęcia w terenie

Krzyżek Robert
[2023-04-24 10:45:55]
2023-05-09
13:00:00
s.214
Przeniesione
2023-04-25
13:30:00
ONLINE
ZMOWO
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.proj. gr. 3


Jasińska Elżbieta
[2023-04-23 21:37:44]


Rezerwacja
2023-04-24
13:00:00
s.506
RMIMS 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Poprawa kolokwium z SKL

Jasińska Elżbieta
[2023-04-23 20:59:59]


Rezerwacja
2023-05-09
09:40:00
s.214
Procedury technologiczne i dokumentacyjne w pracach geodezyjnych - kolokwium
stacjonarne 1 GiK GNiK Wykł.


Bieda Agnieszka
[2023-04-23 16:03:49]


Rezerwacja
2023-09-09
12:00:00
s.504
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "3"
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "3"

Strach Michał
[2023-04-21 21:10:41]


Rezerwacja
2023-08-27
12:00:00
s.504
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "2"
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "2"

Strach Michał
[2023-04-21 21:09:34]


Rezerwacja
2023-07-09
12:00:00
s.504
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"

Strach Michał
[2023-04-21 20:20:08]


Rezerwacja
2023-04-27
09:40:00
s.106
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2023-04-20 22:36:45]
2023-05-04
14:40:00
s.506
Rezerwacja
2023-04-27
14:40:00
s.508
Język Python na porzeby GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT CWL1


Twardowski Mariusz
[2023-04-20 09:35:59]
2023-04-24
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-05-22
08:00:00
s.214
Bazy danych
stacjonarne cp 2


Dębińska Ewa
[2023-04-18 11:22:23]
2023-05-21
15:30:00
s.408
Przeniesione
2023-05-14
08:00:00
s.408
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-04-16 22:11:12]
2023-05-21
13:00:00
s.408
Rezerwacja
2023-04-23
15:30:00
s.214
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-04-16 22:08:13]


Rezerwacja
2023-04-25
14:00:00
s.412
Kolokwium z GOI
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2


Puniach Edyta
[2023-04-14 11:39:32]


Rezerwacja
2023-06-01
11:20:00
s.214
Adaptacja do zmian klimatu w planowaniu przestrzennym - kolokwium
stacjonarne Wykł.


Bieda Agnieszka
[2023-04-13 21:52:16]
2023-06-28
11:20:00
ONLINE
Przeniesione
2023-05-22
11:20:00
s.103
Adaptacja do zmian klimatu w planowaniu przestrzennym
stacjonarne Wykł.


Bieda Agnieszka
[2023-04-13 21:47:16]
2023-06-21
11:20:00
ONLINE
Przeniesione
2023-05-15
11:20:00
s.103
Adaptacja do zmian klimatu w planowaniu przestrzennym
stacjonarne Wykł.


Bieda Agnieszka
[2023-04-13 21:43:56]
2023-05-31
11:20:00
s.505
Przeniesione
2023-05-08
11:20:00
s.103
Adaptacja do zmian klimatu w planowaniu przestrzennym
stacjonarne Wykł.


Bieda Agnieszka
[2023-04-13 21:41:47]


Rezerwacja
2023-04-13
08:50:00
wg. opisu
Geodezja 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw
Pomiary w terenie.

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-04-12 17:13:16]
2023-04-13
14:40:00
s.408
Przeniesione
2023-04-20
11:20:00
s.408
Geodezyjna obsługa inwestycji
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2


Puniach Edyta
[2023-04-12 15:38:06]
2023-04-24
09:40:00
507
Przeniesione
2023-04-28
11:20:00
s.508
Bazy danych
stacjonarne cwl 1a


Dębińska Ewa
[2023-04-12 11:51:42]
2023-04-14
11:20:00
508
Przeniesione
2023-05-15
08:00:00
s.214
Bazy danych
stacjonarne cp 2


Dębińska Ewa
[2023-04-12 11:49:07]
2023-05-31
09:40:00
s.505
Przeniesione
2023-05-17
08:00:00
s.505
Metodyka badań naukowych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw. sem. gr.


Bieda Agnieszka
[2023-04-11 22:25:13]


Rezerwacja
2023-04-13
09:40:00
s.214
[ZPW] Sesja zdjęciowa
stacjonarne
Rezerwacja Sali na Sesję Zdjęciow±

Krawczyk Artur
[2023-04-11 11:16:06]
2023-05-06
10:30:00
504
Przeniesione
2023-04-15
13:00:00
09A
Zajecia z PGG Lab2
niestacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr.2


Matwij Wojciech
[2023-04-11 10:56:35]
2023-05-06
13:00:00
s.504
Przeniesione
2023-04-15
10:30:00
09A
Zajecia z PGG Lab1
niestacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr. lab1


Matwij Wojciech
[2023-04-11 10:54:45]


Rezerwacja
2023-09-03
09:40:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z przedmiotu Podstawy Geodezji Wyższej - termin 3

Banasik Piotr
[2023-04-05 15:59:29]


Rezerwacja
2023-07-16
09:40:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z przedmiotu Podstawy Geodezji Wyższej - termin 2

Banasik Piotr
[2023-04-05 15:58:36]


Rezerwacja
2023-07-09
09:40:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z przedmiotu Podstawy Geodezji Wyższej - termin 1

Banasik Piotr
[2023-04-05 15:57:32]
2023-04-18
13:00:00
s.219
Przeniesione
2023-05-09
14:30:00
s.505
Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-04-04 15:12:09]
wtorki od 2023-04-25
13:00:00
s.219
Przeniesione
wtorki od 2023-04-25
13:00:00
s.505
Fizyka i Chemia ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-04-04 15:10:20]
2023-04-19
08:00:00
s.219
Przeniesione
2023-05-16
14:40:00
09ab
Geoinformatyka w Inżynierii i Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-04-04 09:27:43]
2023-04-05
09:40:00
s.304
Przeniesione
2023-06-29
13:00:00
s.304
Ujęcia wody powierzchniowej
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2023-04-03 19:46:47]
2023-04-17
09:40:00
s.507
Przeniesione
2023-04-26
08:50:00
508
Bazy danych
stacjonarne cwl 1a


Dębińska Ewa
[2023-04-03 12:15:16]
2023-05-16
08:50:00
s.508
Przeniesione
2023-05-16
08:20:00
s.508
Bazy danych
stacjonarne cwl 3a


Dębińska Ewa
[2023-04-03 11:53:19]


Rezerwacja
2023-09-11
10:00:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin II termin poprawkowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ib - termin II poprawkowy

Krzyżek Robert
[2023-03-31 10:16:23]


Rezerwacja
2023-09-04
10:00:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin I termin poprawkowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ib - termin I poprawkowy

Krzyżek Robert
[2023-03-31 10:15:00]


Rezerwacja
2023-07-10
10:00:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin I termin podstawowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ib - termin podstawowy

Krzyżek Robert
[2023-03-31 10:13:22]


Rezerwacja
2023-04-16
08:00:00
s.6
Studia podyplomowe
niestacjonarne


Słoboda Maciej
[2023-03-30 12:57:43]
2023-04-04
16:20:00
s.507
Przeniesione
2023-04-18
14:40:00
s.412
Generalizacja Informacji Geograficznej
stacjonarne 1 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2023-03-30 11:07:50]
2023-06-28
13:00:00
s.505
Przeniesione
2023-05-17
11:20:00
s.505
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2023-03-30 10:17:33]
2023-06-21
13:00:00
Przeniesione
2023-04-26
08:00:00
s.505
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2023-03-30 10:06:52]
2023-06-14
13:00:00
s.505
Przeniesione
2023-04-19
08:00:00
s.505
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2023-03-30 10:03:35]
2023-03-30
08:00:00
ONLINE
Przeniesione
2023-04-14
12:00:00
ONLINE
Air Pollution and Climate Changes (Wykład 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Wykł.
Air Pollution and Climate Changes (Wykład 1)

Oleniacz Robert
[2023-03-30 07:32:31]


Rezerwacja
2023-03-24
10:30:00
wg. opisu
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Grupa 2
Zajęcia pomiarowe w terenie.

PrzewięĽlikowska Anna
[2023-03-29 10:41:37]
2023-04-17
11:20:00
503
Przeniesione
2023-04-03
11:20:00
s.503
Integracja danych przestrzennych
stacjonarne 2 GiK GFiT Wykł.


Pyka Krystian
[2023-03-29 07:49:59]
wtorki od 2023-04-04
09:40:00
503
Przeniesione
wtorki od 2023-04-04
09:40:00
s.2
Globalne zmiany klimatu
stacjonarne Ćw.audyt. gr. 1


Urbański Krzysztof
[2023-03-28 11:28:55]
2023-04-18
08:50:00
508
Przeniesione
2023-04-21
11:20:00
s.508
Bazy danych
stacjonarne cwl 3a


Dębińska Ewa
[2023-03-27 13:24:26]
2023-04-17
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-04-14
11:20:00
508
Bazy danych
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2023-03-27 13:21:00]
2023-05-04
14:40:00
s.408
Przeniesione
2023-03-30
11:20:00
s.508
Geodezyjna obsługa inwestycji
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2


Puniach Edyta
[2023-03-27 09:27:55]
2023-04-15
10:30:00
s.412
Przeniesione
2023-05-06
15:30:00
s.412 lub 214
Fotogrametria i Skaning Laserowy w Praktyce Geodezyjnej
niestacjonarne 3 GiK Ist. Projekt


Mikrut Sławomir
[2023-03-25 07:51:52]
2023-03-29
09:40:00
s.103
Przeniesione
2023-04-05
08:00:00
wg. opisu
Historyczne aspekty katastru - wykład
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.
dowolna sala

Hanus Paweł
[2023-03-24 10:53:54]
2023-03-30
13:00:00
s.507
Przeniesione
2023-03-27
14:40:00
s.507
Systemy Odniesień Przestrzennych
stacjonarne Ćw.audyt. gr.
Zamiana zajęć ćwiczenia SOP na IGP grupa 1, z dnia 30.03.2023 na dzień 27.03.2023

Banasik Piotr
[2023-03-23 16:33:27]
2023-03-30
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-31
19:30:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.4


Krawczyk Artur
[2023-03-23 16:03:51]
2023-03-30
11:20:00
s.508
Przeniesione
2023-03-31
17:50:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.2


Krawczyk Artur
[2023-03-23 16:00:34]
2023-03-30
08:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-29
19:30:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw. proj. gr. 1


Krawczyk Artur
[2023-03-23 15:57:48]
2023-03-28
08:50:00
s.508
Przeniesione
2023-03-29
17:50:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.3


Krawczyk Artur
[2023-03-23 11:09:45]
2023-03-27
09:40:00
s.507
Przeniesione
2023-03-27
16:20:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.1


Krawczyk Artur
[2023-03-23 10:36:59]
2023-03-27
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-03-27
17:50:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.proj. gr. 2


Krawczyk Artur
[2023-03-23 10:31:52]
2023-03-23
11:20:00
s.508
Przeniesione
2023-03-24
17:50:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.2


Krawczyk Artur
[2023-03-22 10:11:11]
2023-03-23
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-24
19:30:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.4


Krawczyk Artur
[2023-03-22 10:05:28]
2023-04-17
12:10:00
504
Przeniesione
2023-04-05
15:30:00
504
Analizy przestrzenne w modelu wektorowym
stacjonarne 2 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2023-03-21 18:53:28]
2023-03-28
14:40:00
508
Przeniesione
2023-03-29
15:30:00
507
Analizy przestrzenne w modelu wektorowym
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Cichociński Piotr
[2023-03-21 18:47:19]
2023-04-21
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-04-21
13:00:00
s.302ab
Bezemisyjne Ľródła energii
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-21 18:15:28]
2023-04-14
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-04-14
09:40:00
s.505
Bezemisyjne Ľródła energii
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-21 18:13:45]
2023-03-24
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-04-14
08:00:00
s.505
Bezemisyjne Ľródła energii
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-21 18:12:29]
2023-04-21
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-04-17
14:40:00
s.2
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
stacjonarne Ćw.sem. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-21 17:43:07]
2023-03-31
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-03-27
14:40:00
s.2
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
stacjonarne Ćw.sem. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-21 17:41:55]


Rezerwacja
2023-03-28
18:30:00
s.301
Pokaz z cyklu "Obrazki z podróży" - Ameryka ¦rodkowa


Kocot Wojciech
[2023-03-20 22:11:06]
2023-04-13
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-05-16
11:30:00
s.102
Analizy przestrzenne w modelu rastrowym
stacjonarne 2 GIN Wykł.
Wykład przeniesiony z dnia 13.04

Drzewiecki Wojciech
[2023-03-20 10:54:44]
2023-05-25
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-05-25
13:00:00
s.2
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw. proj. gr 1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2023-03-20 08:43:48]
2023-05-11
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-05-11
13:00:00
s.2
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw. proj. gr 1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2023-03-20 08:42:25]
2023-04-20
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-04-20
13:00:00
s.2
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw. proj. gr 1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2023-03-20 08:40:43]
2023-03-30
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-03-30
13:00:00
s.2
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr. 1
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)


Oleniacz Robert
[2023-03-20 08:38:22]
2023-03-21
12:10:00
s.102
Przeniesione
2023-03-27
19:30:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-19 23:05:35]
2023-03-23
08:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-22
19:30:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2023-03-19 23:02:04]
2023-03-21
08:50:00
508
Przeniesione
2023-03-22
17:50:00
ONLINE
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.3


Krawczyk Artur
[2023-03-19 22:54:41]
2023-03-21
08:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-30
08:00:00
Zajęcia w terenie
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr. 5


Skorupa Bogdan
[2023-03-17 18:35:35]
2023-03-22
13:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-29
08:00:00
Zajęcia w terenie
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr. 1


Skorupa Bogdan
[2023-03-17 18:33:47]
2023-03-21
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-03-23
08:00:00
Zajęcia w terenie
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr. 4


Skorupa Bogdan
[2023-03-17 18:31:41]
2023-03-20
13:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-22
08:00:00
Zajęcia w terenie
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr. 3


Skorupa Bogdan
[2023-03-17 18:26:20]
2023-03-22
10:30:00
s.412
Przeniesione
2023-03-22
10:30:00
Zajęcia w terenie
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr. 2


Skorupa Bogdan
[2023-03-17 18:22:07]


Rezerwacja
2013-03-27
08:00:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Ma¶lanka Józef
[2023-03-17 10:25:20]


Rezerwacja
2013-03-20
08:00:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Ma¶lanka Józef
[2023-03-17 10:24:19]
2023-04-28
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-03-24
14:40:00
s.506
Bezemisyjne Ľródła energii 1 rok Zmian Klimatu - GGiI¦-ZKL-2 BZE(1rok)[KKiO¦]
stacjonarne Ćw.sem. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-17 07:46:51]
2023-04-14
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-04-03
14:40:00
s.506
Bezemisyjne Ľródła energii 1 rok Zmian Klimatu - GGiI¦-ZKL-2 BZE(1rok)[KKiO¦]
stacjonarne Ćw.sem. gr.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-17 07:44:44]
2023-03-21
14:40:00
s.019
Przeniesione
2023-03-29
09:40:00
s.507
Geoinformatyka w Inżynierii i Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-17 07:39:20]
2023-03-31
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-03-31
13:00:00
s.503
Bezemisyjne Ľródła energii 1 rok Zmian Klimatu - GGiI¦-ZKL-2 BZE(1rok)[KKiO¦]
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-17 07:37:21]
2023-03-17
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-03-17
13:00:00
s.503
Bezemisyjne Ľródła energii 1 rok Zmian Klimatu - GGiI¦-ZKL-2 BZE(1rok)[KKiO¦]
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-17 07:27:27]
2023-03-20
09:40:00
s.507
Przeniesione
2023-03-20
17:50:00
s.507
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.lab. gr.


Krawczyk Artur
[2023-03-17 02:37:32]
2023-03-20
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-03-20
19:30:00
s.214
Bazy Danych
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2023-03-17 02:32:14]
2023-03-17
10:30:00
s.507
Przeniesione
2023-03-29
08:00:00
ONLINE
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.3


Jasiołek Justyna
[2023-03-16 11:53:33]
czwartki od 2023-03-23
18:00:00
s.506
Przeniesione
poniedziałki od 2023-03-20
16:20:00
s.507
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG Ćw.lab. gr.


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-15 12:58:08]
pi±tki od 2023-03-24
11:20:00
s.505
Przeniesione
poniedziałki od 2023-03-20
14:40:00
s.505
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
2 GiK GG wykład


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-15 12:54:46]
poniedziałki od 0023-03-20
16:20:00
s.507
Przeniesione
poniedziałki od 2023-03-20
11:20:00
s.508
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
2 GiK GG Ćw.lab. gr.


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-15 12:52:07]


Rezerwacja
2023-03-15
18:30:00
s.219
spotkanie ze studentami KOŁA
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
spotkanie SKNOS

Kowalewski Zbigniew
[2023-03-15 09:57:43]
2023-03-17
09:40:00
s.2
Przeniesione
2023-03-24
11:20:00
s.2
Fizyka i chemia ¶rodowiska (CWL 1a)
stacjonarne Ćw.lab. gr. 1
Fizyka i chemia ¶rodowiska (CWL 1a)

Oleniacz Robert
[2023-03-15 09:21:32]


Rezerwacja
2023-03-15
13:00:00
s.301
Sustainable water management (Ćwiczenia projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-03-14 10:54:11]
2023-03-16
14:40:00
s.2
Przeniesione
2023-03-16
13:00:00
s.2
Air Pollution and Climate Changes
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.
Air Pollution and Climate Changes (Ćwiczenia projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2023-03-13 19:10:51]
2023-04-02
10:30:00
s.408
Przeniesione
2023-03-19
15:30:00
s.507
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-03-13 10:20:58]
2023-04-02
08:00:00
s.408
Przeniesione
2023-03-19
13:00:00
s.507
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-03-13 10:19:31]
2023-04-25
14:40:00
s. 09ab
Przeniesione
2023-04-19
08:00:00
s.219
Geoinformatyka w Monitoringu Zmian w ¦rodowisku 1 rok ZKL
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-12 12:10:10]
2023-05-16
14:40:00
s. 09ab
Przeniesione
2023-03-29
08:00:00
s.219
Geoinformatyka w Monitoringu Zmian w ¦rodowisku 1 rok ZKL
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-12 12:03:25]
2023-06-20
14:10:00
S. 09ab
Przeniesione
2023-03-15
08:00:00
s.219
Geoinformatyka w Monitoringu Zmian w ¦rodowisku 1 rok ZKL
stacjonarne Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-12 11:50:04]
2023-06-22
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-04-20
18:00:00
s.304
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-12 11:19:40]
2023-03-30
18:00:00
s.304
Przeniesione
2023-03-30
16:20:00
s.304
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-10 00:54:27]


Rezerwacja
2023-03-23
17:00:00
s.301
Tutoring AGH
stacjonarne


Jasińska Elżbieta
[2023-03-09 18:03:51]
2023-03-16
18:00:00
s.506
Przeniesione
2023-03-13
16:20:00
s.507
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG ćwiczenia laboratoryjne


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-09 12:06:19]
2023-03-17
11:20:00
s.505
Przeniesione
2023-03-13
14:40:00
s.505
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG wykład


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-09 12:03:37]
2023-03-13
16:20:00
s.507
Rezerwacja
2023-03-13
11:20:00
s.508
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG ćwiczenia laboratoryjne


Szczerbowski Zbigniew
[2023-03-09 12:01:09]
2023-06-26
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-06-23
16:20:00
s.2
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-09 11:27:27]
2023-06-19
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-06-21
16:20:00
s.2
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-09 11:25:46]
2023-06-12
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-06-16
16:20:00
s.2
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-09 11:23:56]
2023-05-29
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-06-14
16:20:00
s.2
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-09 11:22:03]
2023-03-17
13:00:00
s.507
Przeniesione
2023-03-24
08:00:00
s.506
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Jasiołek Justyna
[2023-03-09 08:49:42]
2023-03-17
08:00:00
s.507
Przeniesione
2023-03-10
08:00:00
s.506
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Jasiołek Justyna
[2023-03-09 08:48:06]
2023-05-04
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-04-20
16:20:00
s.219
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-08 20:41:48]
2023-03-14
08:50:00
106
Przeniesione
2023-03-14
09:40:00
s.102
Cyfrowa fotogrametria lotnicza (CFL)
stacjonarne 2 GiK GFiT wykład


Pyka Krystian
[2023-03-08 20:38:40]
2023-05-18
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-03-30
18:00:00
s.219
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-08 20:31:23]
2023-06-01
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-03-16
16:20:00
s.219
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2023-03-08 20:26:59]


Rezerwacja
2023-03-15
18:00:00
s.214
Bazy Danych
stacjonarne 1 GIN Ćw. proj. gr. 1
Odrabianie zajęć z dnia 9 marca

Krawczyk Artur
[2023-03-08 20:13:33]
2023-05-22
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-05-26
16:20:00
s.106
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-08 19:58:21]
2023-05-15
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-05-12
16:20:00
s.106
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-08 19:55:55]
2023-05-08
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-04-28
16:20:00
s.106
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Bogacki Marek
[2023-03-08 19:53:56]
2023-03-11
10:30:00
s.508
Przeniesione
2023-03-11
08:00:00
s.408
ćwiczenia projektowe z GIS 4D
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Jasińska Aleksandra
[2023-03-08 12:28:08]
2023-06-12
11:20:00
504
Przeniesione
2023-03-22
13:50:00
504
Analizy przestrzenne w modelu wektorowym
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2023-03-07 22:20:11]
2023-03-07
08:00:00
ONLINE
Przeniesione
2023-03-07
07:45:00
ONLINE
Geodezja 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2023-03-07 10:17:25]
2023-03-06
08:00:00
ONLINE
Przeniesione
2023-03-06
10:00:00
ONLINE
Geodezja 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2023-03-07 10:16:17]
2023-04-02
08:00:00
s.103
Przeniesione
2023-03-19
10:30:00
s.106
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II Wykład

Preweda Edward
[2023-03-06 14:30:58]
2023-03-15
09:40:00
s.505
Rezerwacja
2023-03-22
09:40:00
s.106
Ujęcia wody powierzchniowej
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Lach Stanisław
[2023-03-06 12:48:46]


Rezerwacja
2023-03-16
10:00:00
s.103
Spotkanie KKiO¦


Chodak Marcin
[2023-03-06 11:57:59]


Rezerwacja
2023-03-09
10:00:00
s.103
Spotkanie KKiO¦


Chodak Marcin
[2023-03-06 11:36:41]
2023-03-10
16:20:00
s.504
Przeniesione
2023-03-10
09:40:00
s.504
Bezemisyjne Ľródła energii
stacjonarne Wykł.


Jakubiak Mateusz
[2023-03-06 11:15:03]
2023-03-15
09:40:00
s.505
Przeniesione
2023-03-08
09:40:00
s.505
Ujęcia wody powierzchniowej
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Lach Stanisław
[2023-03-06 10:50:41]
pi±tki od
14:40:00
219
Przeniesione
poniedziałki od 2023-03-06
14:40:00
506
Zrównoważony rozwój i ZSZ
stacjonarne cwiczenia


Kozakiewicz Ryszard
[2023-03-06 10:47:32]
2023-06-02
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-04-19
08:00:00
s.506
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.


Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 20:03:24]
2023-05-19
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-04-14
08:00:00
s.507
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.


Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 20:01:49]
2023-05-05
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-29
08:00:00
s.506
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.


Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 20:00:13]
2023-04-21
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-24
08:00:00
s.507
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
zmiana nr 3 z 6

Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 19:58:34]
2023-03-31
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-15
08:00:00
s.506
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
zmiana nr 2 z 6

Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 19:55:48]
2023-03-17
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-03-10
08:00:00
s.507
Na pro¶bę studentów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
Zmiana nr 1 z 6

Rzeszutek Mateusz
[2023-03-05 19:54:15]


Rezerwacja
2023-03-08
15:30:00
503
spotkanie ze studentami
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Kowalewski Zbigniew
[2023-03-05 17:38:21]
2023-06-20
14:40:00
304
Przeniesione
2023-05-23
14:40:00
s.304
wykład Zagadniania prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 15:11:11]
2023-06-20
13:00:00
508
Przeniesione
2023-06-13
14:40:00
s.304
Cwiczenia Zagadniania prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.audyt. gr.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 15:08:22]
2023-06-27
14:40:00
304
Przeniesione
2023-05-09
16:20:00
s.304
Wykład Zagadniania prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 15:05:00]
2023-06-27
13:00:00
s.508
Przeniesione
2023-05-09
14:40:00
s.304
Cwiczenia Zagadniania prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.audyt. gr.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 15:03:22]
poniedziałki od
11:20:00
s.508
Przeniesione
¶rody od 2023-03-15
13:00:00
s.505
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2023-03-02 12:26:52]
2023-03-21
14:40:00
s.304
Przeniesione
2023-04-18
14:40:00
s.304
Wykład Zagadnienia prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 11:57:49]
2023-03-21
13:00:00
508
Przeniesione
2023-03-14
14:40:00
s.304
ćwiczenia z przedmiotu Zagadnienia prawne w praktyce geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.audyt. gr.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-03-02 11:56:03]
poniedziałki od 2023-03-13
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
¶rody od 2023-03-22
09:40:00
s.505
Metodyka badań naukowych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw. sem. gr.


Bieda Agnieszka
[2023-03-02 11:48:28]
2023-04-21
16:20:00
s.506
Przeniesione
2023-04-19
13:00:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 19:08:14]
2023-04-14
16:20:00
s.506
Przeniesione
2023-04-19
11:20:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 19:06:43]
2023-03-31
16:20:00
s.506
Przeniesione
2023-03-29
13:00:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 19:04:44]
2023-03-24
16:20:00
s.506
Przeniesione
2023-03-29
11:20:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 19:02:59]
2023-03-17
16:20:00
s.506
Przeniesione
2023-03-15
13:00:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 19:00:55]
2023-03-10
16:20:00
506
Przeniesione
2023-03-15
11:20:00
s.508
Historyczne aspekty geodezji i kartografii
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.audyt. gr.


Banasik Piotr
[2023-03-01 18:58:13]


Rezerwacja
2023-03-02
13:00:00
506
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Lenda Grzegorz
[2023-03-01 16:12:42]
¶rody od 2023-03-07
09:40:00
s.301
Przeniesione
wtorki od 2023-03-07
11:20:00
s.506
BZI wykład
stacjonarne Wykł.
BZI wykład, ZK I

Bergier Tomasz
[2023-03-01 09:43:15]
wtorki od 2023-03-14
08:00:00
s.304
Przeniesione
wtorki od 2022-03-14
11:20:00
s.506
BZI ćwiczenia
stacjonarne Ćw.proj. gr.
BZI ćwiczenia - ZK I

Bergier Tomasz
[2023-03-01 09:41:19]
2023-03-14
08:00:00
s.412
Przeniesione
2023-03-14
08:00:00
s.301
Podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej (Ćwiczenia projektowe 5b)
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.5


Maciuk Kamil
[2023-02-27 21:35:03]


Rezerwacja
2023-03-16
09:40:00
s.106
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2023-02-27 15:07:35]


Przeniesione
2023-02-28
08:00:00
ONLINE
Geodezja 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2023-02-26 20:38:13]
2023-02-27
08:00:00
Przeniesione
2023-02-27
10:30:00
ONLINE
Geodezja 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2023-02-26 20:36:33]
poniedziałki od 2023-02-27
13:00:00
s. 304
Przeniesione
wtorki od 2023-02-28
12:10:00
s.106
PNiAGIS
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr. 1


Twardowski Mariusz
[2023-02-22 20:21:13]


Rezerwacja
2023-02-14
13:50:00
s.304
Egzamin
stacjonarne 1 GIN egzamin


Twardowski Mariusz
[2023-02-12 23:16:09]


Rezerwacja
2023-02-15
10:00:00
s.302ab
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist.


Uznański Andrzej
[2023-02-09 10:30:30]


Rezerwacja
2023-02-12
13:00:00
s.507
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I - zaliczenie poprawkowe
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-02-07 21:49:00]


Rezerwacja
2023-02-09
10:00:00
s.103
Egzamin ZWO II termin
stacjonarne 2 IM¦ IW Egzamin


Bergier Tomasz
[2023-02-06 09:54:55]
2023-02-02
13:30:00
s.301
Rezerwacja
2023-02-02
13:30:00
s.408
Egzamin Kartografia I Termin
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Egzamin Kartografia I Termin

Kozioł Krystian
[2023-02-01 11:31:36]


Rezerwacja
2023-02-04
13:00:00
s.412
KN I, KN II
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
poprawa

Pęska-Siwik Agnieszka
[2023-01-31 22:43:23]


Rezerwacja
2023-02-02
11:45:00
s.408
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
II termin zaliczenia.

Krawczyk Artur
[2023-01-31 14:33:50]


Rezerwacja
2023-02-08
11:45:00
s.102
Kolokwium z GO¦
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.
Kolokwium z GO¦ (termin poprawkowy)

Oleniacz Robert
[2023-01-31 09:34:39]
2023-02-02
11:00:00
s.508
Rezerwacja
2023-02-01
15:30:00
s.508
zaliczenie poprawkowe SIP
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-30 16:56:41]
2023-01-31
11:00:00
s.103
Rezerwacja
2023-01-31
11:20:00
s.106
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Egzamin


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-30 09:39:23]


Rezerwacja
2023-02-06
10:00:00
s.302ab
ETP1
1 GiK Ist.


Uznański Andrzej
[2023-01-27 16:10:10]
2023-01-26
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-01-26
14:40:00
s.507
Kartografia tematyczna
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Szombara Stanisław
[2023-01-26 13:36:38]


Rezerwacja
2023-02-16
13:00:00
s.103
Egzamin PNZ1 dla GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2023-01-26 10:24:33]


Rezerwacja
2023-01-26
18:00:00
s.412
Poprawa PGW i RWiMS I
stacjonarne 2 GiK Ist. ćw
Poprawa PGW i RWiMS I

Ligas Marcin
[2023-01-26 06:08:37]


Rezerwacja
2023-01-28
10:30:00
s.214
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I - zaliczenie poprawkowe
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw. proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2023-01-25 11:53:43]


Rezerwacja
2023-02-02
11:00:00
s.508
zaliczenie poprawkowe SIP
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj.


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-24 19:25:23]
2023-01-26
08:00:00
s.301
Przeniesione
2023-01-26
08:00:00
s.412
Wprowadzene do programowania i przetwarzania danych
stacjonarne 1 IM¦ Ist
zaliczenie

Sopata Paweł
[2023-01-24 11:30:19]


Rezerwacja
2023-01-25
13:00:00
s.503
kolokwium poprawkowe - fotogrametria
stacjonarne 3 GIN


Marmol Urszula
[2023-01-23 15:28:45]
2023-02-07
12:00:00
s.301
Przeniesione
2023-02-08
10:30:00
s.301
egzamin PNZ 1 dla GIN - korekta do terminu 2
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2023-01-23 12:48:42]
2023-02-14
10:00:00
102
Przeniesione
2023-02-16
11:30:00
s.106
egz PNZ1 dla GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2023-01-23 12:43:53]
2023-02-07
12:00:00
s.301
Przeniesione
2023-03-08
10:30:00
s.301
egz PNZ1 dla GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2023-01-23 12:41:58]
2023-01-31
12:00:00
s.301
Przeniesione
2023-01-30
16:00:00
s.301
egz PNZ dla GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2023-01-23 12:40:07]
2023-01-24

Rezerwacja
2023-01-24
11:00:00
C4-301
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. sprawdzian


Szczerbowski Zbigniew
[2023-01-23 09:58:51]


Rezerwacja
2023-01-24
17:20:00
s.412
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Dodatkowy Termin Zaliczenia [PBD22]

Krawczyk Artur
[2023-01-22 12:51:20]
2023-01-24
10:30:00
s.103
Przeniesione
2023-01-24
09:40:00
s.507
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-21 22:37:46]
2023-01-23
12:15:00
s.102
Rezerwacja
2023-01-23
16:20:00
s.408
Egzamin Zerowy Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Egzamin Zerowy Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-21 21:17:38]


Rezerwacja
2023-01-20
16:00:00
102
Egzamin termin zerowy - Fotogrametria GIN
stacjonarne 3 GIN


Mikrut Sławomir
[2023-01-20 12:50:01]
2023-01-23
14:40:00
s.506
Rezerwacja
2023-01-23
13:50:00
s.508
Podstawy informatyki i programowania
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr.2


Twardowski Mariusz
[2023-01-20 00:06:39]


Rezerwacja
2023-01-22
10:30:00
s.412
KN I, KN II
niestacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
poprawa

Pęska-Siwik Agnieszka
[2023-01-19 18:11:04]
2023-01-19
14:40:00
s.219
Przeniesione
2023-01-19
14:40:00
s.506
Kartografia tematyczna
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Szombara Stanisław
[2023-01-19 12:12:24]


Rezerwacja
2023-02-02
09:40:00
s.507
Techniki CAD
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. (wszystkie grupy)


Adamczyk Tomasz
[2023-01-17 10:33:33]


Rezerwacja
2023-02-05
08:00:00
s.214
Kataster Nieruchomo¶ci
niestacjonarne 3 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-01-17 09:40:16]


Rezerwacja
2023-02-04
10:30:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
niestacjonarne 3 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-01-17 09:39:10]


Rezerwacja
2023-01-29
08:00:00
s.214
Kataster Nieruchomo¶ci
niestacjonarne 3 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-01-17 09:37:42]


Rezerwacja
2023-01-28
08:30:00
s.412
Kataster Nieruchomo¶ci
niestacjonarne 3 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Ma¶lanka Józef
[2023-01-17 09:35:54]
2023-01-27
11:20:00
s.503
Przeniesione
2023-01-23
13:00:00
s.503
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych
stacjonarne 2 IM¦ GN Wykł.
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (Wykład 1)

Oleniacz Robert
[2023-01-17 08:02:57]


Rezerwacja
2023-02-08
10:00:00
s.102
egzamin III termin z Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2023-01-16 20:42:00]


Rezerwacja
2023-02-03
10:00:00
s.102
egzamin II termin z Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2023-01-16 20:41:14]


Rezerwacja
2023-02-01
10:00:00
s.102
egzamin I termin z Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2023-01-16 20:40:02]


Rezerwacja
2023-01-27
12:00:00
s.102
egzamin zerowy z monitoringu
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2023-01-16 13:13:28]
2023-01-09
08:00:00
s.214
Przeniesione
2023-01-19
10:00:00
s.214
IIP
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2023-01-16 09:14:09]


Rezerwacja
2023-01-27
10:20:00
s.102
Egzamin z Termodynamiki technicznej (termin zerowy)
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej (termin zerowy)

Oleniacz Robert
[2023-01-16 09:10:31]


Rezerwacja
2023-01-19
14:40:00
s.302ab
egzamin
stacjonarne 2 IM¦ IK


Kocot Wojciech
[2023-01-15 23:13:00]


Rezerwacja
2023-01-19
10:30:00
s.106
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2023-01-14 08:49:38]


Rezerwacja
2023-02-15
09:00:00
s.102
Egzamin GiG - III termin
stacjonarne 1 GiK Ist.
Egzamin GiG - III termin

Urbański Krzysztof
[2023-01-13 13:31:17]


Rezerwacja
2023-02-02
13:30:00
s.301
I Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
I Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-12 14:43:07]


Rezerwacja
2023-02-09
10:40:00
s.301
Egzamin GiG - II termin
stacjonarne 1 GiK Ist.
Egzamin GiG - II termin

Urbański Krzysztof
[2023-01-12 12:19:58]
2023-01-26
13:00:00
s.504
Przeniesione
2023-01-26
13:00:00
s.214
Planowanie przestrzenne i gospodarka nieruchomo¶ciami
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Adamczyk Tomasz
[2023-01-12 11:38:02]


Rezerwacja
2023-01-20
09:30:00
s.301
Podstawy zarz±dzania i ekonomii - kolokwium zaliczeniowe
stacjonarne 1 IM¦ IIst
kolokwium zaliczeniowe dla całego roku

Jakubiak Mateusz
[2023-01-12 07:33:43]


Rezerwacja
2023-01-26
10:45:00
s.412
Inżynieria Wód Podziemnych
stacjonarne 1 IM¦ IK Wykł.
Kolokwium z wykładów II termin

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-11 16:08:41]


Rezerwacja
2023-01-19
10:45:00
s.412
Inżynieria Wód Podziemnych
stacjonarne 1 IM¦ IK Wykł.
Kolokwium z wykładów I termin

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-11 16:07:06]


Rezerwacja
2023-02-13
11:20:00
s.503
Geostatystyka II
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.
Egzamin Termin 3

Ligas Marcin
[2023-01-10 20:52:16]


Rezerwacja
2023-02-06
11:20:00
s.503
Geostatystyka II
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.
Egzamin Termin 2

Ligas Marcin
[2023-01-10 20:51:05]


Rezerwacja
2023-01-30
11:20:00
s.503
Geostatystyka II
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.
Egzamin Termin 1

Ligas Marcin
[2023-01-10 20:49:13]


Rezerwacja
2023-02-16
08:00:00
s.408
RWiMS I - Egzamin termin 3
stacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - E3

Preweda Edward
[2023-01-10 16:39:44]


Rezerwacja
2023-02-09
08:00:00
s.412
RWiMS I - Egzamin termin 2
stacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - E2

Preweda Edward
[2023-01-10 16:36:20]


Rezerwacja
2023-02-09
08:00:00
s.408
RWiMS I - Egzamin termin 2
stacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - E2

Preweda Edward
[2023-01-10 16:35:37]


Rezerwacja
2023-02-03
12:30:00
s.412
RWiMS I - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - E1

Preweda Edward
[2023-01-10 16:34:11]


Rezerwacja
2023-02-03
12:30:00
s.408
RWiMS I - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I E1

Preweda Edward
[2023-01-10 16:30:37]


Rezerwacja
2023-02-12
10:30:00
s.507
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 3
niestacjonarne 1 GiK Ist.
2GiK, PKO E3

Preweda Edward
[2023-01-10 16:06:46]


Rezerwacja
2023-02-05
10:30:00
s.507
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 2
niestacjonarne 2 GiK Ist.
2GiK, PKO E2

Preweda Edward
[2023-01-10 16:05:19]


Rezerwacja
2023-01-29
10:00:00
s.507
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 1
niestacjonarne 2 GiK Ist.
2GiK, PKO E1

Preweda Edward
[2023-01-10 16:03:02]


Rezerwacja
2023-02-12
08:00:00
s.412
RWiMS I - Egzamin termin 3
niestacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - Egzamin termin 3

Preweda Edward
[2023-01-10 15:44:58]


Rezerwacja
2023-02-05
08:00:00
s.412
RWiMS I - Egzamin termin 2
niestacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2023-01-10 15:44:09]


Rezerwacja
2023-01-29
08:00:00
s.412
RWiMS I - Egzamin termin 1
niestacjonarne 2 GiK Ist.
RWiMS I - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2023-01-10 15:42:19]


Rezerwacja
2023-02-06
08:30:00
s.301
egzamin SNS termin II
stacjonarne 1 GiK IIst.


Kudrys Jacek
[2023-01-10 13:28:31]


Rezerwacja
2023-01-31
08:00:00
s.301
egzamin SNS termin I
stacjonarne 1 GiK IIst.


Kudrys Jacek
[2023-01-10 13:27:26]


Rezerwacja
2023-01-14
08:00:00
s.6
podyplomowe
niestacjonarne


Słoboda Maciej
[2023-01-10 12:23:52]


Rezerwacja
2023-01-27
19:40:00
s.408
Egzamin RRKG
stacjonarne 2 GiK Ist.


Szombara Stanisław
[2023-01-10 11:41:18]


Rezerwacja
2023-02-14
11:20:00
s.408
Egzamin RRKG
stacjonarne 2 GiK Ist.


Szombara Stanisław
[2023-01-10 11:36:06]


Rezerwacja
2023-02-07
11:20:00
s.408
Egzamin RRKG
stacjonarne 2 GiK Ist.


Szombara Stanisław
[2023-01-10 11:34:11]


Rezerwacja
2023-01-31
11:20:00
s.408
Egzamin RRKG
stacjonarne 2 GiK Ist.


Szombara Stanisław
[2023-01-10 11:32:07]


Rezerwacja
2023-01-13
13:00:00
s.506
uupełnienie
stacjonarne 2 GIN Wykł.


Dębińska Ewa
[2023-01-10 10:45:33]


Rezerwacja
2023-01-28
09:40:00
s.412
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
niestacjonarne 4 GiK Ist.


Adamczyk Tomasz
[2023-01-10 10:02:42]


Rezerwacja
2023-02-18
08:00:00
s.302ab
GI II- Egzamin 3
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-01-10 08:32:20]


Rezerwacja
2023-02-11
08:00:00
s.302ab
GI II- Egzamin 2
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-01-10 08:31:00]


Rezerwacja
2023-01-29
08:00:00
s.302ab
GI II - Egzamin 1
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-01-10 08:30:13]


Rezerwacja
2023-01-21
08:00:00
s.302ab
GI II - egzamin 0
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Kocierz Rafał
[2023-01-10 08:29:24]


Rezerwacja
2023-02-10
10:00:00
504
Egzamin Chemia T2
stacjonarne 1 IM¦ Ist egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-01-10 00:28:01]


Rezerwacja
2023-02-15
11:00:00
s.301
Mechanika płynów - termin 3
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-01-09 22:09:19]


Rezerwacja
2023-02-08
16:15:00
s.301
Mechanika płynów - termin 2
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-01-09 22:08:46]


Rezerwacja
2023-02-01
11:00:00
s.301
Mechanika płynów - termin 1
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2023-01-09 22:08:13]


Rezerwacja
2023-01-18
09:00:00
s.102
sprawdzian
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Kocot Wojciech
[2023-01-09 20:40:15]


Rezerwacja
2023-02-02
13:00:00
506
Egzamin Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2023-01-09 20:26:46]


Rezerwacja
2023-02-01
08:00:00
s.504
egzamin
stacjonarne 2 IM¦ IK


Kocot Wojciech
[2023-01-09 20:21:37]


Rezerwacja
2023-01-21
13:00:00
s.412
Zerówka Kartografia
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Termin "0" Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-09 17:22:34]


Rezerwacja
2023-01-23
12:15:00
s.102
Termin Zerowy Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Termin Zerowy Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-09 17:13:55]


Rezerwacja
2023-02-16
10:30:00
s.106
Egzamin z przedmiotu Zaawansowane zastosowania GIS - III termin
stacjonarne 2 GiK GFiT


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-09 16:56:42]


Rezerwacja
2023-02-09
13:00:00
s.106
Egzamin z przedmiotu Zaawansowane zastosowania GIS - II termin
stacjonarne 2 GiK GFiT


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-09 16:46:21]


Rezerwacja
2023-02-02
13:00:00
s.106
Egzamin z przedmiotu Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 2 GiK GFiT


Drzewiecki Wojciech
[2023-01-09 16:45:23]


Rezerwacja
2023-01-12
11:00:00
s.503
spotkanie INFOSTRATEG V


Pyka Krystian
[2023-01-09 14:12:04]


Rezerwacja
2023-02-15
10:00:00
s.106
Egzamin Chemia T3
stacjonarne 1 IM¦ Ist egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-01-09 13:57:52]


Rezerwacja
2023-02-07
10:00:00
s.106
Egzamin Chemia T2
stacjonarne 1 IM¦ Ist egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-01-09 13:56:33]


Rezerwacja
2023-02-03
11:15:00
s.106
Egzamin Chemia T1
stacjonarne 1 IM¦ Ist egzamin


Sroka Katarzyna
[2023-01-09 13:54:57]


Rezerwacja
2023-02-13
12:00:00
s.103
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2023-01-09 13:23:27]


Rezerwacja
2023-02-06
12:00:00
s.103
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2023-01-09 13:22:37]


Rezerwacja
2023-01-30
12:00:00
s.103
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin Tekultywacja termin 1

Chodak Marcin
[2023-01-09 13:21:02]


Rezerwacja
2023-01-14
08:00:00
s.302ab
ETP II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 1


Czernecki Michał
[2023-01-09 12:20:43]


Rezerwacja
2023-02-14
13:50:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 1 GiK Ist.


Twardowski Mariusz
[2023-01-09 11:55:50]


Rezerwacja
2023-02-07
15:30:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 2 GIN


Twardowski Mariusz
[2023-01-09 11:53:14]


Rezerwacja
2023-02-07
13:00:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 1 GIN


Twardowski Mariusz
[2023-01-09 11:48:53]


Rezerwacja
2023-02-13
09:00:00
s.503
Egzamin ustny II termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:33:22]


Rezerwacja
2023-02-09
09:00:00
s.503
Egzamin ustny II termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:31:50]


Rezerwacja
2023-02-08
09:00:00
s.503
Egzamin ustny II termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:30:59]


Rezerwacja
2023-02-03
09:00:00
s.503
Egzamin ustny
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:29:54]


Rezerwacja
2023-02-02
09:00:00
s.503
Egzamin ustny
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:29:04]


Rezerwacja
2023-02-01
09:00:00
s.503
Egzamin ustny
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2023-01-09 11:28:08]


Rezerwacja
2023-02-14
13:40:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2023-01-09 10:28:48]


Rezerwacja
2023-02-07
13:40:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2023-01-09 10:27:28]


Rezerwacja
2023-01-31
13:40:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2023-01-09 10:26:19]


Rezerwacja
2023-02-18
12:50:00
s.106
Egzamin termin III IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-01-09 09:29:03]


Rezerwacja
2023-02-11
11:20:00
s.102
Egzamin termin II IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-01-09 09:28:03]


Rezerwacja
2023-01-29
11:20:00
s.102
Egzamin termin I IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-01-09 09:26:59]


Rezerwacja
2023-01-21
10:30:00
102
Egzamin termin 0 IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Marmol Urszula
[2023-01-09 09:25:46]


Rezerwacja
2023-02-13
10:00:00
504 lub 505
Egzamin Cyfrowa fotogrametria lotnicza (CFL)
stacjonarne 1 GiK GFiT egzamin


Pyka Krystian
[2023-01-08 18:38:55]


Rezerwacja
2023-03-06
10:00:00
505 lub 504
Egzamin Cyfrowa fotogrametria lotnicza (CFL)
stacjonarne 1 GiK GFiT egzamin


Pyka Krystian
[2023-01-08 18:37:38]


Rezerwacja
2023-01-30
10:00:00
102
Egzamin Cyfrowa fotogrametria lotnicza (CFL)
stacjonarne 1 GiK GFiT egzamin


Pyka Krystian
[2023-01-08 18:35:36]


Rezerwacja
2023-01-30
11:20:00
s.504
egzamin
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Kocot Wojciech
[2023-01-08 15:27:14]


Rezerwacja
2023-01-30
08:00:00
s.504
egzamin
stacjonarne 2 GiK GIP


Kocot Wojciech
[2023-01-08 15:25:33]


Rezerwacja
2023-01-31
08:00:00
s.504
egzamin
stacjonarne 2 IM¦ Ist


Kocot Wojciech
[2023-01-08 15:18:14]


Rezerwacja
2023-02-17
09:40:00
s.102
III Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
III Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 19:28:05]


Rezerwacja
2023-02-10
09:40:00
s.102
II Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
II Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 19:23:33]


Rezerwacja
2023-02-02
10:30:00
s.301
I Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
I Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 19:18:54]


Rezerwacja
2023-02-13
09:40:00
s.301
III Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
III Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:36:57]


Rezerwacja
2023-02-06
09:40:00
s.301
II Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
II Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:35:35]


Rezerwacja
2023-01-30
09:40:00
s.301
I Termin Egzaminu Kartografia
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
I Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:32:45]


Rezerwacja
2023-02-12
13:00:00
s.214
III Termin Egzaminu Kartografia
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
III Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:28:30]


Rezerwacja
2023-02-05
13:00:00
s.214
II Termin Egzaminu Kartografia
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
II Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:27:28]


Rezerwacja
2023-01-28
13:00:00
s. 412
Egzamin Kartografia
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
I Termin Egzaminu Kartografia

Kozioł Krystian
[2023-01-07 12:26:28]


Rezerwacja
2023-01-24
15:45:00
s.503
Spotkanie koła PZITB przy AGH


Firek Karol
[2023-01-05 12:54:07]


Rezerwacja
2023-02-17
10:00:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin II termin poprawkowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ia - III termin

Krzyżek Robert
[2023-01-05 12:16:44]


Rezerwacja
2023-02-13
13:15:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin I termin poprawkowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ia - termin II

Krzyżek Robert
[2023-01-05 12:15:08]


Rezerwacja
2023-01-30
13:15:00
s.301
Geodezja Ib - egzamin I termin podstawowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z Geodezji Ia - termin I

Krzyżek Robert
[2023-01-05 12:13:50]


Rezerwacja
2023-02-03
09:40:00
s.301
Egzamin GiG - I termin
stacjonarne 1 GiK Ist.
Egzamin GiG - I termin

Urbański Krzysztof
[2023-01-05 10:47:01]


Rezerwacja
2023-02-11
09:40:00
s.102
II termin - egzamin GiG
niestacjonarne 1 GiK Ist.
II termin - egzamin GiG

Urbański Krzysztof
[2023-01-05 10:39:11]


Rezerwacja
2023-02-13
09:00:00
s.103
Egzamin, biologia-ekologia, termin III
stacjonarne 1 IM¦ Ist
Egzamin, biologia-ekologia, termin III

Wagner Aleksandra
[2023-01-05 10:38:15]


Rezerwacja
2023-02-08
10:00:00
s.106
Egzamin, biologia-ekologia, termin II
stacjonarne 1 IM¦ Ist
Egzamin, biologia-ekologia, termin II

Wagner Aleksandra
[2023-01-05 10:35:24]


Rezerwacja
2023-02-02
10:00:00
s.103
Egzamin, biologia-ekologia, termin I
stacjonarne 1 IM¦ Ist
Egzamin, biologia-ekologia, termin I

Wagner Aleksandra
[2023-01-05 10:30:59]


Rezerwacja
2023-02-16
16:20:00
s.2
Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza
stacjonarne 2 IM¦ GN
Egzamin z przedmiotu "Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza". Termin 3.

Bogacki Marek
[2023-01-04 21:37:05]


Rezerwacja
2023-02-09
16:20:00
s.2
Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza
stacjonarne 2 IM¦ GN
Egzamin z przedmiotu "Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza". Termin 2.

Bogacki Marek
[2023-01-04 21:34:43]


Rezerwacja
2023-02-02
16:20:00
s.2
Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza
stacjonarne 2 IM¦ GN
Egzamin z przedmiotu "Zarz±dzanie emisjami i jako¶ci± powietrza". Termin 1.

Bogacki Marek
[2023-01-04 21:30:30]


Rezerwacja
2023-02-17
09:40:00
s.505
Egzamin "GPS" T3
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
Egzamin "GPS" T3

Strach Michał
[2023-01-04 17:04:23]


Rezerwacja
2023-02-10
09:40:00
s.505
Egzamin "GPS" T2
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.
Egzamin "GPS" T2

Strach Michał
[2023-01-04 17:02:00]


Rezerwacja
2023-02-03
09:40:00
s.505
Egzamin "GPS" T1
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.
Egzamin "GPS" T1

Strach Michał
[2023-01-04 17:00:39]


Rezerwacja
2023-02-17
09:40:00
s.2
Egzamin z Termodynamiki technicznej (III termin)
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej (III termin)

Oleniacz Robert
[2023-01-04 16:40:16]


Rezerwacja
2023-02-10
09:40:00
s.106
Egzamin z Termodynamiki technicznej (II termin)
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej (II termin)

Oleniacz Robert
[2023-01-04 16:35:00]


Rezerwacja
2023-02-03
09:40:00
s.106
Egzamin z Termodynamiki technicznej
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej

Oleniacz Robert
[2023-01-04 16:32:15]


Rezerwacja
2023-02-13
11:20:00
s.301
Egzamin "GI" T3
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Egzamin "GI" T3

Strach Michał
[2023-01-04 14:02:24]


Rezerwacja
2023-02-06
11:20:00
s.301
Egzamin "GI" T2
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Egzamin "GI" T2

Strach Michał
[2023-01-04 14:00:56]


Rezerwacja
2023-01-30
11:20:00
s.301
Egzamin "GI" T1
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Egzamin "GI" T1

Strach Michał
[2023-01-04 13:59:22]


Rezerwacja
2023-01-27
14:00:00
s.106
Biologia-Ekologia
stacjonarne 1 IM¦ Ist Egzamin, termin "0"
Egzamin, biologia-ekologia - termin "0"

Wagner Aleksandra
[2023-01-04 13:46:55]


Rezerwacja
poniedziałki od 2023-01-09
18:00:00
s.214
Teledetekcja ¦rodowiska II
stacjonarne 2 GiK IIst. komputerowe, grupa ok 20 osób


Ż±dło Anna
[2023-01-04 13:34:28]
2023-01-24
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-01-23
16:20:00
s.504
Mechanika płynów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Zmiana godzin i sali wykładu z przedmiotu "Mechanika płynów" z terminu 24.01.2023 r. godz. 11:20 s. 504 na dzień 23.01.2023 r. godz. 16:20, s. 504

Bogacki Marek
[2023-01-04 13:09:15]
2023-01-17
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-01-16
16:20:00
s.102
Mechanika płynów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Zmiana godzin i sali wykładu z przedmiotu "Mechanika płynów" z terminu 17.01.2023 r. godz. 11:20 s. 504 na dzień 16.01.2023 r. godz. 16:20, s. 102

Bogacki Marek
[2023-01-04 13:06:50]
2023-01-10
11:20:00
s.504
Przeniesione
2023-01-09
16:20:00
s.102
Mechanika płynów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Zmiana godzin i sali wykładu z przedmiotu "Mechanika płynów" z terminu 10.01.2023 r. godz. 11:20 s. 504 na dzień 9.01.2023 r. godz. 16:20, s. 102

Bogacki Marek
[2023-01-04 13:04:19]


Rezerwacja
2023-02-14
11:00:00
s.103
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Egzamin
Egzamin, termin 3

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 19:31:31]


Rezerwacja
2023-02-07
11:00:00
s.103
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Egzamin
Egzamin, termin 2

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 19:30:16]


Rezerwacja
2023-01-31
11:00:00
s.103
Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Egzamin
Egzamin, termin 1

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 19:27:40]


Rezerwacja
2023-01-24
11:20:00
s.106
Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Egzamin
Egzamin, termin 0

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 19:24:13]
2023-01-04
09:40:00
s.108
Przeniesione
2023-01-16
09:40:00
s.108
Technologie Oczyszczania ¦cieków - lab.
stacjonarne 1 IM¦ IW Ćw.lab. gr. 1


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 19:17:13]


Rezerwacja
2023-01-12
14:30:00
s.106
Inżynieria Wód Podziemnych
stacjonarne 1 IM¦ IW Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2023-01-03 14:57:31]


Rezerwacja
2023-02-19
09:40:00
s.106
III termin - egzamin GiG
niestacjonarne 1 GiK Ist.
III termin - egzamin GiG

Urbański Krzysztof
[2023-01-03 10:57:46]


Rezerwacja
2023-01-29
09:40:00
s.106
I termin - egzamin GiG
niestacjonarne 1 GiK Ist.
I termin - egzamin GiG

Urbański Krzysztof
[2023-01-03 10:55:49]


Rezerwacja
2023-02-02
11:20:00
s.106
Egzamin ZWO I termin
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.
Egzamin pisemny ZWO (I termin)

Bergier Tomasz
[2023-01-02 13:52:17]
2023-01-10
09:40:00
s.103
Przeniesione
2023-01-17
13:00:00
s.102
Systemy informacji przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Wykład przeniesiony z dnia 10.01.2023

Drzewiecki Wojciech
[2023-01-02 12:25:50]


Rezerwacja
2023-01-12
14:40:00
s.504
ETP1
1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.08


Uznański Andrzej
[2022-12-29 19:17:36]


Rezerwacja
2023-02-14
12:00:00
102
egz Podstawy nauk o Ziemi I - GIN - poprawkowy
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:21:35]


Rezerwacja
2023-01-31
12:00:00
301
ezamin PNZ 1 - GIN errata
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:20:15]


Rezerwacja
2023-02-07
12:00:00
301
egz - Podstawy nauk o Ziemi I - GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:18:40]


Rezerwacja
2023-01-31
12:00:00
301
egz - Podstawy nauk o ziemi I - GIN
stacjonarne 1 GIN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:17:22]


Rezerwacja
2023-02-14
10:00:00
102
Egzmian Podstawy nauk o Ziemi - poprawka - IM¦
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:13:44]


Rezerwacja
2023-02-07
10:00:00
102
Egzamin Podstawy nauk o Ziemi 2 - IM¦
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:12:08]


Rezerwacja
2023-01-31
10:00:00
102
Egzamin Podstawy nauk o Ziemi - IM¦
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:10:46]


Rezerwacja
2023-02-15
10:00:00
s.102
Egzamin OO¦ poprawka
stacjonarne 2 IM¦ GN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:08:42]


Rezerwacja
2023-02-08
10:00:00
102
Egzamin 2 OO¦
stacjonarne 2 IM¦ GN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:01:23]


Rezerwacja
2023-02-01
10:00:00
102
egzamin OO¦
stacjonarne 2 IM¦ GN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-21 14:00:27]


Rezerwacja
2023-02-12
10:00:00
s.106
Egzamin III termin - Prawo dla geodetów
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-20 09:15:26]


Rezerwacja
2023-02-05
10:00:00
s.102
Egzamin II termin - Prawo dla geodetów
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-20 09:14:15]


Rezerwacja
2023-01-28
10:00:00
s.301
Egzamin I termin - Prawo dla geodetów
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-20 09:13:07]
2022-12-22
15:30:00
ONLINE
Przeniesione
2022-12-22
14:40:00
ONLINE
Techniki CAD
stacjonarne 1 GIN ćw gr.6


Bydłosz Jarosław
[2022-12-19 17:14:11]


Rezerwacja
2023-02-16
18:00:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:53:52]


Rezerwacja
2023-02-09
18:00:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:51:32]


Rezerwacja
2023-02-02
18:00:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:49:52]
2023-01-26
14:40:00
s.504
Przeniesione
2023-01-23
18:00:00
s.503
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:43:56]
2023-01-19
14:40:00
s.504
Przeniesione
2023-01-16
18:00:00
s.503
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:40:39]
2023-01-12
14:40:00
s.504
Przeniesione
2023-01-09
18:00:00
s.503
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.lab. gr.


Bogacki Marek
[2022-12-19 14:37:17]
2022-12-20
14:40:00
503
Przeniesione
2023-01-18
09:40:00
503
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-12-19 12:57:27]
2023-01-03
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-12-20
11:20:00
ONLINE
Wycena nieruchomo¶ci budowlanych
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Witkowski Michał
[2022-12-19 01:33:50]
2023-01-05
14:40:00
s.503
Przeniesione
2022-12-20
13:00:00
ONLINE
Autostrady i węzły drogowe
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Witkowski Michał
[2022-12-19 01:32:23]
2023-01-05
13:00:00
s.102
Przeniesione
2022-12-22
11:40:00
ONLINE
Podstawy Inżynierii L±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Witkowski Michał
[2022-12-19 01:17:13]
2023-01-03
14:40:00
s.301
Przeniesione
2022-12-22
10:00:00
ONLINE
Podstawy Inżynierii L±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.


Witkowski Michał
[2022-12-19 01:14:06]


Rezerwacja
2023-02-14
13:00:00
s.505
Egzamin termin "III" z Podstaw inżynierii l±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin termin "III" z Podstaw inżynierii l±dowej

Witkowski Michał
[2022-12-19 01:07:29]


Rezerwacja
2023-03-07
13:00:00
s.505
Egzamin termin "II" z Podstaw inżynierii l±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin termin "II" z Podstaw inżynierii l±dowej

Witkowski Michał
[2022-12-19 01:06:23]


Rezerwacja
2023-01-31
13:00:00
s.505
Egzamin termin "I" z Podstaw inżynierii l±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin termin "I" z Podstaw inżynierii l±dowej

Witkowski Michał
[2022-12-19 01:05:18]
2023-01-02
16:20:00
s.507
Przeniesione
2022-12-20
18:00:00
s.w1
Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 2 GiK GFiT Ćw.lab. gr. 2


Drzewiecki Wojciech
[2022-12-15 18:15:18]
2023-01-02
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-12-21
16:20:00
s.W 1
Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 2 GiK GFiT Ćw.lab. gr. 1


Drzewiecki Wojciech
[2022-12-15 18:13:54]
2023-01-19
16:20:00
s.301
Przeniesione
2023-01-09
18:00:00
s.301
Prawo dla geodetów
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-15 14:24:45]
2022-12-19
09:40:00
s.108
Przeniesione
2023-01-09
09:40:00
s.108
Technologie Oczyszczania ¦cieków - lab.
stacjonarne 1 IM¦ IW Ćw.lab. gr. 1
Zajęcia przeniesione z 19.12.2022

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2022-12-14 22:10:49]
2022-12-21
13:00:00
s.2
Przeniesione
2023-01-25
12:05:00
s.2
Podstawy nauk o ziemi lab
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.lab. gr.


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-14 13:02:21]
2022-12-21
11:20:00
s.2
Przeniesione
2023-01-11
14:40:00
s.2
Podstawy nauk o ziemi
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.lab. gr.


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-14 12:59:40]
2023-01-03
16:20:00
506
Przeniesione
2022-12-19
14:00:00
504
Oceny oddziaływania na ¶rodowisko
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-14 12:55:09]
2023-01-03
14:40:00
506
Przeniesione
2023-01-12
16:20:00
504
Ocena oddziaływania na ¶rodowisko
stacjonarne 2 IM¦ SI¦ Ćw.proj. gr.


Kozakiewicz Ryszard
[2022-12-14 12:51:27]
2023-01-03
16:20:00
s.508
Przeniesione
2022-12-19
18:00:00
s.214
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj.
Ćwiczenia projektowe przeniesione z dnia 3-go stycznia 2023

Drzewiecki Wojciech
[2022-12-14 11:39:07]
2023-01-02
11:20:00
s.302ab
Przeniesione
2022-12-15
11:20:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 9


Bu¶ko Małgorzata
[2022-12-13 14:03:47]
2023-01-02
09:40:00
s.302ab
Przeniesione
2022-12-15
09:40:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.11


Bu¶ko Małgorzata
[2022-12-13 14:02:25]
2023-01-02
08:00:00
s.302ab
Przeniesione
2022-12-15
08:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 10


Bu¶ko Małgorzata
[2022-12-13 14:00:50]


Rezerwacja
2022-12-16
11:20:00
s.103
Mechanika płynów - poprawy
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-12-13 11:18:57]


Rezerwacja
2022-12-16
11:20:00
s.506
Poprawa kolokwium z GI
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 3


Puniach Edyta
[2022-12-12 11:33:38]


Rezerwacja
2022-12-14
19:00:00
s.302ab
Spotkanie Koła naukowego KNGK Geoinformatyka
stacjonarne


Szombara Stanisław
[2022-12-12 09:39:38]
2023-01-02
12:10:00
s.412
Przeniesione
2023-01-18
17:10:00
s.412
Planowanie przestrzenne i gospodarka nieruchomo¶ciami
stacjonarne 3 GIN Ćw. proj. gr. 1


Bieda Agnieszka
[2022-12-11 19:47:12]
2022-12-19
12:10:00
s.412
Przeniesione
2023-01-11
17:10:00
s.412
Planowanie przestrzenne i gospodarka nieruchomo¶ciami
stacjonarne 3 GIN Ćw. proj. gr. 1


Bieda Agnieszka
[2022-12-11 19:45:51]


Rezerwacja
2022-12-14
12:15:00
s.503
Poprawa PGW i RWiMS I
stacjonarne 2 GiK Ist.
Poprawa PGW i RWiMS I

Ligas Marcin
[2022-12-11 17:53:25]


Rezerwacja
2022-12-13
16:20:00
s.103
Poprawa PGW i RWiMS I
stacjonarne 2 GiK Ist.
Poprawa PGW i RWiMS I

Ligas Marcin
[2022-12-11 17:51:41]


Rezerwacja
2022-12-13
11:20:00
s.102
Poprawa PGW i RWiMS I
stacjonarne 2 GiK Ist.
Poprawa PGW i RWiMS I

Ligas Marcin
[2022-12-11 17:49:28]


Rezerwacja
2023-01-31
15:30:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 2 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-12-09 17:28:00]


Rezerwacja
2023-01-31
13:30:00
s.412
Egzamin
stacjonarne 1 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-12-09 17:20:49]


Rezerwacja
2023-01-31
13:30:00
s.408
Egzamin
stacjonarne 1 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-12-09 17:19:32]


Rezerwacja
2023-01-31
13:30:00
s.214
Egzamin
stacjonarne 1 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-12-09 17:18:02]


Rezerwacja
2022-12-13
10:20:00
s.507
Mechanika płynów - poprawy
stacjonarne Ćw.audyt. gr.


Lach Stanisław
[2022-12-09 11:40:35]


Rezerwacja
2022-12-14
11:20:00
506
Konsultacje
stacjonarne


Cichociński Piotr
[2022-12-08 14:18:21]
2022-12-13
14:40:00
503
Przeniesione
2022-12-14
09:40:00
503
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-12-08 14:07:35]
2022-12-08
15:30:00
s.214
Przeniesione
2022-12-15
15:30:00
s.214
Analiza i harmonizacja danych przestrzennych
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1
zajecia w dniu dzisiejszmy nie odbeda sie ze wzgledu na studencka sesje barborkowa, zostana odrobione w innym czasie jako zajecia terenowe
Zajęcia terenowe sa zaplanowane na 15.12 ale z uwagi na sesja 15.12 odbeda sie zajecia kameralne w normalnym terminie i sali

Hejmanowska Beata
[2022-12-08 13:08:35]
2022-11-18
13:00:00
s.412
Przeniesione
2022-12-08
16:20:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
Odrabianie zajęć z 18.11.2022

Gawałkiewicz Rafał
[2022-12-07 12:01:54]
2023-01-16
09:40:00
s.302ab
Przeniesione
2022-12-12
16:20:00
s.103
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Uznański Andrzej
[2022-12-06 19:54:16]
2023-01-09
09:40:00
s.503
Przeniesione
2023-01-09
09:40:00
s.302ab
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Uznański Andrzej
[2022-12-05 19:00:30]
2022-12-08
16:20:00
s.301
Przeniesione
2022-12-19
18:00:00
s.301
Prawo dla geodetów
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-05 11:13:53]


Rezerwacja
2022-12-09
09:40:00
s.412
Przygotowania danych zasilaj±cych bazy powiatowego zasobu geodezyjnego
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Reczyńska-Kmiecik Joanna
[2022-12-05 08:32:29]
2023-01-16
09:40:00
s.503
Przeniesione
2023-01-16
09:40:00
s.302ab
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Uznański Andrzej
[2022-12-04 08:51:52]


Rezerwacja
2023-01-19
14:40:00
s.106
ETP1
1 GiK Ist. Ćw.lab.


Uznański Andrzej
[2022-12-04 08:36:44]


Rezerwacja
2023-01-26
14:40:00
s.106
ETP1
1 GiK Ist. Ćw.lab.


Uznański Andrzej
[2022-12-04 08:35:25]
2022-12-08
18:00:00
s.301
Przeniesione
2022-12-15
19:30:00
s.301
Podstawy prawa
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-12-01 16:04:53]
2022-12-19
11:20:00
s.2
Przeniesione
2023-01-10
13:00:00
s.2
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.lab. gr. 1
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (CWL 1a)

Oleniacz Robert
[2022-12-01 12:56:12]
2022-12-20
13:00:00
s.2
Przeniesione
2022-12-13
11:20:00
s.2
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.lab. gr. 1
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (CWL1)

Oleniacz Robert
[2022-12-01 12:51:12]
2023-01-02
11:20:00
s.507
Przeniesione
2022-12-05
13:00:00
s.507
Environmental Life Cycle Assessment of Product and Processes
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-12-01 11:34:44]
2023-01-05
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-12-08
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-12-01 11:28:24]
2022-12-04
13:00:00
s.504
Przeniesione
2022-12-04
13:00:00
s.507
Geodezyjna Obsługa Inwestycji
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Strz±bała Katarzyna
[2022-11-30 14:37:23]
2022-11-30
16:20:00
s.103
Przeniesione
2022-12-07
08:15:00
s.102
Wprowadzenie do modelowania jako¶ci i ilo¶ci wód
stacjonarne 4 GIN Wykł.
Kolokwium zaliczeniowe z wykładów

Bergier Tomasz
[2022-11-30 13:16:33]
2022-11-16
13:50:00
s.506
Rezerwacja
2022-12-07
18:00:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
odrabianie zajęć z 16.11.2022

Gawałkiewicz Rafał
[2022-11-30 12:37:20]
2022-12-14
11:20:00
506
Przeniesione
2022-12-07
08:50:00
506
Wieloreprezentacyjne bazy danych na obszarach zurbanizowanych
stacjonarne 4 GIN Ćw.proj. gr.


Cichociński Piotr
[2022-11-30 11:29:03]
2022-12-19
09:40:00
s.503
Przeniesione
2022-12-05
16:20:00
s.503
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Uznański Andrzej
[2022-11-29 20:24:32]


Rezerwacja
2022-12-09
11:20:00
s.103
Mechanika płynów - poprawy
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr.


Lach Stanisław
[2022-11-29 14:08:00]
2022-12-03
15:30:00
s.504
Przeniesione
2022-12-03
15:30:00
s.507
Geodezyjna Obsługa Inwestycji
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Strz±bała Katarzyna
[2022-11-29 12:48:41]
2022-11-29
13:00:00
s.102
Przeniesione
2022-12-13
13:00:00
s.102
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Nowy termin wykładu przeniesionego z dnia 22 listopada

Drzewiecki Wojciech
[2022-11-29 09:30:31]
2022-11-18
16:20:00
s.214
Przeniesione
2022-12-02
18:00:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
odrabianie zajęć z 18.11.2022 (wyjazd służbowy)

Gawałkiewicz Rafał
[2022-11-28 16:16:12]
2022-12-20
18:50:00
s.214
Przeniesione
2022-12-19
18:00:00
ONLINE
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2022-11-27 00:40:14]
2022-12-06
14:40:00
503
Przeniesione
2022-12-08
11:20:00
503
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-11-25 17:46:23]
2022-11-29
14:40:00
503
Przeniesione
2022-12-01
13:00:00
503
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-11-25 17:44:29]


Rezerwacja
2022-11-25
13:00:00
s.503
Rozszerzona rzeczywisto¶ć w geodezji i kartografii
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Dodatkowa sala do prezentacji tre¶ci wykładowych zwi±zanych z AR Sandbox


Szombara Stanisław
[2022-11-25 11:14:09]
2023-01-05
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-12-01
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-24 11:20:58]
2022-12-21
16:20:00
s.412
Przeniesione
2022-12-14
16:20:00
s.412
Gospodarka Nieruchomo¶ciami
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.proj. gr. 3


Ma¶lanka Józef
[2022-11-24 08:15:03]
2022-11-28
09:45:00
s.103
Przeniesione
2022-12-19
09:45:00
s.103
Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 2 GiK GFiT Wykł.
ponowna zmiana terminu wykładu przeniesionego z dnia 21.11

Drzewiecki Wojciech
[2022-11-24 01:27:52]


Rezerwacja
2022-02-07
10:30:00
s.301
Wybrane zagadnienia z geodezji fizycznej i grawimetrii geodezyjnej
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.


Banasik Piotr
[2022-11-23 14:41:03]


Rezerwacja
2022-01-31
10:30:00
s.301
Wybrane zagadnienia z geodezji fizycznej i grawimetrii geodezyjnej
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.


Banasik Piotr
[2022-11-23 14:39:40]


Rezerwacja
2022-11-24
18:00:00
506
Konsultacje
stacjonarne


Cichociński Piotr
[2022-11-23 10:19:31]
2022-12-06
08:00:00
s.103
Przeniesione
2022-12-08
08:00:00
s.106
chemia zajęcia audytoryjne
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr.


Sroka Katarzyna
[2022-11-22 14:39:04]
2022-11-22
11:20:00
s.106
Przeniesione
2023-01-23
18:30:00
s.106
Cyfrowa Fotogrametria Lotnicza i Satelitarna II
stacjonarne 2 GiK GFiT Wykł.


Mikrut Sławomir
[2022-11-21 12:27:12]
2022-11-22
08:00:00
s.102
Przeniesione
2023-01-24
20:00:00
s.102
Zastosowania Fotogrametrii
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Mikrut Sławomir
[2022-11-21 12:23:58]
2022-11-15
13:00:00
s.507
Rezerwacja
2022-11-24
18:00:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
odrabianie zajęć z 15.11.2022

Gawałkiewicz Rafał
[2022-11-21 10:00:34]


Rezerwacja
2022-12-07
13:00:00
s.102
Kolokwium z Termodynamiki technicznej
stacjonarne 2 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr. 1
Kolokwium z Termodynamiki technicznej (II termin)

Oleniacz Robert
[2022-11-21 09:05:03]
¶rody od 2022-11-30
14:40:00
408
Przeniesione
pi±tki od 2022-12-02
13:00:00
s.508
Przygotowania danych zasilaj±cych bazy powiatowego zasobu geodezyjnego
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Reczyńska-Kmiecik Joanna
[2022-11-21 07:29:24]
2022-11-22
09:40:00
s.103
Przeniesione
2022-11-29
13:00:00
s.102
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Przeniesienie wykładu z dnia 21.11.2022

Drzewiecki Wojciech
[2022-11-21 00:54:57]
2022-11-21
12:10:00
s.103
Przeniesione
2022-11-28
09:45:00
s.103
Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 2 GiK GFiT Wykł.
Wykład przeniesiony z dnia 21 listopada

Drzewiecki Wojciech
[2022-11-20 21:08:24]
2022-12-06
18:50:00
s.214
Przeniesione
2023-01-26
09:40:00
s.408
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2022-11-20 20:02:41]
2023-12-05
14:40:00
s.408
Przeniesione
2023-01-27
18:00:00
s.408
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2022-11-20 19:55:38]
2022-12-05
08:00:00
s.408
Przeniesione
2023-01-23
18:00:00
s.408
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
przeniesienie zajęć - tylko jednorazowo

Krawczyk Artur
[2022-11-20 19:49:40]
2022-11-18
11:20:00
s.412
Rezerwacja
2022-11-21
18:00:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
odrabiane zajęcia z 11.11.2022 z 11:20-12:50

Gawałkiewicz Rafał
[2022-11-20 13:14:19]
2022-11-18
14:40:00
s.412
Rezerwacja
2022-11-23
18:00:00
s.412
Techniki CAD i grafika inżynierska
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
odrabiane zajęcia z 18.11.2022

Gawałkiewicz Rafał
[2022-11-20 13:07:27]
2022-11-20
15:30:00
s.214
Przeniesione
2022-11-20
13:00:00
s.507
Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1
Programowanie komputerowe godz. 13:00

Preweda Edward
[2022-11-20 12:25:02]
2023-01-13
09:40:00
s.506
Rezerwacja
2022-12-22
13:00:00
s.506
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-11-18 10:26:06]
2023-01-20
09:40:00
s.506
Rezerwacja
2022-12-16
13:00:00
s.506
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-11-18 10:22:48]
2023-01-23
09:40:00
s. 506
Przeniesione
2022-12-09
13:00:00
s.506
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-11-18 10:21:49]
2023-01-27
09:40:00
s. 506
Przeniesione
2022-12-02
13:00:00
s.506
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-11-18 10:20:21]


Rezerwacja
2022-11-21
14:40:00
s.106
Planowanie przestrzenne i gospodarka nieruchomo¶ciami
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Adamczyk Tomasz
[2022-11-18 06:50:06]
2022-11-25
15:30:00
s.304
Przeniesione
2022-12-07
16:20:00
s.412
Modelowanie kartograficzne i geowizualizacja
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Róg Marta
[2022-11-17 10:18:01]
2022-11-24
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-11-24
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-17 09:55:46]
2022-12-14
16:20:00
s.412
Przeniesione
2022-12-21
16:20:00
s.412
Gospodarka Nieruchomo¶ciami
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.proj. gr. 3


Ma¶lanka Józef
[2022-11-17 08:46:33]
2023-01-04
16:20:00
s.412
Przeniesione
2022-11-23
16:20:00
s.412
Gospodarka Nieruchomo¶ciami
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.proj. gr. 3


Ma¶lanka Józef
[2022-11-17 08:43:19]
2022-11-23
16:10:00
s.507
Przeniesione
2022-11-24
13:00:00
s.503
Metody szacowania i inwentaryzacji emisji
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-16 16:35:51]
2022-11-23
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-11-24
11:20:00
s.304
Metody szacowania i inwentaryzacji emisji
stacjonarne 3 GIN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-16 16:33:29]


Rezerwacja
2022-12-01
11:20:00
506
Konsultacje
stacjonarne


Cichociński Piotr
[2022-11-16 16:32:28]


Rezerwacja
2022-11-17
18:00:00
412
Konsultacje
stacjonarne


Cichociński Piotr
[2022-11-16 16:30:59]


Rezerwacja
2023-02-18
13:00:00
102
Egzamin z Geodezji I Termin 3
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 09:16:58]


Rezerwacja
2023-02-04
13:00:00
102
Egzamin z Geodezji I Termin 2
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 09:15:29]


Rezerwacja
2023-01-28
13:00:00
s.301
Egzamin z Geodezji I Termin 1
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 09:13:37]
2023-01-16
09:40:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-24
13:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.11


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 09:00:47]
2023-01-16
08:00:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-24
11:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:59:48]
2023-01-16
11:20:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-24
09:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.9


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:58:35]
2023-01-09
09:40:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-17
13:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.11


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:57:04]
2023-01-09
08:00:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-17
11:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.10


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:55:26]
2023-01-09
11:20:00
s.302ab
Przeniesione
2022-11-17
11:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja I
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 9


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:54:03]
2023-01-16
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2022-10-12
08:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 3


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:47:40]
2023-01-09
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2022-10-12
08:00:00
nie dotyczy, zajęcia w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. proj. 3


Bu¶ko Małgorzata
[2022-11-16 08:46:04]
2022-11-17
14:40:00
s.503
Przeniesione
2022-11-22
13:00:00
wg. opisu
Autostrady i węzły drogowe
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.
sala 007

Witkowski Michał
[2022-11-15 20:07:12]
2022-11-08
16:20:00
s.106
Przeniesione
2022-11-28
18:00:00
s.102
Podstawy Systemów Informacji Przestrzennej
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Głowienka Ewa
[2022-11-15 13:47:38]


Rezerwacja
2022-12-06
18:15:00
s.301
Pokaz z cyklu "Obrazki z podróży" - ETIOPIA


Kocot Wojciech
[2022-11-14 23:48:39]
poniedziałki od 2022-11-14
08:00:00
s.219
Przeniesione
poniedziałki od 2022-11-14
09:40:00
s.304
Ochrona Terenów Góniczych
stacjonarne 2 GiK GG Ćw.lab.


Stoch Tomasz
[2022-11-10 13:55:49]
2022-11-17
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-11-17
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-10 09:03:56]
2022-11-16
17:00:00
s.2
Przeniesione
2022-11-16
17:00:00
s.507
Metody szacowania i inwentaryzacji emisji
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-10 09:02:21]


Rezerwacja
2022-11-10
11:20:00
506
Konsultacje
stacjonarne


Cichociński Piotr
[2022-11-03 19:02:26]


Rezerwacja
2022-11-09
18:00:00
s.302ab
Badania


Kuras Przemysław
[2022-11-03 16:38:29]


Rezerwacja
2022-11-25
16:20:00
s.301
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.2,3,4
PGW - zaliczenie

Maciuk Kamil
[2022-11-02 10:25:16]
2022-11-15
11:20:00
s.301
Przeniesione
2022-11-16
08:00:00
s.219
Pozwolenia na emisje do ¶rodowiska
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-02 09:15:02]
2022-11-08
11:20:00
s.301
Przeniesione
2022-11-09
08:00:00
s.219
Pozwolenia na emisje do ¶rodowiska
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-11-02 09:08:27]


Rezerwacja
2022-11-17
10:30:00
s.106
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2022-11-02 08:31:55]


Rezerwacja
2022-12-06
10:00:00
s.507
Wprowadzenie do modelowania dyspersji zanieczyszczeń powietrza - kolokwium zal.
stacjonarne 4 GIN Wykł.
Wprow. do model. dyspersji zaniecz. pow. - kolokwium zal.

Oleniacz Robert
[2022-10-27 08:45:43]


Rezerwacja
2022-12-06
11:20:00
s.301
Pozwolenie na emisje do ¶rodowiska - kolokwium zal.
stacjonarne 4 I¦ Ist Wykł.
Pozwolenie na emisje do ¶rodowiska - kolokwium zal.

Oleniacz Robert
[2022-10-27 08:41:06]


Rezerwacja
2022-10-26
20:00:00
s.302ab
Spotkanie Koła naukowego KNGK Geoinformatyka
stacjonarne


Szombara Stanisław
[2022-10-26 11:24:44]
2023-01-24
14:40:00
503
Przeniesione
2022-10-20
13:00:00
503
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-10-25 11:10:31]
poniedziałki od 2022-11-28
15:30:00
Przeniesione
¶rody od 2023-11-30
18:00:00
s.507
Geodezyjne Pomiary Specjalne
stacjonarne 1 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Kampczyk Arkadiusz
[2022-10-19 10:01:02]
wtorki od 2023-11-29
14:40:00
Przeniesione
¶rody od 2023-11-30
08:00:00
s.219
Geodezyjne Pomiary Specjalne
stacjonarne 2 GiK GIP Wykład


Kampczyk Arkadiusz
[2022-10-19 09:58:05]
2022-11-04
14:10:00
506
Przeniesione
2022-10-26
09:40:00
s.506
IIP
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2022-10-17 12:44:58]
2022-10-28
14:10:00
506
Przeniesione
2022-11-25
16:20:00
s.506
IIP
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2022-10-17 12:43:09]
2022-10-21
14:10:00
s.506
Przeniesione
2022-11-18
16:20:00
s.506
IIP
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2022-10-17 12:41:55]
2022-11-21
09:40:00
103
Przeniesione
2022-11-30
08:45:00
102
Modelowanie geoinformacji na obszarach zurbanizowanych
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-10-17 11:48:06]
2022-11-02
09:40:00
103
Przeniesione
2022-11-22
13:00:00
505
Modelowanie geoinformacji na obszarach zurbanizowanych
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-10-17 11:43:47]
poniedziałki od 2022-10-17
09:40:00
103
Przeniesione
wtorki od 2022-10-18
13:00:00
505
Modelowanie geoinformacji na obszarach zurbanizowanych
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-10-17 11:12:38]
2022-10-20
14:40:00
s.507
Przeniesione
2023-01-19
14:40:00
s.507
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw. proj. gr 1
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (Ćwiczenia projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2022-10-17 07:41:22]


Rezerwacja
2023-02-13
09:00:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z PGW - III termin

Banasik Piotr
[2022-10-16 12:22:40]


Rezerwacja
2023-02-07
09:00:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z PGW - II termin

Banasik Piotr
[2022-10-16 12:21:31]


Rezerwacja
2023-01-31
09:00:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Egzamin z PGW - termin I

Banasik Piotr
[2022-10-16 12:20:19]
pi±tki od 2022-10-14
16:20:00
s.304
Przeniesione
pi±tki od 2022-10-14
15:30:00
s.304
Modelowanie kartograficzne i geowizualizacja
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr. 1


Róg Marta
[2022-10-13 13:29:05]


Rezerwacja
2022-10-20
10:00:00
s.106
Spotkanie KKiO¦
spotkanie KKiO¦

Chodak Marcin
[2022-10-13 12:38:31]
2022-01-24
14:40:00
s.106
Przeniesione
2022-10-21
16:20:00
s.102
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.2


Maciuk Kamil
[2022-10-13 10:16:33]
2023-01-24
13:00:00
s.106
Przeniesione
2022-10-19
18:50:00
s.102
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.3


Maciuk Kamil
[2022-10-13 10:14:43]
2022-10-13
16:20:00
s.507
Przeniesione
2022-10-24
18:15:00
s.506
Kartografia tematyczna
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2022-10-13 08:37:26]
2022-10-13
14:40:00
s.219
Przeniesione
2022-10-19
18:00:00
s.505
Kartografia tematyczna
stacjonarne 1 GiK PiAG Wykł.


Szombara Stanisław
[2022-10-13 08:33:49]
poniedziałki od 2022-10-10
09:40:00
103
Przeniesione
wtorki od 2022-10-11
13:00:00
102
Modelowanie geoinformacji na obszarach zurbanizowanych
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-10-10 20:31:10]


Rezerwacja
2022-10-17
08:00:00
s.219
Ochrona Terenów Góniczych
stacjonarne 1 GiK GG
Jednorazowa zmiana lokalizacji zajęć.

Stoch Tomasz
[2022-10-10 12:55:50]


Rezerwacja
2022-10-13
10:30:00
s.106
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2022-10-07 09:49:20]
2022-10-20
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-10-20
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-10-06 10:05:05]
2022-10-13
08:00:00
s.508
Przeniesione
2022-10-13
09:40:00
s.508
Analiza cyklu życia
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.


Grzesik Katarzyna
[2022-10-06 10:03:46]
¶rody od 2022-10-12
13:00:00
s.508
Przeniesione
pi±tki od 2022-10-14
09:40:00
s.506
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2022-10-05 13:29:34]


Rezerwacja
2023-02-09
09:00:00
s.301
Zaliczenie Podstawy geodezji wyższej. termin 3
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.2,3,4


Maciuk Kamil
[2022-10-05 11:57:38]


Rezerwacja
2023-02-02
09:00:00
s.301
Zaliczenie Podstawy geodezji wyższej. termin 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.2,3,4


Maciuk Kamil
[2022-10-04 09:11:39]


Rezerwacja
2023-01-25
19:00:00
s.301
Zaliczenie Podstawy geodezji wyższej. termin 1
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.2,3,4


Maciuk Kamil
[2022-10-04 09:11:05]
2023-01-23
14:40:00
s.506
Przeniesione
2022-10-12
09:40:00
s.506
IIP
stacjonarne 2 GiK PiAG cw.lab


Dębińska Ewa
[2022-10-03 15:00:06]


Rezerwacja
2022-09-20
08:30:00
s.102
egzamin do szkoły doktorskiej
stacjonarne


Pyka Krystian
[2022-09-06 13:06:40]


Rezerwacja
2022-09-09
09:00:00
106
Metodyka pracy naukowej - zaliczenie
stacjonarne 2 GiK GFiT zaliczenie


Pyka Krystian
[2022-09-06 12:52:33]


Rezerwacja
poniedziałki od 2022-09-08
11:00:00
412
podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Kudrys Jacek
[2022-09-06 12:50:30]


Rezerwacja
2022-09-08
11:00:00
s.408
podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. zaliczenie poprawkowe


Kudrys Jacek
[2022-09-06 12:48:48]


Rezerwacja
2022-09-02
10:00:00
s.507
Obrony
stacjonarne
Obrony

Jasińska Elżbieta
[2022-07-11 10:52:16]


Rezerwacja
2022-09-01
10:00:00
s.507
Obrony
stacjonarne
Obrony

Jasińska Elżbieta
[2022-07-11 10:50:40]


Rezerwacja
2022-07-07
12:00:00
s.506
Kolokwium z GOI
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1


Puniach Edyta
[2022-07-04 19:25:52]


Rezerwacja
2022-07-08
09:00:00
s.507
Egzaminy dyplomowe
stacjonarne


Tomasik Agnieszka
[2022-07-01 11:33:59]


Rezerwacja
2022-06-30
09:00:00
s.214
zajęcia terenowe z geomatyki
stacjonarne


Kudrys Jacek
[2022-06-30 20:24:40]


Rezerwacja
2022-06-29
13:00:00
s.506
Kolokwium z GOI
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Puniach Edyta
[2022-06-27 11:05:55]


Rezerwacja
2022-06-28
12:00:00
s.506
Kolokwium z GOI i TPDP
stacjonarne


Puniach Edyta
[2022-06-25 14:40:27]


Rezerwacja
2022-06-28
12:00:00
s.506
Kolokwium z GOI i TPDP
stacjonarne


Puniach Edyta
[2022-06-25 14:38:14]


Rezerwacja
2022-06-27
13:00:00
s.408
Kolokwium poprawkowe z podstaw programowania
stacjonarne 1 GiK Ist. Kolokwium


Bujakowski Kazimierz
[2022-06-24 22:37:48]


Rezerwacja
2022-06-27
10:00:00
s.214
Egzamin TiPWN I
stacjonarne 1 GiK GNiK


Adamczyk Tomasz
[2022-06-24 07:44:19]


Rezerwacja
2022-07-11
08:00:00
s.102
praktyki z gleboznawctwa
stacjonarne 2 IM¦ Ist wykład
Wykład przygotowuj±cy do praktyk z gleboznawstwa.

Urbański Krzysztof
[2022-06-23 09:37:52]


Rezerwacja
2022-06-24
08:00:00
s.214
Konsultacje
stacjonarne 2 GiK Ist. konsultacje


Ma¶lanka Józef
[2022-06-22 20:17:36]


Rezerwacja
2022-06-30
12:30:00
s.412
kolokwium poprawkowe z pgsiz
stacjonarne 2 GiK Ist.


Kudrys Jacek
[2022-06-22 11:22:02]


Rezerwacja
2022-06-30
12:30:00
s.214
zaliczenie poprawkowe z pgsiz
stacjonarne 2 GiK Ist.


Kudrys Jacek
[2022-06-22 11:20:42]


Rezerwacja
2022-06-22
14:30:00
s.214
Konsultacje
stacjonarne 2 GiK Ist. konsultacje


Ma¶lanka Józef
[2022-06-21 08:41:57]


Rezerwacja
2022-06-27
14:40:00
s.506
GPU - termin poprawkowy - test i odpowiedĽ z Tematu 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj.


Gruszczyński Wojciech
[2022-06-20 21:48:06]


Rezerwacja
2022-06-23
09:00:00
s.103
Kolokwium poprawkowe z geodezji - grupa po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist. Kolokwium


Bujakowski Kazimierz
[2022-06-19 18:07:09]


Rezerwacja
2022-06-23
09:40:00
s.412
Poprawa kolokwium KN II
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1,2,3
Poprawa kolokwium

Pęska-Siwik Agnieszka
[2022-06-18 23:10:40]


Rezerwacja
2022-06-21
08:00:00
s.412
zaliczenia
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-06-17 11:30:58]


Rezerwacja
2022-06-20
10:00:00
s.302ab
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw
Kolokwium poprawkowe z Geodezji 1

PrzewięĽlikowska Anna
[2022-06-15 08:58:40]


Rezerwacja
2022-06-21
09:40:00
s.504
Geostatystyka I
stacjonarne 1 GiK PiAG Ćw.proj. gr.
Zaliczenie z przedmiotu Geostatystyka I

Ligas Marcin
[2022-06-15 06:18:49]


Rezerwacja
2022-06-20
10:00:00
s.304
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania Kolokwium dla całego roku IM¦ 1 studia II stopnia - i specjalno¶ć GW i GN
stacjonarne 1 IM¦ IW
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
Kolokwium - termin 2

Jakubiak Mateusz
[2022-06-13 12:56:31]


Rezerwacja
2022-06-13
13:00:00
s.503
praktyka GIP
stacjonarne 1 GiK GIP ćwiczenia


Lenda Grzegorz
[2022-06-13 09:09:49]


Rezerwacja
2022-06-20
09:00:00
s.508
GPU - termin poprawkowy - test i odpowiedĽ z Tematu 1 dla gr. 1, 4, 5
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1, 4, 5


Gruszczyński Wojciech
[2022-06-12 15:01:15]
2022-06-15
16:20:00
s.106
Przeniesione
2022-06-14
11:20:00
s.102
Wykład z Systemów Katastralnych
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Ma¶lanka Józef
[2022-06-09 22:42:45]


Rezerwacja
2022-06-14
13:30:00
s.506
Kolokwium poprawkowe Grupa po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist. Kolokwium


Bujakowski Kazimierz
[2022-06-09 09:26:46]
2022-06-10
16:20:00
s.508
Przeniesione
2022-06-20
16:20:00
s.301
Prawne, ekonomiczne i społeczne aspekty geoinformacji
stacjonarne 2 GiK GFiT


Pyka Krystian
[2022-06-08 08:03:56]
2022-06-10
11:20:00
s.504
Przeniesione
2022-06-20
13:00:00
s.301
Prawne, ekonomiczne i społeczne aspekty geoinformacji
stacjonarne 2 GiK GFiT


Pyka Krystian
[2022-06-08 08:02:21]


Rezerwacja
2022-06-06
08:00:00
wg. opisu
Planowanie przestrzenne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr.1
Zajęcia terenowe - Studenci wykonuj± analizę funkcji i roli przestrzeni publicznej w obrębie Historycznego Centrum Krakowa.

Bieda Agnieszka
[2022-06-07 16:41:16]


Rezerwacja
2022-06-13
09:40:00
s.304
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
stacjonarne 1 IM¦ IW


Jakubiak Mateusz
[2022-06-07 15:31:40]


Rezerwacja
2022-06-14
11:20:00
304
Zajęcia terenowe z obiektów inżynierii ¶rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist


Jakubiak Mateusz
[2022-06-07 15:22:00]
2022-06-15
13:50:00
s.412
Przeniesione
2022-06-13
14:40:00
s.504
GI2 - zmiana rezerwacji
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2


Gabry¶ Marta
[2022-06-07 13:34:42]


Rezerwacja
2022-09-11
11:20:00
s.103
egzamin
niestacjonarne 3 GiK Ist.


Sopata Paweł
[2022-06-07 08:53:58]


Rezerwacja
2022-06-26
14:40:00
s.103
egzamin
niestacjonarne 3 GiK Ist.


Sopata Paweł
[2022-06-07 08:53:18]


Rezerwacja
2022-06-19
11:20:00
s.103
egzamin
niestacjonarne 3 GiK Ist.


Sopata Paweł
[2022-06-07 08:52:23]


Rezerwacja
2022-06-10
09:40:00
s.408
praca własna
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.
czas na prace własn±

Dębińska Ewa
[2022-06-07 08:17:37]


Rezerwacja
2022-06-22
09:00:00
s.304
Procedury ocen oddziałwyania na ¶rodowisko
stacjonarne ćwiczenia


Kozakiewicz Ryszard
[2022-06-06 13:16:17]


Rezerwacja
2022-06-30
10:00:00
s.102
Seminarium KGZiK


Maciuk Kamil
[2022-06-06 13:03:23]


Rezerwacja
2022-09-06
09:30:00
s.103
Gospodarka odpadami - egzamin III termin
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-06-06 11:02:10]


Rezerwacja
2022-06-30
09:30:00
s.103
Gospodarka odpadami - egzamin II termin
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-06-06 11:00:34]


Rezerwacja
2022-06-23
09:30:00
s.103
Gospodarka odpadami - egzamin
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-06-06 10:59:32]
2022-06-07
08:00:00
s.506
Przeniesione
2022-06-10
10:30:00
507
MGeoinfomracji
stacjonarne 2 GiK GM Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-06-06 10:43:50]
2022-06-21
13:00:00
s.102
Przeniesione
2022-06-07
11:20:00
s.304
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG Wykł.
przeniesienie zajęć

Gawałkiewicz Rafał
[2022-06-05 22:18:09]


Rezerwacja
2022-06-09
10:00:00
s.2
Fizyka i chemia ¶rodowiska (ćw. lab. - kolokwium popr.)
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.lab. gr. 1-3
Fizyka i chemia ¶rodowiska (ćw. lab. - kolokwium popr.)

Oleniacz Robert
[2022-06-03 19:31:22]


Rezerwacja
2022-06-08
13:00:00
s.2
Inżynieria ochrony powietrza (ćw. lab. - kolokwium popr.)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.lab. gr. 1-2
Inżynieria ochrony powietrza (ćw. lab. - kolokwium popr.)

Oleniacz Robert
[2022-06-03 19:29:02]
2022-06-08
15:30:00
s. 505
Przeniesione
2022-06-06
12:15:00
s.2
Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Gospodarka odpadami (wykład)

Oleniacz Robert
[2022-06-03 19:25:37]


Rezerwacja
2022-09-10
09:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
niestacjonarne 1 GiK Ist. EGZ 3 term.


Stoch Tomasz
[2022-06-01 23:39:33]


Rezerwacja
2022-07-03
11:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
niestacjonarne 1 GiK Ist. EGZ 2 term.
EGZ. 2 term.

Stoch Tomasz
[2022-06-01 23:38:00]


Rezerwacja
2022-06-26
18:00:00
s.103
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
niestacjonarne 1 GiK Ist. EGZ 1 term.


Stoch Tomasz
[2022-06-01 23:36:09]


Rezerwacja
2022-09-07
10:30:00
s.506
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Bieda Agnieszka
[2022-06-01 22:55:03]


Rezerwacja
2022-07-06
10:30:00
s.508
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Bieda Agnieszka
[2022-06-01 22:49:26]


Rezerwacja
2022-07-06
10:30:00
s.506
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Bieda Agnieszka
[2022-06-01 22:48:53]


Rezerwacja
2022-06-29
10:30:00
s.508
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Bieda Agnieszka
[2022-06-01 22:47:55]


Rezerwacja
2022-06-29
10:30:00
s.506
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci - egzamin
stacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Bieda Agnieszka
[2022-06-01 22:47:06]


Rezerwacja
2022-07-04
12:00:00
s.412
Egzamin Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne - termin 1
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Lach Stanisław
[2022-06-01 17:50:49]


Rezerwacja
2022-07-02
13:00:00
s.301
Egzamin z PGG
niestacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2022-06-01 15:02:27]


Rezerwacja
2022-06-26
13:00:00
s.301
Egzamin z PGG
niestacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2022-06-01 15:00:30]


Rezerwacja
2022-06-03
08:30:00
s.304
Kolokwium - Przedmiot: Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist lab gr 2


Jakubiak Mateusz
[2022-06-01 13:39:58]


Rezerwacja
2022-06-03
08:00:00
304
Kolokwium - Przedmiot: Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Lab gr 1


Jakubiak Mateusz
[2022-06-01 13:38:57]


Rezerwacja
2022-06-20
11:20:00
s.301
kolokwium PO¦
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2022-06-01 12:00:46]


Rezerwacja
2022-06-12
08:00:00
s.6
Studia podyplomowe
niestacjonarne


Słoboda Maciej
[2022-06-01 11:39:22]


Rezerwacja
2022-06-28
09:00:00
s.304
Egzamin z pomiarów przemieszczeń
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.


Kuras Przemysław
[2022-06-01 10:18:18]


Rezerwacja
2022-06-27
09:00:00
s.304
Egzamin z pomiarów przemieszczeń
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.


Kuras Przemysław
[2022-06-01 10:17:50]


Rezerwacja
2022-06-24
09:00:00
s.304
Egzamin z pomiarów przemieszczeń
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.


Kuras Przemysław
[2022-06-01 10:17:15]
2022-06-01
13:00:00
s.106
Przeniesione
2022-06-01
13:00:00
s.304
Wycena Nieruchomo¶ci Specjalnych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.proj.1, 2


Jasiołek Justyna
[2022-05-31 15:09:47]
2022-06-22
08:00:00
s.102
Przeniesione
2022-06-10
16:20:00
s.304
Podstawy prawa administracyjnego
stacjonarne kolokwium


Trembecka Anna
[2022-05-28 09:26:24]
pi±tki od 2022-06-03
16:20:00
s.102
Przeniesione
poniedziałki od 2022-05-30
18:00:00
s.102
Podstawy Nauk o Ziemii II
stacjonarne 1 GIN Wykł.
Wykłady z terminów: 3.06, 10.06. 22.06 (¶roda) godz. 16:20 zostały przeniesione odpowiednio na poniedziałki: 30.5, 6.06 i 13.06, godz. 18:00.

Bogacki Marek
[2022-05-27 17:52:32]


Rezerwacja
2022-09-13
10:00:00
s.106
Egzamin z Systemów Katastralnych
stacjonarne 2 GiK GNiK egzamin
Egzamin termin III

Ma¶lanka Józef
[2022-05-27 17:40:54]


Rezerwacja
2022-09-06
10:00:00
s.106
Egzamin z Systemów Katastralnych
stacjonarne 2 GiK GNiK egzamin
Egzamin termin II

Ma¶lanka Józef
[2022-05-27 17:39:52]


Rezerwacja
2022-07-05
10:00:00
s.106
Egzamin z Systemów Katastralnych
stacjonarne 1 GiK GNiK egzamin
Egzamin I termin

Ma¶lanka Józef
[2022-05-27 17:38:41]
2022-05-30
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-05-30
13:00:00
wg. opisu
Planowanie przestrzenne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw. proj. gr. 2
Zajęcia terenowe - Studenci wykonuj± analizę funkcji i roli przestrzeni publicznej w obrębie Historycznego Centrum Krakowa.

Bieda Agnieszka
[2022-05-27 15:17:14]


Rezerwacja
2022-06-30
09:15:00
s.408
Praktyka specjalno¶ć GFiT
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.proj. gr.
Praktyka GFiT

Rzonca Antoni
[2022-05-27 13:05:13]


Rezerwacja
2022-06-29
09:15:00
s.214
Praktyka specjalno¶ć GFiT
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.proj. gr.


Rzonca Antoni
[2022-05-27 13:03:25]


Rezerwacja
2022-09-05
10:00:00
s.102
Egzamin Gleboznawstwo termin III
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2022-05-27 11:14:21]


Rezerwacja
2022-07-04
10:00:00
s.106
Egzamin Gleboznawstwo termin II
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin Gleboznawstwo termin II

Chodak Marcin
[2022-05-27 11:12:15]


Rezerwacja
2022-06-27
10:00:00
s.103
Egzamin Gleboznawstwo termin I
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Gleboznawstwo egzamin t1

Chodak Marcin
[2022-05-27 11:10:17]


Rezerwacja
2022-06-30
10:00:00
s.412
Egzamin Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne - termin 0
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Lach Stanisław
[2022-05-27 09:32:53]


Rezerwacja
2022-06-07
08:00:00
s.507
KN II
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2022-05-27 09:09:48]


Rezerwacja
2022-06-02
10:30:00
s.2
Fizyka i chemia ¶rodowiska (ćw. lab. - kolokwium zal.)
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw. lab. gr. 1-3
Fizyka i chemia ¶rodowiska (ćw. lab. - kolokwium zal.)

Oleniacz Robert
[2022-05-27 07:42:45]


Rezerwacja
2022-09-06
10:00:00
408
Egzamin SIP
stacjonarne 2 GiK Ist. Egzamin


Cichociński Piotr
[2022-05-26 14:03:06]


Rezerwacja
2022-07-01
10:00:00
408
Egzamin SIP
stacjonarne 2 GiK Ist. Egzamin


Cichociński Piotr
[2022-05-26 14:00:48]


Rezerwacja
2022-06-24
10:00:00
412
Egzamin SIP
stacjonarne 2 GiK Ist. Egzamin


Cichociński Piotr
[2022-05-26 13:59:07]


Rezerwacja
2022-06-24
10:00:00
408
Egzamin SIP
stacjonarne 2 GiK Ist. Egzamin


Cichociński Piotr
[2022-05-26 13:56:29]


Rezerwacja
2022-09-08
09:00:00
s.106
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska termin III
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Chodak Marcin
[2022-05-26 09:32:19]


Rezerwacja
2022-07-07
09:00:00
s.106
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska termin II
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska termin II

Chodak Marcin
[2022-05-26 09:31:00]


Rezerwacja
2022-07-01
09:00:00
s.106
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska termin I
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.
Egzamin Fizyka i Chemia ¦rodowiska termin I

Chodak Marcin
[2022-05-26 09:29:42]


Rezerwacja
2022-06-03
13:00:00
s.103
Kolokwium z geodezji - grupa po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist. Kolokwium
Kolokwium z geodezji - grupa po¶cigowa

Bujakowski Kazimierz
[2022-05-25 22:18:57]


Rezerwacja
2022-05-27
14:30:00
s.106
Zaliczenie z przedmiotu 3D Modeling
stacjonarne 3 GiK Ist.


Lewińska Paulina
[2022-05-25 15:39:03]
2022-05-26
08:00:00
s.214
Przeniesione
2022-06-09
10:15:00
s.214
Kartografia II
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-05-25 11:29:07]


Rezerwacja
2022-05-25
16:30:00
s.508
Selected Problems ... - Zajęcia dodatkowe
stacjonarne 2 GiK PiAG ćwiczenia


Ligas Marcin
[2022-05-24 12:39:25]


Rezerwacja
2022-06-04
08:30:00
s.506
geologia i geotechnika - konsultacje
niestacjonarne


Sopata Paweł
[2022-05-24 12:23:01]


Rezerwacja
2022-09-05
10:30:00
s.106
Egzamin termin III IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist.


Marmol Urszula
[2022-05-24 09:42:40]


Rezerwacja
2022-07-04
10:30:00
s.106
Egzamin termin II IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist.


Marmol Urszula
[2022-05-24 09:41:35]


Rezerwacja
2022-06-27
10:30:00
s.106
Egzamin termin I IDFiL
stacjonarne 3 GiK Ist.


Marmol Urszula
[2022-05-24 09:40:18]


Rezerwacja
2022-09-01
08:00:00
s.412
RWiMS II - Egzamin termin 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS II - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-24 07:40:36]


Rezerwacja
2022-09-01
08:00:00
s.408
RWiMS II - Egzamin termin 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS II - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-24 07:39:53]


Rezerwacja
2022-06-28
08:00:00
s.412
RWiMS II - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS II - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-24 07:37:51]


Rezerwacja
2022-06-28
08:00:00
s.408
RWiMS II - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
RWiMS II - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-24 07:36:43]


Rezerwacja
2022-07-06
10:00:00
s.2
Egzamin z Termodynamiki technicznej (II termin)
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.
Technologie proekologiczne (egzamin)

Oleniacz Robert
[2022-05-23 20:07:06]


Rezerwacja
2022-07-04
09:30:00
s.2
Egzamin z Inżynierii ochrony powietrza (termin II)
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin)

Oleniacz Robert
[2022-05-23 20:04:09]


Rezerwacja
2022-06-27
09:30:00
s.106
Egzamin z Inżynierii ochrony powietrza
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Inżynieria ochrony powietrza (egzamin)

Oleniacz Robert
[2022-05-23 20:00:58]


Rezerwacja
2022-06-13
18:00:00
s.301
egzamin Podstawy Fotogrametrii i Teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist.


Pyka Krystian
[2022-05-23 17:20:14]


Rezerwacja
2022-09-03
09:30:00
s.102
Egzamin "GI I" T3
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Strach Michał
[2022-05-23 12:24:48]


Rezerwacja
2022-07-02
09:30:00
s.102
Egzamin "GI I" T2
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Strach Michał
[2022-05-23 12:23:31]


Rezerwacja
2022-06-25
09:30:00
s.103
Egzamin "GI I" T1
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Strach Michał
[2022-05-23 12:21:19]


Rezerwacja
2022-09-06
10:30:00
s.2
egzamin III termin
stacjonarne 1 IM¦ GN Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-05-23 12:15:57]


Rezerwacja
2022-06-28
10:30:00
s.2
egzamin II termin
stacjonarne 1 IM¦ GN Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-05-23 12:15:00]


Rezerwacja
2022-06-21
11:20:00
s.2
egzamin
stacjonarne 1 IM¦ GN Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-05-23 12:13:54]


Rezerwacja
2022-06-26
09:00:00
s.102
Podstawy Geodezji Wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist.
PGW zaliczenie ćwiczeń termin II

Maciuk Kamil
[2022-05-23 10:07:35]

11:20:00
s.504
Rezerwacja
2022-05-23
11:20:00
s.302ab
Podstawy grafiki inżynierskiej
stacjonarne 1 IM¦ Ist wykład


Szczerbowski Zbigniew
[2022-05-23 09:46:45]


Rezerwacja
2022-05-25
18:00:00
506
Geodezja Przemysłowa
stacjonarne 1 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Lenda Grzegorz
[2022-05-22 20:44:14]


Rezerwacja
2022-06-30
10:00:00
301
egzamin Podstawy Fotogrametrii i Teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist.


Pyka Krystian
[2022-05-22 19:25:26]


Rezerwacja
2022-06-23
15:00:00
301
egzamin Podstawy Fotogrametrii i Teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist.


Pyka Krystian
[2022-05-22 19:23:42]


Rezerwacja
2022-06-26
13:00:00
s.106
egzamin Podstawy Fotogrametrii i Teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Pyka Krystian
[2022-05-22 10:50:20]


Rezerwacja
2022-06-19
13:00:00
s.301
egzamin Podstawy fotogrametrii i Teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Pyka Krystian
[2022-05-22 10:48:31]


Rezerwacja
2022-09-08
10:00:00
s.102
egzamin aze jesien
stacjonarne egzamin


Kozakiewicz Ryszard
[2022-05-20 14:19:35]


Rezerwacja
2022-07-04
10:00:00
s.102
egzamin aze 2
stacjonarne


Kozakiewicz Ryszard
[2022-05-20 14:18:43]


Rezerwacja
2022-06-27
10:00:00
s.102
egzamin AZE
stacjonarne egzamin


Kozakiewicz Ryszard
[2022-05-20 14:18:06]


Rezerwacja
2022-09-15
10:00:00
s.412
Egzamin Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne - termin 3
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Lach Stanisław
[2022-05-19 21:54:09]


Rezerwacja
2022-07-07
10:00:00
s.412
Egzamin Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne - termin 2
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Lach Stanisław
[2022-05-19 21:52:48]


Rezerwacja
2022-07-04
10:00:00
s.412
Egzamin Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne - termin 1
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Lach Stanisław
[2022-05-19 21:51:56]
2022-05-23
13:00:00
s. 505
Przeniesione
2022-05-23
13:00:00
wg. opisu
Planowanie przestrzenne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw. proj. gr. 1
Zajęcia terenowe - Studenci wykonuj± analizę funkcji i roli przestrzeni publicznej w obrębie Historycznego Centrum Krakowa. Ze względu na wyjazd służbowy Prowadz±cej ćwiczenia odbęd± w terminie ustalonym ze Studentami.

Bieda Agnieszka
[2022-05-19 14:02:37]
2022-05-23
10:30:00
ONLINE
Przeniesione
2022-05-30
10:30:00
ONLINE
Procedury technologiczne i dokumentacyjne w pracach geodezyjnych
stacjonarne 1 GiK GNiK Wykł.
Wykład przeniesiony z powodu wyjazdu służbowego Prowadz±cej.

Bieda Agnieszka
[2022-05-19 13:45:25]


Rezerwacja
2022-09-16
12:00:00
s.103
Modelowanie nieparametryczne 3D egzamin, 3 termin
stacjonarne 3 GIN


Lenda Grzegorz
[2022-05-18 22:22:24]


Rezerwacja
2022-06-30
11:00:00
s.103
Modelowanie nieparametryczne 3D egzamin, 2 termin
stacjonarne 3 GIN


Lenda Grzegorz
[2022-05-18 22:21:19]


Rezerwacja
2022-06-23
11:00:00
s.103
Modelowanie nieparametryczne 3D egzamin, 1 termin
stacjonarne 3 GIN


Lenda Grzegorz
[2022-05-18 22:19:55]


Rezerwacja
2022-06-30
09:00:00
503
Geodezja Przemysłowa egzamin, 2 termin
stacjonarne 1 GiK GIP


Lenda Grzegorz
[2022-05-18 22:11:24]


Rezerwacja
2022-06-23
09:00:00
503
Geodezja Przemysłowa egzamin, 1 termin
stacjonarne 1 GiK GIP


Lenda Grzegorz
[2022-05-18 22:10:23]
2022-05-25
15:30:00
s.505
Przeniesione
2022-05-23
13:00:00
s.2
Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Gospodarka odpadami (wykład)

Oleniacz Robert
[2022-05-18 17:23:15]


Rezerwacja
2022-05-24
08:00:00
s.507
KN II
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw 1


PrzewięĽlikowska Anna
[2022-05-18 16:36:01]
2022-05-13
09:40:00
408
Przeniesione
2022-05-27
10:30:00
s.507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.proj


Dębińska Ewa
[2022-05-18 11:21:24]
2022-05-16
13:00:00
507
Przeniesione
2022-05-23
13:00:00
s.507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr.1


Dębińska Ewa
[2022-05-18 11:19:14]


Rezerwacja
2022-06-29
10:00:00
s.106
Technologie proekologiczne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.
Technologie proekologiczne - egzamin

Oleniacz Robert
[2022-05-18 08:29:22]
2022-05-18
11:20:00
s.504
Przeniesione
2022-05-25
19:00:00
s.408
Georeferencyjne Bazy Danych
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Szombara Stanisław
[2022-05-17 17:50:38]
2022-05-18
16:20:00
s.408
Przeniesione
2022-05-26
10:30:00
s.408
Georeferencyjne Bazy Danych
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2022-05-17 17:45:39]


Rezerwacja
2022-09-06
09:40:00
s.102
Egzamin z GI II - termin III
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Puniach Edyta
[2022-05-17 15:00:44]


Rezerwacja
2022-07-05
09:40:00
s.102
Egzamin z GI II - termin II
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Puniach Edyta
[2022-05-17 14:59:49]


Rezerwacja
2022-06-28
09:40:00
s.102
Egzamin z GI II - termin I
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Puniach Edyta
[2022-05-17 14:58:57]


Rezerwacja
2022-06-21
09:40:00
s.102
Egzamin z GI II - termin "0"
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.


Puniach Edyta
[2022-05-17 14:54:08]
pi±tki od 2022-05-27
16:20:00
s.504
Przeniesione
pi±tki od 2022-05-27
10:30:00
s.102
Podstawy zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN Wykłady i ćwiczenia


Jakubiak Mateusz
[2022-05-17 13:43:22]


Rezerwacja
2022-06-23
10:00:00
506
egzamin
stacjonarne 2 GiK GG egzamin


Szczerbowski Zbigniew
[2022-05-17 13:03:15]


Rezerwacja
2022-06-20
10:17:00
s.505
0 termin egzaminu
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
Egzamin ZTPI - termin 0

Ćwi±kała Paweł
[2022-05-17 10:36:11]
2022-05-18
13:50:00
s.408
Przeniesione
2022-06-15
13:50:00
s.412
GI2 - przeniesienie zajęć z 18.05.2022 - godziny rektorskie z okazji juwenaliów
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2
GI2 - przeniesienie zajęć z 18.05.2022 w zwi±zku z godzinami rektorskimi z okazji juwenaliów

Gabry¶ Marta
[2022-05-17 10:34:30]
2022-05-18
13:00:00
s.503
Przeniesione
2022-05-18
08:00:00
505
Zrównoważony rozwój i zintegrowane systemy zarz±dzania
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćwiczenia Projektowe


Jakubiak Mateusz
[2022-05-17 10:27:30]


Rezerwacja
2022-07-04
10:00:00
s.504
II termin egzaminu
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
II termin egzaminu

Ćwi±kała Paweł
[2022-05-17 10:01:52]


Rezerwacja
2022-06-27
10:00:00
s.504
ZTPI - Egzamin
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
I termin egzaminu

Ćwi±kała Paweł
[2022-05-17 10:00:18]
2022-05-18
13:00:00
s.507
Przeniesione
2022-05-18
11:00:00
s.507
Ćwiczenia Projektowe Geodezyjna obsługa inwestycji
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 3


Dybeł Katarzyna
[2022-05-16 22:01:15]


Rezerwacja
2022-09-13
08:00:00
s.408
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 3
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 3

Preweda Edward
[2022-05-16 15:17:50]


Rezerwacja
2022-09-02
08:00:00
s.412
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 2
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-16 15:16:20]


Rezerwacja
2022-09-02
08:00:00
s.408
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 2
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-16 15:15:34]


Rezerwacja
2022-09-07
08:00:00
s.408
ZMOWO - Egzamin termin 3
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.
ZMOWO - Egzamin termin 3

Preweda Edward
[2022-05-16 15:13:30]


Rezerwacja
2022-07-06
08:00:00
s.408
ZMOWO - Egzamin termin 2
stacjonarne 1 GiK IIst. Wykł.
ZMOWO - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-16 15:12:26]


Rezerwacja
2022-09-10
13:00:00
408
Egzamin SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-05-16 15:08:00]


Rezerwacja
2022-09-04
13:00:00
408
Egzamin SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-05-16 15:07:03]


Rezerwacja
2022-07-02
13:00:00
408
Egzamin SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-05-16 15:05:56]


Rezerwacja
2022-06-29
10:00:00
s.412
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 15:03:06]


Rezerwacja
2022-06-29
10:00:00
s.408
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Programowanie komputerowe - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 15:02:12]


Rezerwacja
2022-06-29
08:00:00
s.412
ZMOWO - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK IIst. Wykł.
ZMOWO - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 15:00:29]


Rezerwacja
2022-06-29
08:00:00
s.408
ZMOWO - Egzamin termin 1
stacjonarne 2 GiK IIst. Wykł.
ZMOWO - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 14:59:41]


Rezerwacja
2022-09-03
13:00:00
s.408
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 3
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 3

Preweda Edward
[2022-05-16 14:56:08]


Rezerwacja
2022-07-03
13:00:00
s.408
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 2

Preweda Edward
[2022-05-16 14:55:09]


Rezerwacja
2022-06-25
13:00:00
s.507
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 1
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 14:53:11]


Rezerwacja
2022-06-25
13:00:00
s.506
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 1
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin 1

Preweda Edward
[2022-05-16 14:52:17]


Rezerwacja
2022-06-12
10:30:00
s.412
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin zerowy
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin zerowy

Preweda Edward
[2022-05-16 14:50:36]


Rezerwacja
2022-06-12
10:30:00
s.408
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Rachunek Wyrównawczy i Metody Statystyczne II - Egzamin termin zerowy

Preweda Edward
[2022-05-16 14:49:14]
2022-05-22
08:00:00
s.505
Przeniesione
2022-05-22
08:00:00
s.106
Podstawy Geodezji Wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.
Przeniesienie dwóch bloków zajęć 8:00-13:00

Maciuk Kamil
[2022-05-16 12:53:08]


Rezerwacja
2022-07-04
11:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna T2
stacjonarne 1 IM¦ Ist kolokwium zaliczeniowe
Kolokwium zaliczeniowe T2

Sroka Katarzyna
[2022-05-16 10:19:55]


Rezerwacja
2022-06-30
11:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna T1
stacjonarne 1 IM¦ Ist kolokwium zaliczeniowe
Kolokwium zaliczeniowe T1

Sroka Katarzyna
[2022-05-16 10:18:08]
2022-06-22
14:40:00
s.6
Przeniesione
2022-06-08
11:20:00
s.6
Chemiczna analiza instrumentalna laboratorium
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.lab. gr. 1


Sroka Katarzyna
[2022-05-16 10:15:40]
2022-06-22
13:00:00
s.6
Przeniesione
2022-06-10
11:20:00
s.6
Chemiczna analiza instrumentalna laboratorium
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.lab. gr. 4


Sroka Katarzyna
[2022-05-16 10:13:38]


Rezerwacja
2022-05-17
14:40:00
s.507
Podstawy Geodezji Wyższej - Grupa Po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist.
Podstawy Geodezji Wyższej - Grupa Po¶cigowa sprawdzian

Ligas Marcin
[2022-05-15 21:18:10]


Rezerwacja
2022-05-17
09:00:00
s.508
KN II
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw 1
Poprawa kolokwium

PrzewięĽlikowska Anna
[2022-05-13 13:30:24]
2022-05-18
15:30:00
s.505
Przeniesione
2022-05-16
11:20:00
s.2
Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Gospodarka odpadami (Wykład)

Oleniacz Robert
[2022-05-11 13:49:24]


Rezerwacja
2022-05-12
12:15:00
106
ZRiZSZ
stacjonarne 1 IM¦ IW cwiczenia


Kozakiewicz Ryszard
[2022-05-11 11:57:32]


Rezerwacja
2022-06-15
08:00:00
s.106
Chemiczna analiza instrumentalna
stacjonarne 1 IM¦ Ist Wykł.
Kolokwium termin O

Sroka Katarzyna
[2022-05-11 11:40:37]
2022-05-13
11:20:00
507
Przeniesione
2022-05-16
13:00:00
507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. 1


Dębińska Ewa
[2022-05-11 11:40:08]
2022-05-22
08:00:00
214
Rezerwacja
2022-05-29
13:00:00
wg. opisu
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Zamiana zajęć z PGW.

Butryn Krzysztof
[2022-05-11 11:16:33]
2022-05-10
16:20:00
s.106
Przeniesione
2022-05-24
18:00:00
s.106
Organizacja procesu inwestycyjnego
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.
Przeniesienie ćwiczeń projektowych z OPI z godz. 16:20 z dnia 10.05.2022 na godz. 18:00 w dniu 24.05.

Bogacki Marek
[2022-05-10 13:49:07]


Rezerwacja
2022-06-13
16:20:00
s.214
Procedury technologiczne i dokumentacyjne w pracach geodezyjnych - kolokwium
stacjonarne 1 GiK GNiK


Bieda Agnieszka
[2022-05-09 18:51:34]


Rezerwacja
2022-06-20
13:00:00
s.214
Planowanie przestrzenne - kolokwium
stacjonarne 1 IM¦ IIst


Bieda Agnieszka
[2022-05-09 18:50:14]
poniedziałki od 2022-05-09
14:40:00
s.504
Przeniesione
poniedziałki od 2022-05-09
14:40:00
s.301
Cyfrowa fotogrametria lotnicza - wykład
stacjonarne 1 GiK GFiT


Pyka Krystian
[2022-05-09 10:18:55]
2022-05-28
15:30:00
s.505
Przeniesione
2022-05-28
15:30:00
219
Przekształcenia i ochrona terenów
niestacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.


Witkowski Wojciech
[2022-05-06 14:43:17]
2022-05-14
13:00:00
505
Rezerwacja
2022-05-14
13:00:00
408
Podstawy fotogrametrii i teledetkcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. wykład
zmiana sali

Pyka Krystian
[2022-05-06 11:52:49]
2022-05-06
11:20:00
507
Przeniesione
2022-05-11
09:40:00
s.507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. 1


Dębińska Ewa
[2022-05-05 13:33:29]
2022-06-08
09:40:00
s.505
Przeniesione
2022-05-18
13:00:00
s.219
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2022-05-04 15:50:17]
2022-06-08
09:40:00
s.505
Przeniesione
2022-05-11
13:00:00
s.219
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2022-05-04 15:47:47]
2022-06-08
11:20:00
s.505
Przeniesione
2022-05-11
13:00:00
s.219
World trends in Geoinformatics, Surveying and Land Administration
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.audyt. gr.


Bydłosz Jarosław
[2022-05-04 15:46:28]

12:10:00
s.302ab
Przeniesione
2022-04-21
09:40:00
pomiary w terenie
Geodezja 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Bu¶ko Małgorzata
[2022-04-29 08:37:13]
2022-04-29
14:40:00
s.408
Przeniesione
2022-05-16
13:00:00
s.214
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.6
Przeniesienie zajęć z 29.04 godz. 14.40 z sali 408

Bujakowski Kazimierz
[2022-04-28 20:22:41]
2022-04-29
16:20:00
s.214
Przeniesione
2022-05-09
13:00:00
s.214
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
Przeniesienie zajęć z 29.04 godz 16.20-17.50

Bujakowski Kazimierz
[2022-04-28 19:04:43]
2022-04-28
12:10:00
s.506
Przeniesione
2022-05-19
12:10:00
s.506
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. 2


Dębińska Ewa
[2022-04-27 15:13:13]


Rezerwacja
2022-04-28
10:00:00
s.506
Kolokwium z GOI
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Puniach Edyta
[2022-04-26 23:54:21]
2022-05-04
16:20:00
506
Rezerwacja
2022-04-27
18:00:00
s.506
Geodezja przemysłowa
stacjonarne 1 GiK GIP ćwiczenia


Lenda Grzegorz
[2022-04-26 17:19:55]
2022-05-04
08:00:00
s.301
Rezerwacja
2022-05-11
08:00:00
s.301
geodynamika
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
wykład dla całego roku przeneisiony z 04.05.2022 na 11 maja na te same godziny i na tę sam± salę

Szczerbowski Zbigniew
[2022-04-26 11:09:03]
2022-04-29
11:20:00
s.507
Przeniesione
2022-05-20
11:20:00
s.507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. 1


Dębińska Ewa
[2022-04-26 10:22:38]
2022-04-29
09:40:00
s.408
Przeniesione
2022-05-20
09:40:00
s.408
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-04-26 10:21:28]


Rezerwacja
2022-04-26
14:45:00
s.507
Podstawy Geodezji Wyższej Grupa Po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.
Ćwiczenia Podstawy Geodezji Wyższej Grupa Po¶cigowa

Ligas Marcin
[2022-04-24 20:49:46]


Rezerwacja
2022-09-04
10:30:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Zmieniono z 10:00 na 10:30.

Banasik Piotr
[2022-04-24 12:14:35]


Rezerwacja
2022-07-03
10:30:00
s.301
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Zmieniono z 10:00 na 10:30.

Banasik Piotr
[2022-04-24 12:13:25]


Rezerwacja
2022-06-26
10:30:00
s. 102
Egzamin z Podstaw geodezji wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
Zmieniono z 10:00 na 10:30.

Banasik Piotr
[2022-04-24 12:11:38]
poniedziałki od 2022-05-16
11:20:00
s.102
Przeniesione
poniedziałki od 2022-05-16
14:40:00
ONLINE
Gospodarka Zieleni± Miejsk±
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Proszę o zmianę wykładów z dnia 16.O5 oraz 30.05 oraz projektu z dnia 24.04 na wersję online w godzinach 14:40-16:20. Przedmiot posiada zgode dziekana na taka wersje zajec

¦widwa-Urbańska Joanna
[2022-04-21 09:51:11]
2022-04-24
15:30:00
s.214
Przeniesione
2022-04-24
15:30:00
s.106
Systemy Informacji Przestrzennej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Tomaszkiewicz Karolina
[2022-04-20 13:58:20]
2022-05-04
08:00:00
ONLINE
Przeniesione
2022-05-12
13:00:00
ONLINE
Introduction to Geoinformatics
stacjonarne Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2022-04-16 13:35:08]
2022-04-23
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-06-19
08:00:00
s.102
Podstawy Geodezji Wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Maciuk Kamil
[2022-04-14 14:05:43]


Rezerwacja
2022-04-20
11:20:00
s.412
Georeferencyjne Bazy Danych
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Sala zarezerwowana na dodatkowe konsultacje z Georeferencyjnych Baz Danych

Szombara Stanisław
[2022-04-12 20:34:03]


Rezerwacja
2022-04-12
15:00:00
s.507
Podstawy Geodezji Wyższej - Grupa po¶cigowa
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.
Zajęcia z Podstaw Geodezji Wyższej - Grupa po¶cigowa

Ligas Marcin
[2022-04-12 09:28:12]
2022-04-20
11:20:00
s.412
Przeniesione
2022-04-13
13:00:00
s.304
Analizy przestrzenne w modelu rastrowym
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Pirowski Tomasz
[2022-04-12 09:27:53]
2022-04-13
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-05-11
18:00:00
s.412
Geoinformatyka w inżynierii i monitoringu ¶rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr.1
zajęcia przeniesione z powodu choroby prowadz±cego

Drzewiecki Wojciech
[2022-04-11 14:04:36]
2022-04-13
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-05-04
18:00:00
s.412
Geoinformatyka w inżynierii i monitoringu ¶rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr. 1
Zajęcia przeniesione z powodu choroby prowadz±cego

Drzewiecki Wojciech
[2022-04-11 11:07:31]
2022-04-11
14:40:00
s.506
Przeniesione
2022-05-09
16:20:00
s.506
Geoinformatyka w inżynierii i monitoringu ¶rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr. 2
Zmiana terminu zajęć spowodowana chorob± prowadz±cego

Drzewiecki Wojciech
[2022-04-11 11:01:44]


Rezerwacja
2022-04-20
09:40:00
s.507
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr.2


Dębińska Ewa
[2022-04-11 09:13:07]
2022-04-13
14:40:00
s.301
Przeniesione
2022-05-10
13:00:00
s.301
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. wykład


Pyka Krystian
[2022-04-10 22:15:15]
2022-05-08
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-04-24
13:00:00
s.106
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. wykład


Pyka Krystian
[2022-04-09 22:20:49]
2022-06-19
15:30:00
408
Przeniesione
2022-05-08
13:00:00
408
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
przeniesienie ćwiczeń z 19.06

Pyka Krystian
[2022-04-09 22:13:12]
2022-06-19
13:00:00
505
Przeniesione
2022-04-24
10:30:00
106
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
niestacjonarne 2 GiK Ist. wykład
wykład z PFT przeniesiony z 19.06

Pyka Krystian
[2022-04-09 22:10:08]
2022-04-11
19:30:00
ONLINE
Przeniesione
2022-04-24
15:15:00
s.503
Geoinformatyka w Inżynierii i Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.
przeniesione zajęcia z powodu udziału w konferencji

Krawczyk Artur
[2022-04-07 22:33:16]


Rezerwacja
2022-04-07
09:40:00
s.506
Dzień otwarty ILiT
Dzień otwarty ILiT

Głowienka Ewa
[2022-04-06 12:44:14]
2022-04-24
15:30:00
504
Przeniesione
2022-04-24
15:30:00
214
Systemy Informacji Przestrzennej
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-04-06 12:10:05]
wtorki od 2022-04-12
13:50:00
219
Przeniesione
wtorki od 2022-04-12
13:50:00
s.503
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.9 i gr.10


Sopata Paweł
[2022-04-05 08:36:09]
2022-04-11
16:20:00
s.412
Rezerwacja
2022-04-07
10:30:00
s.412
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 4


Maciuk Kamil
[2022-04-05 08:07:52]
2022-06-06
12:10:00
s.302ab
Przeniesione
2022-04-04
13:40:00
Zajęcia w terenie
Geodezja II
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2


Bu¶ko Małgorzata
[2022-04-04 11:18:39]
2022-04-04
13:00:00
s. 505
Rezerwacja
2022-04-04
13:00:00
wg. opisu
Planowanie przestrzenne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw. proj. gr. 1
Zajęcia terenowe - Studenci wykonuj± analizę przestrzeni planowania i koncepcję jej uporz±dkowania dla obszarów w okolicach Kazimierza, Starego Podgórza oraz Dębnik.

Bieda Agnieszka
[2022-04-03 19:55:46]
2022-04-24
13:00:00
s.504
Rezerwacja
2022-05-29
15:30:00
106
Podstawy Geodezji Wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Maciuk Kamil
[2022-04-01 10:39:15]
2022-04-24
10:30:00
s.504
Przeniesione
2022-05-29
13:00:00
106
Podstawy Geodezji Wyższej
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Maciuk Kamil
[2022-04-01 10:38:01]
2022-06-13
16:20:00
s.214
Przeniesione
2022-04-04
16:20:00
s.214
Procedury technologiczne i dokumentacyjne w pracach geodezyjnych
stacjonarne 1 GiK GNiK Ćw.proj. gr.


Adamczyk Tomasz
[2022-04-01 09:28:51]
2022-04-26
09:40:00
s.504
Przeniesione
2022-04-06
09:40:00
s.219
Bazy danych
stacjonarne 1 GIN Wykł.


Dębińska Ewa
[2022-03-31 12:24:25]
2022-04-20
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-04-27
18:00:00
s.412
Geoinformatyka w inżynierii i monitoringu ¶rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr.1
zajęcia przeniesione z dnia 20.04

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-31 11:05:03]
2022-04-20
09:40:00
s.219
Przeniesione
2022-04-27
09:40:00
s.219
Analizy przestrzenne w modelu rastrowym
stacjonarne 2 GIN Wykł.
zmiana terminu wykładu

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-31 10:59:29]
2022-04-20
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-04-06
13:00:00
s.304
Metodyka Badań Naukowych
stacjonarne 2 GiK IIst. Ćw.sem. gr.


Banasik Piotr
[2022-03-31 09:35:03]
2022-05-14
15:30:00
s.214
Przeniesione
2022-05-14
10:30:00
s.214
SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-30 14:04:53]


Rezerwacja
2022-04-01
11:20:00
s.504
Prawne, ekonomiczne i społeczne aspekty geoinformacji
stacjonarne 2 GiK GFiT Ćw.audyt. gr.


Pyka Krystian
[2022-03-30 12:57:19]


Rezerwacja
2022-04-05
16:15:00
s.503
sprawdzian
stacjonarne Wykł.
sprawdzian z BTG

Kocot Wojciech
[2022-03-30 11:54:00]
2022-03-31
12:10:00
503
Przeniesione
2022-03-31
12:10:00
s.504
Pro¶ba o udostępnienie sali 503 na zajęcia ze szkołami
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.sem. gr.


Lenda Grzegorz
[2022-03-30 09:19:29]
2022-06-20
13:00:00
s.508
Przeniesione
2022-05-23
11:20:00
s.508
Integracja danych przestrzennych
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.proj. gr.


Pirowski Tomasz
[2022-03-29 16:30:01]
2022-06-13
11:20:00
s.504
Przeniesione
2022-05-09
11:20:00
s.301
Integracja danych przestrzennych
stacjonarne 1 GiK GFiT Wykł.


Pirowski Tomasz
[2022-03-29 16:25:23]
2022-04-12
08:00:00
s.506
Przeniesione
2022-04-12
08:00:00
s.408
MGeoinfomracji
stacjonarne 1 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-29 14:56:09]
2022-04-05
08:00:00
s.506
Przeniesione
2022-04-05
08:00:00
s.408
MGeoinfomracji
stacjonarne 1 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-29 14:55:12]
2022-04-04
18:00:00
ONLINE
Przeniesione
2022-04-07
13:50:00
s.508
Geoinformatyka w Inżynierii i Monitoringu ¦rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IIst Wykł.


Krawczyk Artur
[2022-03-29 12:14:31]
2022-03-21
11:20:00
503
Przeniesione
2022-06-20
11:20:00
503
Metodyka badań naukowych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.sem. gr. 1


Cichociński Piotr
[2022-03-29 11:46:20]
2022-06-13
09:40:00
103
Przeniesione
2022-04-04
09:40:00
304
Analizy Przestrzenne w Modelu Wektorowym
stacjonarne 2 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2022-03-29 11:42:54]


Przeniesione
2022-04-01
11:20:00
s.102
Podstaw zarz±dzania i ekonomii
stacjonarne 3 GIN ćwiczenia projektowe 1
Jednorazowe przeniesienie zajęć z godz. 16:20 ma wcze¶niejsz± (11:20) w dniu 1.04.2022

Jakubiak Mateusz
[2022-03-28 12:53:56]
2022-03-24
08:00:00
s.214
Przeniesione
2022-04-07
10:30:00
s.408
Kartografia II
stacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-28 11:51:03]
2022-03-24
08:00:00
s.214
Przeniesione
2022-03-31
10:30:00
s.408
Kartografia II
stacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Odrobienie zajęć z 24.03

Dębińska Ewa
[2022-03-28 11:49:58]
poniedziałki od 2022-03-28
13:00:00
s.503
Przeniesione
poniedziałki od 2022-03-28
13:00:00
s.6
Niezawodno¶ć i bezpieczeństwo systemów inżybierskich
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw.proj. gr.


¦widwa-Urbańska Joanna
[2022-03-28 11:30:18]
2022-04-07
08:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-31
09:40:00
s.219
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Krawczyk Artur
[2022-03-27 22:11:35]
2022-04-05
08:00:00
s.408
Przeniesione
2022-04-06
08:00:00
s.214
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. cw proj.1
taka sama rezerwacja na dzień 13.04 br. od 8.00 do 9.30 z dnia 12.04.br z sali 408 z godz. 8.00

Borowiec Natalia
[2022-03-26 20:18:58]
2022-03-28
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-03-28
13:00:00
wg. opisu
Planowanie przestrzenne
stacjonarne 1 IM¦ IIst Ćw. proj. gr. 2
Zajęcia terenowe - Studenci wykonuj± analizę przestrzeni planowania i koncepcję jej uporz±dkowania dla obszarów w okolicach Kazimierza, Starego Podgórza oraz Dębnik.

Bieda Agnieszka
[2022-03-25 15:01:40]
czwartki od 2022-03-24
14:40:00
s.503
Przeniesione
czwartki od 2022-03-24
14:40:00
s.301
Nieruchomo¶ć jako inwestycja (150-HES-2S-004)
stacjonarne Ćw.audyt. gr.


Jasińska Elżbieta
[2022-03-24 17:14:03]
2022-03-24
08:00:00
s.214
Rezerwacja
2022-03-31
10:30:00
s.214
Kartografia II
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-24 13:03:52]
2022-06-10
11:20:00
s.508
Przeniesione
2022-04-01
14:40:00
s.507
Teledetekcja ¦rodowiska I
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.lab. gr.


Pirowski Tomasz
[2022-03-24 11:03:50]
2022-06-10
09:40:00
s.508
Przeniesione
2022-03-25
11:20:00
s.508
Teledetekcja ¦rodowiska I
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.lab. gr.


Pirowski Tomasz
[2022-03-24 11:01:02]
2022-03-25
11:20:00
s.508
Przeniesione
2022-03-30
13:00:00
s.508
Teledetekcja ¦rodowiska I
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.lab. gr.
Zmiana spowodowana prac± w terenie studentów w Muzeum Lotnictwa (organizowane przez dr A. Rzoncę)

Pirowski Tomasz
[2022-03-24 10:59:14]
wtorki od 2022-03-29
18:00:00
s.102
Przeniesione
wtorki od 2022-03-29
18:00:00
s.106
Organizacja procesu inwestycyjnego
stacjonarne 2 IM¦ GN Wykł.
Przeniesienie 5 wykładów z sali 102 do sali 106 bez zmiany godziny (18:00-19:30), w taki sposób aby odbywały się w kolejne wtorki w rytmie tygodniowym, tj. w dniach 29 marca, 5 kwietnia, 12 kwietnia, 26 kwietnia i 10 maja br. Nowe terminy wykładów s± w zamian za wykłady, które miały się odbyć odpowiednio w dniach: 29 marca, 12 kwietnia, 17 maja, 31 maja i 14 czerwca br.

Bogacki Marek
[2022-03-23 17:57:39]


Przeniesione
2022-04-13
13:00:00
s.103
Wycena Nieruchomo¶ci Specjalnych
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.proj. gr.1
jednorazowe przeniesienie zajęć z sali 106 do 103

Jasiołek Justyna
[2022-03-23 11:18:01]
2022-04-01
11:20:00
s.214
Przeniesione
2022-04-01
11:20:00
wg. opisu
Pomiary w Muzeum Lotnictwa
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.lab. gr.
grupa 2

Rzonca Antoni
[2022-03-23 10:03:46]
2022-03-25
11:20:00
s.214
Przeniesione
2022-04-01
09:40:00
wg. opisu
Pomiary w Muzeum Lotnictwa
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.lab. gr.
grupa 2

Rzonca Antoni
[2022-03-23 10:02:04]

12:10:00
s.302ab
Przeniesione
2022-03-28
13:40:00
zajęcia w terenie, p
Geodezja 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. 2 pr.


Bu¶ko Małgorzata
[2022-03-23 09:50:27]
2022-06-20
12:10:00
s.302ab
Przeniesione
2022-03-22
13:40:00
zajęcia w terenie, p
Geodezja 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Gr. 2 pr.


Bu¶ko Małgorzata
[2022-03-23 09:46:48]
2022-04-01
09:40:00
s.214
Przeniesione
2022-03-25
11:20:00
wg. opisu
Pomiary w Muzeum Lotnictwa
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.lab. gr.


Rzonca Antoni
[2022-03-23 09:31:40]
2022-03-25
09:40:00
s.214
Przeniesione
2022-03-25
09:40:00
wg. opisu
Pomiary w Muzeum Lotnictwa
stacjonarne 1 GiK GFiT Ćw.lab. gr.
grupa 1

Rzonca Antoni
[2022-03-23 09:29:31]
2022-03-31
08:00:00
s.506
Przeniesione
2022-03-31
09:40:00
s.506
RTKGPS w zastosowaniach inżynierskich
stacjonarne 2 GiK GIP


Uznański Andrzej
[2022-03-22 16:24:19]


Rezerwacja
2022-03-23
08:00:00
s.219
Geodezja - konsultacje
stacjonarne
Konsultacje dla studentów Wydziału WNiG

Stoch Tomasz
[2022-03-22 14:52:18]


Rezerwacja
2022-03-31
09:30:00
s.301
Dzień otwartty ILiT


Głowienka Ewa
[2022-03-22 13:24:36]


Przeniesione
2022-03-31
12:10:00
s.301
odwołanie z Digital Image Processing - 31 marca
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Mikrut Sławomir
[2022-03-22 13:21:47]
2022-03-23
10:30:00
s.301
Przeniesione
2022-03-28
20:00:00
ONLINE
Programowanie komputerowe
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Wykład z dnia 23.03.2022, termin uzgodniony.

Preweda Edward
[2022-03-21 21:41:45]
2022-04-06
14:40:00
s.106
Przeniesione
2022-04-06
15:15:00
s.102
Wycena nieruchomo¶ci specjalnych
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Barańska Anna
[2022-03-21 14:31:41]
2022-04-10
15:30:00
s.504
Przeniesione
2022-04-10
10:30:00
s.505
PGW
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-21 10:49:34]
2022-04-10
13:00:00
214
Przeniesione
2022-04-10
15:30:00
s.214
SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Dębińska Ewa
[2022-03-21 10:48:25]
2022-04-10
10:30:00
s.505
Przeniesione
2022-04-10
13:00:00
s.214
SIP
niestacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.


Dębińska Ewa
[2022-03-21 10:47:12]
2022-03-22
14:40:00
s.102
Przeniesione
2022-03-22
14:40:00
s.102
Audyt energetyczny budynku i przedsiębiorstwa
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:52:15]
2022-03-22
11:20:00
s.504
Przeniesione
2022-03-22
11:20:00
s.504
Audyt energetyczny budynku i przedsiębiorstwa
stacjonarne 2 IM¦ GN Wykł.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:50:54]
2022-03-22
13:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-22
13:00:00
s.103
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:48:08]
2022-03-21
14:40:00
s.103
Przeniesione
2022-03-21
14:40:00
s.103
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:46:48]
2022-03-21
13:00:00
s.106
Przeniesione
2022-03-21
13:00:00
s.106
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:45:35]
2022-03-21
11:20:00
s.103
Przeniesione
2022-03-21
11:20:00
s.103
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:44:24]
2022-03-21
09:40:00
s.219
Przeniesione
2022-03-21
09:40:00
s.219
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:43:08]
2022-03-21
08:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-21
08:00:00
s.103
Podstawy Budownictwa i Inżynierii
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony po konsultacji ze studentami.

Witkowski Michał
[2022-03-21 08:41:56]
2022-04-21
08:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-24
09:40:00
s.214
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.
Przeniesienie zajęć

Krawczyk Artur
[2022-03-21 07:53:04]
2022-04-28
08:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-24
08:00:00
s.103
Geomatyka Górnicza (GIS)
stacjonarne 3 GIN Wykł.
Przeniesienie zajęć

Krawczyk Artur
[2022-03-21 07:50:01]


Rezerwacja
2022-04-07
10:15:00
s.214
Dzień otwarty ILiT


Głowienka Ewa
[2022-03-19 11:44:40]


Rezerwacja
2022-03-31
10:15:00
s.214
Dzień otwarty ILiT


Głowienka Ewa
[2022-03-19 11:43:41]


Rezerwacja
2022-03-23
14:40:00
s.302ab
Badania - studia doktoranckie


Kuras Przemysław
[2022-03-17 15:17:49]
czwartki od 2022-03-17
14:40:00
505
Przeniesione
czwartki od 2022-03-17
13:50:00
505
Fotogrametria i Skaning Laserowy w Zastosowaniach Inżynierskich
stacjonarne 2 GiK GFiT Wykł.


Mikrut Sławomir
[2022-03-17 11:58:40]
2022-06-14
13:00:00
s.102
Przeniesione
2022-03-17
08:00:00
s.507
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
stacjonarne 2 GiK GG Wykł.


Gawałkiewicz Rafał
[2022-03-15 15:52:54]
pi±tki od 2022-03-25
16:20:00
103
Przeniesione
¶rody od 2022-03-23
09:40:00
106
PO¦
stacjonarne 1 IM¦ Ist ćwiczenia


Kozakiewicz Ryszard
[2022-03-14 12:12:39]


Rezerwacja
czwartki od 2022-03-17
13:40:00
s.412
Konsultacje
stacjonarne 2 GiK Ist. konsultacje


Ma¶lanka Józef
[2022-03-11 21:37:33]
2022-03-13
08:00:00
ONLINE
Przeniesione
2022-03-26
08:00:00
s.504
Wybrane zagadnienia z geologii i geot.
niestacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Stoch Tomasz
[2022-03-11 10:24:24]


Rezerwacja
2022-03-25
13:00:00
s. 301
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki - wykład
stacjonarne 1 GiK Ist. wykład
Jednorazowa zmiana terminu wykładu z 18.03 na 25.03

Stoch Tomasz
[2022-03-11 08:54:21]
2022-03-14
12:10:00
s.302ab
Przeniesione
2022-03-14
11:10:00
zajęcia w terenie, p
Geodezja 2
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.2


Bu¶ko Małgorzata
[2022-03-09 10:31:16]
2022-03-14
13:50:00
s.302ab
Przeniesione
2022-03-28
19:30:00
s.302ab
HAK
stacjonarne 2 GiK GNiK Gr. 2 ćw.


Bu¶ko Małgorzata
[2022-03-09 10:25:08]
2022-03-14
15:30:00
s.302ab
Przeniesione
2022-03-28
17:00:00
s.302ab
HAK
stacjonarne 2 GiK GNiK Gr. 1 ćw.


Bu¶ko Małgorzata
[2022-03-09 10:23:24]


Rezerwacja
2022-04-07
11:30:00
s.301
Obrona doktoratu
Obrona doktoratu mgr inż. Grzegorza Pełki

Chodak Marcin
[2022-03-07 11:34:30]
2022-03-11
11:20:00
s.102
Przeniesione
2022-03-16
11:20:00
s.106
Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Lach Stanisław
[2022-03-07 10:13:52]
czwartki od 2022-03-08
13:50:00
s.102
Przeniesione
wtorki od 2022-03-08
11:20:00
s.106
Sustainable water management
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw. proj. gr. 2


Bergier Tomasz
[2022-03-07 09:43:31]


Rezerwacja
2022-03-12
09:00:00
s.6
Studia podyplomowe


Słoboda Maciej
[2022-03-07 09:34:27]
2022-03-09
14:40:00
s.507
Przeniesione
2022-03-16
18:00:00
s.412
Geoinformatyka w inżynierii i monitoringu ¶rodowiska
stacjonarne 1 IM¦ IW Ćw.lab. gr.1
Przeniesienie zajęć z dnia 9.03

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-07 09:09:49]
poniedziałki od 2022-03-07
13:00:00
s.412
Przeniesione
pi±tki od 2022-03-11
08:00:00
s.412
Obrazowe techniki pomiarowe
stacjonarne 3 GiK Ist. cw proj.1


Borowiec Natalia
[2022-03-04 12:03:41]


Rezerwacja
2022-03-07
14:40:00
s.503
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1
Jednorazowa zamiana sali z 219 na 503

Stoch Tomasz
[2022-03-04 10:01:05]
poniedziałki od 2022-03-14
08:00:00
wg. opisu
Przeniesione
poniedziałki od 2022-03-14
17:00:00
wg. opisu
Język Python na potrzeby GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT Wykł.
Zajęcia zdalne w sali wirtualnej.

Twardowski Mariusz
[2022-03-03 15:47:43]
wtorki od 2022-03-08
13:50:00
301
Przeniesione
wtorki od 2022-03-08
13:00:00
301
podstawy geodezji satelitarnej i zintegrowanej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
przeniesienie zajęć z godz. 13:50 na 13:00 na wniosek studentów drugiego roku

Kudrys Jacek
[2022-03-02 13:41:12]
2022-03-09
13:00:00
s.103
Przeniesione
2022-03-16
13:00:00
s.103
Systemy wspomagania decyzji w zarz±dzaniu przestrzeni±
stacjonarne 3 GIN Wykł.
zmiana terminu wykładu

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-02 12:28:34]
2022-03-19
08:00:00
s.102
Przeniesione
2022-03-19
08:00:00
s.408
Automating of ArcGIS Workflows
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
zmiana sali wykładowej

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-02 12:05:40]
2022-03-12
08:00:00
s.102
Przeniesione
2022-03-12
08:00:00
s.408
Automating of ArcGIS Workflows
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
zmiana sali wykładowej

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-02 12:04:47]
2022-03-05
08:00:00
s.106
Przeniesione
2022-03-05
08:00:00
s.214
Automating of ArcGIS Workflows
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
zmiana sali wykładowej

Drzewiecki Wojciech
[2022-03-02 12:00:56]
poniedziałki od 2022-03-14
10:30:00
s.505
Przeniesione
poniedziałki od 2022-03-14
11:20:00
s.505
GGiI¦-IMS-2 NiBSI(1rok)[KKiO¦] 1 Wykład Niezawodno¶ć i bezpieczeństwo systemów inżynierskich Tyg. Nieparzyste M 10:30 - 12:00 C-4 505
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2022-03-01 13:10:04]
pi±tki od 2022-03-01
13:00:00
s.503
Przeniesione
¶rody od 2022-03-02
14:40:00
s.503
GGiI¦-IMS-1 Hydr(2rok) Wykład Hydrologia
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Kopacz Marek
[2022-03-01 10:06:42]


Rezerwacja
2022-03-01
12:00:00
s.106
spotkanie katedry


Kudrys Jacek
[2022-02-28 14:05:28]
wtorki od 2022-03-01
08:00:00
s.408
Przeniesione
¶rody od 2022-03-09
08:00:00
s.214
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. cw proj.1


Borowiec Natalia
[2022-02-28 13:26:12]
2022-02-28
13:00:00
s.412
Rezerwacja
2022-03-04
08:00:00
s.412
Obrazowe techniki pomiarowe
stacjonarne 3 GiK Ist. cw proj.1


Borowiec Natalia
[2022-02-28 13:14:08]
2022-03-03
13:00:00
s.507
Przeniesione
2022-03-01
13:00:00
s.6
Gospodarka o obiegu zamknietym
stacjonarne 1 IM¦ GN Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-02-28 11:13:34]
2022-03-02
15:30:00
s.505
Przeniesione
2022-02-28
15:00:00
s.2
Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Grzesik Katarzyna
[2022-02-28 11:04:26]


Rezerwacja
2022-03-02
08:00:00
s.214
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Borowiec Natalia
[2022-02-27 21:04:05]
czwartki od 2022-03-03
13:00:00
s.507
Przeniesione
wtorki od 2022-03-01
13:00:00
s.102
Gospodarka o obiegu zamkniętym
stacjonarne 1 IM¦ GN Wykł.
Przeniesienie wykładu z Gospodarki o obiegu zamkniętym z czwartku z godz. 13.00 na wtorek na godz. 13.00 do sali 102

Grzesik Katarzyna
[2022-02-24 20:17:50]
¶rody od 2022-03-02
15:30:00
s.505
Przeniesione
poniedziałki od 2022-02-28
15:00:00
s.301
Gospodarka odpadami
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Przeniesienie pierwszych 7 wykładów z przedmiotu Gospodarka odpadami ze ¶rody z godz.15.30 na poniedziałek na godz. 15.00 do sali 301

Grzesik Katarzyna
[2022-02-24 18:36:53]


Rezerwacja
2022-02-22
10:00:00
s.106
Spotkanie KKiO¦


Chodak Marcin
[2022-02-17 12:49:02]


Rezerwacja
2022-02-19
08:50:00
s.507
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I - zaliczenie uzup.
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2022-02-15 09:39:39]


Rezerwacja
2022-02-17
16:15:00
s.301
Geodezja Ia - egzamin termin poprawkowy II
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Krzyżek Robert
[2022-02-14 19:22:04]
2022-02-15
11:30:00
s.507
Przeniesione
2022-02-22
13:30:00
s.507
egzami
stacjonarne 1 GIN egzamin


Twardowski Mariusz
[2022-02-10 11:17:30]


Rezerwacja
2022-02-15
13:30:00
s.301
Zaliczenie


Maciuk Kamil
[2022-02-10 10:23:43]


Rezerwacja
2022-02-12
08:50:00
s.507
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I - kolokwium zaliczeniowe 3 termin
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Kolokwium zaliczeniowe z przedmiotu RW-MS, 3 termin

Butryn Krzysztof
[2022-02-08 09:59:05]


Rezerwacja
2022-02-11
10:00:00
s.302ab
ETP!
stacjonarne 1 GiK Ist.


Uznański Andrzej
[2022-02-07 13:27:20]


Rezerwacja
2022-02-09
10:00:00
s.412
zaliczenie ćwiczeń SNS - termin dodatkowy
stacjonarne 1 GiK IIst.


Kudrys Jacek
[2022-02-07 10:49:00]


Rezerwacja
2022-02-08
09:30:00
s.214
Zaawansowane zastosowania GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT
Zaliczenie poprawkowe - ćw. lab,

Drzewiecki Wojciech
[2022-02-07 00:29:54]


Rezerwacja
2022-02-07
14:00:00
s.301
Egzamin Chemia T2
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Sroka Katarzyna
[2022-02-05 18:21:19]


Rezerwacja
2022-02-14
08:30:00
s.302ab
Kolokwium zaliczeniowe poprawkowe Geodezja IIa T. Szczutko
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2, 3, 4


Szczutko Tadeusz
[2022-02-03 19:44:42]


Rezerwacja
2022-02-07
09:00:00
s.506
zaliczenie poprawkowe SIP
stacjonarne 3 IM¦ Ist
zaliczenie poprawkowe SIP (max. 10 osób o godz. 9:00 i 10 osób o godz. 11:00)

Drzewiecki Wojciech
[2022-02-03 09:27:51]


Rezerwacja
2022-02-06
09:40:00
s.408
Techniki CAD i grafika inżynierska kolokwium poprawkowe
niestacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Gawałkiewicz Rafał
[2022-02-02 12:44:17]


Rezerwacja
2022-02-05
16:00:00
s.408
Techniki CAD i grafika inżynierska kolokwium poprawkowe
niestacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.
kolokwium poprawkowe

Gawałkiewicz Rafał
[2022-02-02 11:51:49]


Rezerwacja
2022-02-06
09:00:00
s.302ab
rezerwacja sali
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Gabry¶ Marta
[2022-02-02 09:15:26]


Rezerwacja
2022-02-08
15:00:00
s.301
Kolokwium poprawkowe z PGW
stacjonarne 2 GiK Ist. Pisemna
Kolokwium poprawkowe

Bujakowski Kazimierz
[2022-02-01 12:54:47]


Rezerwacja
2022-02-03
12:00:00
s.106
Kolokwium
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Lipecki Tomasz
[2022-02-01 11:26:39]


Rezerwacja
2022-02-07
09:40:00
s.103
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2022-02-01 10:28:00]


Rezerwacja
2022-02-10
09:00:00
s.412
zaliczenie poprawkowe SIP
stacjonarne 3 IM¦ Ist
zaliczenie poprawkowe SIP

Drzewiecki Wojciech
[2022-02-01 10:17:41]


Rezerwacja
2022-02-07
09:40:00
s.103
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Włodyka-Bergier Agnieszka
[2022-01-31 18:04:29]


Rezerwacja
2022-02-15
10:00:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-31 14:19:24]


Rezerwacja
2022-02-08
10:00:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-31 14:18:13]


Rezerwacja
2022-02-01
10:00:00
s.301
Egzamin z PGG
stacjonarne 4 GiK Ist. Egzamin


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-31 14:16:16]


Rezerwacja
2022-02-01
10:00:00
s.302ab
Kolokwium zaliczeniowe poprawkowe Geodezja IIa T. Szczutko
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2, 3, 4


Szczutko Tadeusz
[2022-01-31 11:59:56]


Rezerwacja
2022-02-11
10:30:00
s. 301
egzamin poprawkowy z systemów nawigacji satelitarnej
stacjonarne 1 GiK IIst.


Kudrys Jacek
[2022-01-31 11:51:35]


Rezerwacja
2022-02-01
10:00:00
s.301
Kolokwium zaliczeniowe poprawkowe Geodezja IIa T. Szczutko
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 2, 3, 4


Szczutko Tadeusz
[2022-01-31 11:45:49]


Rezerwacja
2022-02-03
12:10:00
s.507
Egzamin ZWO I termin
stacjonarne 1 IM¦ IW Wykł.
Egzamin ZWO

Bergier Tomasz
[2022-01-30 19:47:33]


Rezerwacja
2022-02-01
09:00:00
s.412
zaliczenie poprawkowe SIP
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
Systemy Informacji Przestrzennej - poprawa sprawdzianu zaliczeniowego

Drzewiecki Wojciech
[2022-01-29 22:42:54]


Rezerwacja
2022-02-02
12:00:00
s. 102
Zapory i elektrownie wodne - zaliczenie termin 2
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.


Lach Stanisław
[2022-01-28 09:55:23]


Rezerwacja
2022-02-01
13:00:00
s.102
Kolokwium poprawkowe z kartografii
stacjonarne 3 GiK Ist. Kolokwium
Kolokwium poprawkowe z kartografii

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-27 21:19:37]


Rezerwacja
2022-01-27
10:15:00
106
OO¦
stacjonarne 2 IM¦ GN


Kozakiewicz Ryszard
[2022-01-26 09:52:21]


Rezerwacja
2022-01-31
13:00:00
s.302ab
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist.


Uznański Andrzej
[2022-01-25 20:27:32]
2022-01-27
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-13
08:00:00
zajęcia w terenie, p
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.9,10,14


Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-25 12:31:27]
2022-01-25
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-20
08:00:00
zajęcia w trerenie,
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 9,10,14


Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-25 12:28:56]


Rezerwacja
2022-01-26
17:30:00
s.408
kolokwium poprawkowe Prawo dla geodetów
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.


Kwartnik-Pruc Anita
[2022-01-24 18:57:39]


Rezerwacja
2022-01-30
08:30:00
s.408
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Butryn Krzysztof
[2022-01-23 14:06:30]


Rezerwacja
2022-01-20
14:30:00
s.106
Kolokwium z GO¦
stacjonarne 2 IM¦ IW Wykł.
Kolokwium z GO¦

Oleniacz Robert
[2022-01-20 12:26:41]


Rezerwacja
2022-01-24
08:00:00
s.102
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist.


Uznański Andrzej
[2022-01-19 22:50:21]


Rezerwacja
2022-01-27
13:50:00
s.106
Teoria i praktyka wyceny nieruchomo¶ci II
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Adamczyk Tomasz
[2022-01-19 12:11:12]


Rezerwacja
2022-01-27
15:15:00
s.106
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
zaliczenie

Maciuk Kamil
[2022-01-19 10:25:23]


Rezerwacja
2022-01-27
15:15:00
s.301
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Wykł.
zaliczenie

Maciuk Kamil
[2022-01-19 10:24:54]


Rezerwacja
2022-02-02
13:00:00
s.507
egzamin
stacjonarne 1 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-01-19 02:32:02]


Rezerwacja
wtorki od 2022-02-01
13:30:00
507
egzamin
stacjonarne 2 GIN


Twardowski Mariusz
[2022-01-18 14:16:56]


Rezerwacja
wtorki od 2022-02-01
11:30:00
s.507
egzamin
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr.


Twardowski Mariusz
[2022-01-18 14:15:08]


Rezerwacja
2022-01-22
10:30:00
s.302ab
Kolokwium poprawkowe
niestacjonarne 1 GiK Ist.
Kolokwium poprawkowe

Skulich Mikołaj
[2022-01-17 20:21:28]
2022-01-18
08:00:00
s.504
Rezerwacja
2022-01-18
08:00:00
s.507
Zagadnienia ekonomiczne finansowe i rachunkowo¶ci
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.
Jednorazowe przeniesienie zajęć z sali 504.

Jasiołek Justyna
[2022-01-17 11:16:07]


Rezerwacja
2022-01-31
14:00:00
s.301
pnz egzamin
stacjonarne 1 IM¦ Ist


Kozakiewicz Ryszard
[2022-01-17 10:34:26]


Rezerwacja
2022-01-21
14:40:00
s.302ab
Kolokwium z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Matwij Wojciech
[2022-01-17 09:28:14]


Rezerwacja
2022-01-21
14:30:00
s.106
Kolokwium z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Matwij Wojciech
[2022-01-14 14:23:01]


Rezerwacja
2022-01-20
11:00:00
s.503
Kolokwium z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Matwij Wojciech
[2022-01-14 14:17:43]


Rezerwacja
2022-01-20
12:45:00
s.106
Kolokwium z PGG
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Matwij Wojciech
[2022-01-14 14:12:26]


Rezerwacja
2022-02-17
14:15:00
s.301
Egzamin Chemia T3
stacjonarne 1 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin Chemia T3

Sroka Katarzyna
[2022-01-14 10:30:29]


Rezerwacja
2022-02-09
14:00:00
s.301
Egzamin Chemia T2
stacjonarne 1 IM¦ Ist Wykł.


Sroka Katarzyna
[2022-01-14 10:28:33]


Rezerwacja
2022-02-03
14:00:00
s.301
Egzamin Chemia T1
stacjonarne 1 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin Chemia T1

Sroka Katarzyna
[2022-01-14 10:27:13]


Rezerwacja
2022-01-29
12:00:00
s.214
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2022-01-13 11:07:11]


Rezerwacja
2022-01-22
18:00:00
s.412
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2022-01-13 11:06:07]


Rezerwacja
2022-01-15
18:00:00
s.506
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2022-01-13 11:04:53]


Rezerwacja
2022-01-15
18:00:00
s.301
rezerwacja sali


Gabry¶ Marta
[2022-01-12 22:00:00]


Rezerwacja
2022-02-19
08:00:00
s.102
Geodezja Górnicza egzamin
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-10 15:45:28]


Rezerwacja
2022-02-13
10:30:00
s.102
Geodezja Górnicza egzamin
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-10 15:44:10]


Rezerwacja
2022-01-23
15:00:00
s.102
Geodezja Górnicza egzamin
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Ja¶kowski Wojciech
[2022-01-10 15:42:46]


Rezerwacja
2022-01-29
10:30:00
s.301
Kolokwium poprawkowe
niestacjonarne 3 GiK Ist. Pisemna
Kolokwium poprawkowe

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-10 13:21:59]


Rezerwacja
2022-02-19
10:30:00
s.106
Egzamin z kartografii
niestacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin pisemny
Egzamin z Kartografii - poprawkowy

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-10 13:18:39]


Rezerwacja
2022-02-12
10:30:00
s.106
Egzamin z kartografii
niestacjonarne 3 GiK Ist. Egzamin pisemny
Egzamin z Kartografii - poprawkowy

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-10 13:16:41]


Rezerwacja
2022-01-17
09:40:00
s.219
Ochrona Terenów Górniczych - lab.
stacjonarne 2 GiK GG
Odrabianie zajęć z dnia 24.01.2022

Stoch Tomasz
[2022-01-10 08:45:09]
2022-01-31
12:00:00
s.102
Przeniesione
2022-02-01
10:00:00
s.102
Egzamin z Termodynamiki technicznej
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej

Oleniacz Robert
[2022-01-07 20:10:44]


Rezerwacja
2022-01-12
13:00:00
s.102
Egzamin "zerowy" - Teledetekcja ¦rodowiska II
stacjonarne 1 GiK GFiT Wykł.
Egzamin "zerowy" - Teledetekcja ¦rodowiska II

Pirowski Tomasz
[2022-01-07 13:43:37]
2022-01-13
10:20:00
s.301
Przeniesione
2022-01-19
13:00:00
s.102
Kolokwium poprawkowe z kartografii
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.sem. gr.
Kolokwium poprawkowe z kartografii

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-07 12:22:50]


Rezerwacja
2022-01-18
11:20:00
s.505
Mechanika płynów - egzamin termin 0
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2022-01-07 10:10:20]


Rezerwacja
2022-02-16
08:00:00
s.301
Egzamin
stacjonarne 4 GIN


Owerko Tomasz
[2022-01-06 21:58:32]


Rezerwacja
2022-02-09
08:00:00
s.301
Egzamin
stacjonarne 4 GIN


Owerko Tomasz
[2022-01-06 21:57:40]


Rezerwacja
2022-02-02
08:00:00
s.301
Egzamin
stacjonarne 4 GIN Egzamin


Owerko Tomasz
[2022-01-06 21:56:22]
2022-01-15
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2021-11-06
13:00:00
teren
Geodezja 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1
Zajęcia zostały odrobione w czasie pomiarów terenowych

Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-06 16:56:22]
2022-01-13
14:40:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-10
12:00:00
teren
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw. lab. Gr. 14
Zajęcia zostały odrobione podczas pomiarów w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-06 16:50:53]
2022-01-13
16:20:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-10
10:00:00
teren
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw. lab. Gr. 10
Zajęcia zostały odrobione podczas pomiarów w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-06 16:49:20]
2022-01-13
13:00:00
Przeniesione
2021-12-10
08:00:00
teren
Geodezja 1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw. lab. Gr. 9
Zajęcia zostały odrobione podczas pomiarów w terenie

Bu¶ko Małgorzata
[2022-01-06 16:47:20]


Rezerwacja
2022-01-13
10:20:00
s.301
Kolokwium poprawkowe z kartografii
stacjonarne 3 GiK Ist. Kolokwium
Kolokwium poprawkowe z kartografii

Bujakowski Kazimierz
[2022-01-05 21:12:21]


Rezerwacja
2022-01-31
12:00:00
s.102
Egzamin z Termodynamiki technicznej
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin z Termodynamiki technicznej

Oleniacz Robert
[2022-01-04 09:52:00]


Rezerwacja
2021-02-07
09:30:00
s.106
Mechanika płynów - egzamin termin II
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2022-01-03 13:37:07]


Rezerwacja
2022-01-31
08:00:00
s.106
Mechanika płynów - egzamin termin I
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2022-01-03 13:33:31]
2022-01-03
14:40:00
s.304
Przeniesione
2022-01-05
09:40:00
ONLINE
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr. 1


Lach Stanisław
[2022-01-02 18:48:28]


Rezerwacja
2022-02-16
10:00:00
s.106
Mechanika płynów - egzamin termin III
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2021-12-31 10:19:44]


Rezerwacja
2022-02-07
10:00:00
s.106
Mechanika płynów - egzamin termin II
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2021-12-31 10:19:02]


Rezerwacja
2022-01-31
10:00:00
s.106
Mechanika płynów - egzamin termin I
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2021-12-31 10:18:17]


Rezerwacja
2022-02-16
11:00:00
s.408
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GIN egzamin


Basista Izabela
[2021-12-30 18:56:32]


Rezerwacja
2022-02-18
11:00:00
s.106
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2021-12-30 09:25:11]


Rezerwacja
2022-02-11
11:00:00
s.106
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2021-12-30 09:24:25]


Rezerwacja
2022-02-04
11:00:00
s.106
Egzamin Rekultywacja
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.


Chodak Marcin
[2021-12-30 09:23:24]


Rezerwacja
2022-02-15
10:00:00
s.103
PNZ i PNZ1
stacjonarne


Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 11:09:59]


Rezerwacja
2022-02-08
11:30:00
301
Egzamin PNZ i PNZ1
stacjonarne


Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 11:07:49]


Rezerwacja
2022-02-01
11:30:00
s.301
PNZ i PNZ1
stacjonarne


Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 11:06:14]


Rezerwacja
2022-02-18
10:00:00
103
Egzmin OO¦ poprawkowy
stacjonarne 2 IM¦ GN


Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 10:58:36]


Rezerwacja
2022-02-09
10:00:00
s.102
Egzamin OO¦ 1.2
stacjonarne 2 IM¦ GN
Egzamin OO¦ termin 2

Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 10:57:13]


Rezerwacja
2022-02-02
10:00:00
s.102
egamin OO¦
stacjonarne 2 IM¦ GN
Egzamin OO¦ termin 1

Kozakiewicz Ryszard
[2021-12-28 10:56:09]


Rezerwacja
2022-02-17
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin III termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin III termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:23:30]


Rezerwacja
2022-02-10
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin II termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin II termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:22:25]


Rezerwacja
2022-02-09
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin II termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin II termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:20:59]


Rezerwacja
2022-02-04
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin I termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin I termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:19:59]


Rezerwacja
2022-02-03
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin I termin
stacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin I termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:19:14]


Rezerwacja
2022-02-02
09:00:00
s.503
Prawo dla geodetów - egzamin I termin
stacjonarne 2 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów - egzamin I termin

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:18:26]
2022-01-24
14:40:00
s.106
Przeniesione
2022-01-24
14:30:00
s.214
Podstawy prawa
stacjonarne 1 GIN Kolokwium zaliczwniowe
Kolokwium zaliczeniowe z Podstaw prawa s.214

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:17:09]


Rezerwacja
2022-02-13
10:30:00
s.106
Prawo dla geodetów III termin egzaminu - st. niestacjonarne
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów III termin egzaminu - st. niestacjonarne

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:04:43]


Rezerwacja
2022-02-06
10:30:00
s.106
Prawo dla geodetów II termin egzaminu - st. niestacjonarne
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
Prawo dla geodetów II termin egzaminu - st. niestacjonarne

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:03:41]


Rezerwacja
2022-01-30
10:30:00
s.106
Prawo dla geodetów - I termin egzaminu st. niestacjonarne
niestacjonarne 1 GiK Ist. Egzamin
I termin egzaminu z przedmiotu Prawo dla geodetów

Kwartnik-Pruc Anita
[2021-12-27 17:02:14]


Rezerwacja
2022-02-09
09:00:00
106 lub 103 lub 504
CFL - egzamin
stacjonarne 1 GiK GFiT egzamin 2 termin


Pyka Krystian
[2021-12-23 17:43:44]


Rezerwacja
2022-02-04
09:00:00
106
Cyfrowa fotogrametria lotnicza - egzamin
stacjonarne 1 GiK GFiT egzamin


Pyka Krystian
[2021-12-23 17:39:50]


Rezerwacja
2022-01-13
10:30:00
s.504
Kolokwium z GI I
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr.3


Puniach Edyta
[2021-12-23 16:17:12]


Rezerwacja
2022-01-29
09:00:00
s.106
Egzamin z GI II
niestacjonarne 4 GiK Ist.


Puniach Edyta
[2021-12-23 14:54:57]


Rezerwacja
2022-01-28
08:30:00
s.301
egzamin z systemów nawigacji satelitarnej


Kudrys Jacek
[2021-12-23 10:36:02]


Rezerwacja
2022-01-18
14:40:00
s.219
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Uznański Andrzej
[2021-12-23 09:55:19]


Rezerwacja
¶rody od 2022-02-02
11:00:00
s.408
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GIN egzamin


Basista Izabela
[2021-12-22 19:18:06]


Rezerwacja
2022-03-15
11:20:00
s.106
Zaawansowane zastosowana GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin, termin 3 - Zaawansowane zastosowania GIS

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 13:21:17]


Rezerwacja
2022-02-08
11:20:00
s.106
Zaawansowane zastosowana GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin, termin 2 - Zaawansowane zastosowania GIS

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 13:20:02]


Rezerwacja
2022-02-01
11:20:00
s.106
Zaawansowane zastosowana GIS
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin, termin 1 - Zaawansowane zastosowania GIS

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 13:19:14]


Rezerwacja
2022-02-14
13:00:00
s.106
Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii (WGGiO¦)
stacjonarne Egzamin
Egzamin - termin 3: Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:23:11]


Rezerwacja
2022-02-07
13:00:00
s.106
Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii (WGGiO¦)
stacjonarne Egzamin
Egzamin - termin 2: Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:22:26]


Rezerwacja
2022-01-31
13:00:00
s.106
Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii (WGGi)¦)
stacjonarne Egzamin
Egzamin - termin 1: Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:21:31]


Rezerwacja
2022-02-14
11:20:00
s.106
Teledetekcja ¦rodowiska II
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin - termin 3, Teledetekcja ¦rodowiska II

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:19:49]


Rezerwacja
2022-02-07
11:20:00
s.106
Teledetekcja ¦rodowiska II
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin - termin 2, Teledetekcja ¦rodowiska II

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:18:35]


Rezerwacja
¶rody od 2022-02-02
11:00:00
s.507
Egzamin Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2021-12-22 11:18:30]


Rezerwacja
2022-01-31
11:20:00
s.106
Teledetekcja ¦rodowiska II
stacjonarne 1 GiK GFiT Egzamin
Egzamin - termin 1, Teledetekcja ¦rodowiska II

Pirowski Tomasz
[2021-12-22 11:17:04]


Rezerwacja
2022-01-26
13:00:00
s.507
Egzamin Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2021-12-22 11:12:11]


Rezerwacja
2022-01-26
08:00:00
s.6
chemia - ćwiczenia
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.lab. gr.


Sroka Katarzyna
[2021-12-22 10:34:17]


Rezerwacja
2022-02-20
10:30:00
s.408
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:21:24]


Rezerwacja
2022-02-20
10:30:00
s.412
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:20:37]


Rezerwacja
2022-02-12
10:30:00
s.412
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:19:24]


Rezerwacja
2022-02-12
10:30:00
s.408
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:18:47]


Rezerwacja
2022-01-30
10:30:00
s.507
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:18:04]


Rezerwacja
2022-01-30
10:30:00
s.506
Egzamin Programowanie komputerowe
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:17:06]


Rezerwacja
2022-02-20
13:00:00
s.412
Egzamin RW I
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:15:13]


Rezerwacja
2022-02-20
13:00:00
s.408
Egzamin RW I
niestacjonarne 2 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:13:37]


Rezerwacja
2022-02-13
13:00:00
s.412
Egzamin RW I
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:12:33]


Rezerwacja
2022-02-13
13:00:00
s.408
Egzamin RW I
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:11:46]


Rezerwacja
2022-01-30
13:00:00
s.507
Egzamin RW I
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:10:46]


Rezerwacja
2022-01-30
13:00:00
s.506
Egzamin RW I
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Preweda Edward
[2021-12-21 19:09:59]


Rezerwacja
2022-01-31
09:40:00
s.106
Egzamin Technologie Uzdatniania Wody
stacjonarne 1 IM¦ IW Wykł.
Egzamin

Włodyka-Bergier Agnieszka
[2021-12-21 09:18:32]
2021-12-22
13:50:00
s.2
Przeniesione
2022-01-13
13:50:00
s.2
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.lab. gr. 1
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (Lab. 1)

Oleniacz Robert
[2021-12-20 10:04:45]


Rezerwacja
2022-02-16
11:20:00
s.219
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "3"
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "3"

Strach Michał
[2021-12-19 23:25:51]


Rezerwacja
2022-02-09
11:20:00
s.219
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "2"
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "2"

Strach Michał
[2021-12-19 23:24:41]


Rezerwacja
2022-02-02
11:20:00
s.219
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "1"
stacjonarne 1 GiK GIP Wykł.
Geodezyjne Pomiary Specjalne - Egzamin T "1"

Strach Michał
[2021-12-19 23:23:03]


Rezerwacja
2022-02-02
10:00:00
s.301
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"

Strach Michał
[2021-12-19 23:04:41]


Rezerwacja
2022-02-09
10:00:00
s.301
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "2"
stacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "2"

Strach Michał
[2021-12-19 23:03:00]


Rezerwacja
2022-02-02
10:00:00
s.301
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.
Geodezja Inżynieryjna - Egzamin T "1"

Strach Michał
[2021-12-19 22:39:22]


Rezerwacja
2022-02-15
16:20:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin ustny z Miernictwa Przemysłowego - III termin

Bogacki Marek
[2021-12-19 20:05:45]


Rezerwacja
2022-02-08
16:20:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin ustny z Miernictwa Przemysłowego - II termin

Bogacki Marek
[2021-12-19 20:04:11]


Rezerwacja
2022-02-01
16:20:00
s.106
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Egzamin pisemny z Miernictwa Przemysłowego - I termin

Bogacki Marek
[2021-12-19 20:01:18]
2021-11-22
09:40:00
s.506
Przeniesione
2022-01-24
08:00:00
s.219
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.lab. gr.


Cichociński Piotr
[2021-12-16 12:24:24]
2021-12-20
08:00:00
s.106
Przeniesione
2022-01-10
08:00:00
s.219
Infrastruktury Informacji Przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Cichociński Piotr
[2021-12-16 12:12:08]
2021-12-20
09:40:00
506
Przeniesione
2021-12-22
08:00:00
ONLINE
IIP
stacjonarne 2 GiK GM Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2021-12-15 10:21:52]


Rezerwacja
2022-01-22
13:00:00
s.102
Egzamin z kartografii
niestacjonarne 3 GiK Ist.


Bujakowski Kazimierz
[2021-12-13 10:24:17]


Rezerwacja
2021-01-15
08:00:00
s.301
Kolokwium zaliczeniowe z kartografii
niestacjonarne 3 GiK Ist.


Bujakowski Kazimierz
[2021-12-13 10:22:14]


Rezerwacja
2021-12-16
12:00:00
s.102
Kolokwium poprawkowe
stacjonarne 2 GiK Ist.


Bujakowski Kazimierz
[2021-12-13 09:10:34]


Rezerwacja
2021-12-15
17:20:00
s.505
Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii
stacjonarne Wykł.
Egzamin "zerowy" - PTiF WGGiO¦

Pirowski Tomasz
[2021-12-09 19:43:05]
2022-01-05
09:40:00
s.2
Przeniesione
2022-01-12
13:00:00
s.2
Monitoring ¶rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.lab. gr. 1
Monitoring ¶rodowiska (Lab. 1b)

Oleniacz Robert
[2021-12-07 13:15:36]
2022-01-05
11:20:00
s.2
Przeniesione
2022-01-12
11:20:00
s.2
Monitoring ¶rodowiska
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.lab. gr. 2
Monitoring ¶rodowiska (Lab. 2b)

Oleniacz Robert
[2021-12-07 13:12:36]
2022-01-26
08:00:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-10
09:40:00
s.505
Geodezja Ia
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Dębińska Ewa
[2021-12-07 12:08:40]


Rezerwacja
2022-02-12
09:00:00
301
egzamin III termin
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:24:40]


Rezerwacja
2022-02-05
09:00:00
301
egzamin II termin
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:23:41]


Rezerwacja
2022-01-29
09:00:00
301
egzamin I termin
niestacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:22:37]


Rezerwacja
2022-02-16
09:00:00
301
egzamin III termin
stacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:14:07]


Rezerwacja
2022-02-08
09:00:00
301
egzamin II termin
stacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:12:54]


Rezerwacja
2022-02-01
09:00:00
301
egzamin I termin
stacjonarne 1 GiK Ist.


Urbański Krzysztof
[2021-12-07 11:11:08]


Rezerwacja
2021-12-13
09:40:00
s.219
Ochrona Terenów Górniczych
stacjonarne 2 GiK GG Ćw.lab. gr.1
Odrabianie zajęć z dnia 22.11.2021.

Stoch Tomasz
[2021-12-06 11:56:11]


Rezerwacja
2021-12-07
14:30:00
s.508
PUDEGIB
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw
Kolokwium poprawkowe PUDEGIB

PrzewięĽlikowska Anna
[2021-12-03 16:42:52]


Rezerwacja
2022-02-14
10:00:00
s.301
Geodezja Ia - egzamin termin poprawkowy II
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Krzyżek Robert
[2021-11-29 13:37:12]


Rezerwacja
2022-02-07
10:00:00
s.301
Geodezja Ia - egzamin termin podstawowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Krzyżek Robert
[2021-11-29 13:35:57]


Rezerwacja
2022-01-31
10:00:00
s.301
Geodezja Ia - egzamin termin podstawowy
stacjonarne 1 GiK Ist. Wykł.


Krzyżek Robert
[2021-11-29 13:34:46]
2021-12-10
16:20:00
412
Przeniesione
2021-12-03
17:50:00
412
Techniki CAD i grafika inżynierska (Lab. 4)
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Gawałkiewicz Rafał
[2021-11-28 23:22:20]
2021-12-10
16:20:00
412
Przeniesione
2021-12-03
17:50:00
412
Techniki CAD i grafika inżynierska (Lab. 4)
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Gawałkiewicz Rafał
[2021-11-28 23:21:31]


Rezerwacja
2022-01-30
08:00:00
s.6
Studia podyplomowe
niestacjonarne Wykł.


Słoboda Maciej
[2021-11-26 12:11:35]


Rezerwacja
2021-11-30
11:10:00
s.505
chemia - ćwiczenia
stacjonarne 1 IM¦ Ist Ćw.audyt. gr.


Sroka Katarzyna
[2021-11-23 14:30:53]


Rezerwacja
2021-11-24
08:00:00
s.102
Podstawy Teledetekcji i Fotogrametrii
stacjonarne Wykł.


Pirowski Tomasz
[2021-11-23 09:36:21]
2021-11-26
08:00:00
s.412
Przeniesione
2021-11-23
16:20:00
s.507
Kartografia ćwiczenia
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Bujakowski Kazimierz
[2021-11-19 21:59:51]


Rezerwacja
2021-11-22
17:30:00
s.301
Spotkanie Koła naukowego KNGK Geoinformatyka


Szombara Stanisław
[2021-11-19 14:11:53]


Rezerwacja
2021-11-25
10:30:00
s.503
Warsztaty dla uczniów z Lublina


Róg Marta
[2021-11-18 10:09:24]
¶rody od 2021-12-15
16:20:00
s.408
Przeniesione
czwartki od 2021-12-16
08:50:00
s.507
Zastosowania Fotogrametrii
stacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.proj. gr.1


Borowiec Natalia
[2021-11-18 08:20:56]


Rezerwacja
2021-11-19
13:35:00
s.507
Podstawy Geodezji Wyższej
stacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.3


Maciuk Kamil
[2021-11-17 10:41:00]


Rezerwacja
2021-12-19
15:30:00
s.412
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2021-11-17 09:54:20]


Rezerwacja
2021-12-18
18:00:00
s.408
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2021-11-17 09:53:06]


Rezerwacja
2021-11-21
15:30:00
s.412
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2021-11-17 09:51:57]
2021-11-21
15:30:00
s.106
Przeniesione
2021-11-21
08:00:00
s.103
IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Wykł.


Marmol Urszula
[2021-11-16 18:49:09]
2022-01-15
15:30:00
Przeniesione
2021-12-18
13:00:00
s.106
Geodezja 1
niestacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 2


Bu¶ko Małgorzata
[2021-11-16 12:10:15]
2022-01-15
15:30:00
Przeniesione
2021-12-18
13:00:00
s.106
Geodezja 1
niestacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr. 1


Bu¶ko Małgorzata
[2021-11-16 12:08:38]
2021-12-18
13:00:00
s.302ab
Przeniesione
2021-12-18
15:30:00
s.106
Geodezja 2
niestacjonarne 2 GiK Ist. Ćw.proj. gr. 1


Bu¶ko Małgorzata
[2021-11-16 12:05:47]


Rezerwacja
2022-01-18
09:40:00
s.102
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Uznański Andrzej
[2021-11-16 08:35:05]


Rezerwacja
2022-01-18
13:00:00
s.106
ETP1
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Uznański Andrzej
[2021-11-16 08:33:19]
2022-01-10
08:00:00
s.106
Przeniesione
2021-11-18
08:00:00
ONLINE
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Basista Izabela
[2021-11-15 11:10:26]


Rezerwacja
2021-11-18
20:00:00
s.102
Spotkanie KN Doktorantów


Róg Marta
[2021-11-15 10:16:19]
2021-11-02
08:00:00
s.103
Przeniesione
2021-12-07
08:00:00
s.214
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Wykład przeniesiony z dnia 2-go listopada

Drzewiecki Wojciech
[2021-11-14 18:03:59]
2021-11-02
09:40:00
s.412
Przeniesione
2021-11-23
08:00:00
s.214
Systemy Informacji Przestrzennej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.1
Zajęcia przeniesione z dnia 2-go listopada

Drzewiecki Wojciech
[2021-11-14 18:00:35]
2021-11-24
09:40:00
s.102
Przeniesione
2021-12-09
14:40:00
s.412
Wieloreprezentacyjne bazy danych nOZ
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2021-11-10 10:41:14]
2021-11-24
08:00:00
s.102
Przeniesione
2021-12-02
14:40:00
s.412
Modelowanie Geoinformacji nOZ
stacjonarne 4 GIN Wykł.


Cichociński Piotr
[2021-11-10 10:39:40]
2021-11-10
18:00:00
s.412
Przeniesione
2021-11-17
19:30:00
s.412 do ustalenia
Systemy nawigacji satelitarnej
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.proj. gr. 3
Zajęcia przeniesione na wniosek studentów. Termin podano orientacyjnie, po uzgodnieniu z grupa będzie wprowadzony do UniTima

Kudrys Jacek
[2021-11-10 09:28:33]
2021-11-10
08:00:00
s.507
Przeniesione
2022-01-12
08:00:00
s.507
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (Ćwiczenia Projektowe 1)
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr.
Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych (Ćwiczenia Projektowe 1)

Oleniacz Robert
[2021-11-09 14:33:39]
2021-11-14
15:30:00
s.408
Przeniesione
2021-11-14
10:30:00
s.214
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami II
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Reczyńska-Kmiecik Joanna
[2021-11-09 09:26:49]


Rezerwacja
2021-11-14
15:30:00
s.408
Kataster i Gospodarka Nieruchomo¶ciami
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.lab. gr.


Ma¶lanka Józef
[2021-11-08 22:33:51]
2021-11-14
15:30:00
s.412
Przeniesione
2021-11-14
10:30:00
s.412
IDFiL
niestacjonarne 4 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Marmol Urszula
[2021-11-08 14:06:30]
2022-01-05
14:40:00
s.505
Przeniesione
2021-11-10
14:40:00
s.219
Wyznaczanie odkształceń budowli
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.
zmiana uzgodniona ze studentami

Kuras Przemysław
[2021-11-04 13:39:27]
2021-11-02
09:40:00
s.102
Przeniesione
2021-11-03
08:00:00
s.503
Mechanika płynów
stacjonarne 2 IM¦ Ist Wykł.


Lach Stanisław
[2021-10-28 21:04:19]
2021-11-02
11:20:00
s.102
Przeniesione
2021-11-03
18:00:00
ONLINE
Podstawy inżynierii l±dowej
stacjonarne 3 IM¦ Ist Ćw.proj. gr.
MS Teams:
https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3aexQNgvNAZ1ed0MqaMFNHCYRR4VT8kRdKO3r9tjfHklI1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=9aeab477-ebe3-48ee-8ebc-4cb6b3ff1916&tenantId=80b1033f-21e0-4a82-bbc0-f05fdccd3bc8

Witkowski Michał
[2021-10-28 15:39:01]
2021-11-02
09:40:00
s.219
Przeniesione
2021-11-09
09:40:00
s.219
Wycena nieruchomo¶ci budowlanych
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Witkowski Michał
[2021-10-28 14:51:41]
2021-10-29
09:40:00
s.219
Przeniesione
2021-11-23
09:40:00
s.219
Autodrady i Węzły drogowe
stacjonarne 2 GiK GIP Ćw.proj. gr.


Witkowski Michał
[2021-10-28 14:50:25]


Rezerwacja
2021-10-28
20:00:00
s.302ab
Spotkanie Koła naukowego KNGK Geoinformatyka
Spotkanie Koła naukowego KNGK Geoinformatyka

Szombara Stanisław
[2021-10-28 11:35:59]


Rezerwacja
2021-11-25
09:45:00
s.301
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2021-10-28 10:42:19]


Rezerwacja
2021-11-03
11:00:00
s.219
szkolenie


Dębińska Ewa
[2021-10-26 14:05:58]
2021-10-10
10:30:00
s.214
Przeniesione
2021-12-12
08:00:00
s.214
Przygotowanie danych zasilaj±cych bazy powiatowego zasobu geodezyjnego
niestacjonarne 3 GiK Ist. Ćw.audyt. gr.
Wykład z 12.12 odbył się 10.10
Ćwiczenia z 10.10 odbęd± się 12.12.2021 r.

Jasińska Elżbieta
[2021-10-26 11:52:31]
2021-12-12
08:00:00
s.214
Przeniesione
2021-10-10
09:30:00
s.214
Przygotowanie danych zasilaj±cych bazy powiatowego zasobu geodezyjnego
niestacjonarne 3 GiK Ist. Wykł.
w dniu 10.10 odbył się wykład z dnia 12.12
W dniu 12.12 odbęda się ćwczenia z dnia 10.10

Jasińska Elżbieta
[2021-10-26 11:49:38]
2022-01-17
08:00:00
s.106
Przeniesione
2021-10-28
08:00:00
ONLINE
Infrastruktury informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Basista Izabela
[2021-10-25 14:21:48]
2021-12-09
08:00:00
s.304
Przeniesione
2021-12-08
08:00:00
s.505
Zagadnienia ekonomiczne finansowe i rachunkowo¶ci
stacjonarne 2 GiK GNiK Ćw.lab. gr.2


Jasiołek Justyna
[2021-10-25 13:32:36]
2022-01-04
09:40:00
s.301
Przeniesione
2021-12-09
08:00:00
s.304
Teoria i Praktyka Wyceny Nieruchomo¶ci II
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Jasiołek Justyna
[2021-10-25 13:29:44]
2022-01-04
08:00:00
s.504
Przeniesione
2021-11-10
08:00:00
s.505
Zagadnienia ekonomiczne finansowe i rachunkowo¶ci
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Jasiołek Justyna
[2021-10-25 13:23:45]
wtorki od 2021-10-26
08:50:00
s.304
Przeniesione
wtorki od 2021-10-26
09:40:00
s.304
Podstawy Informatyki i Programowania
stacjonarne 1 GIN Ćw.lab. gr. 1


Twardowski Mariusz
[2021-10-19 10:40:25]
wtorki od 2021-10-19
16:20:00
s.506
Przeniesione
poniedziałki od 2021-10-18
18:45:00
s.503
Wykład PPGII
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Kozioł Krystian
[2021-10-18 10:41:05]
2021-10-18
13:00:00
s.507
Przeniesione
2021-10-22
18:00:00
s.507
Kartografia tematyczna
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Szombara Stanisław
[2021-10-16 00:29:24]
2021-10-18
11:20:00
s.219
Przeniesione
2021-10-25
18:00:00
s.503
Kartografia tematyczna
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Szombara Stanisław
[2021-10-16 00:27:15]
2021-10-18
16:20:00
s.408
Przeniesione
2021-10-25
18:00:00
s.507
Modelowanie kartograficzne i geowizualizacja
stacjonarne 2 GIN Ćw.proj. gr.


Róg Marta
[2021-10-14 09:52:52]
wtorki od 2021-10-19
16:20:00
s.302ab
Przeniesione
wtorki od 2021-10-19
16:20:00
s.2
Miernictwo Przemysłowe
stacjonarne 3 IM¦ Ist Wykł.
Od dnia 19.10.2021 r. wykłady z przedmiotu "Miernictwo przemysłowe" zostaj± przeniesione z sali C-4 nr 302A do sali C-4 nr 2 bez zmiany terminu i godziny odbywania wykładu.

Bogacki Marek
[2021-10-13 19:25:15]
poniedziałki od 2021-10-18
18:00:00
s.2
Przeniesione
poniedziałki od 2021-10-18
18:00:00
s.106
Mobilno¶ć niskoemisyjna
stacjonarne 2 IM¦ GN Wykł.
Zmiana harmonogramu wykładów z przedmiotu "Mobilno¶ć niskoemisyjna" z rytmu "co dwa tygodnie" na rytm "co tydzień" wraz ze zmian± sali dydaktycznej z sali nr 2 na salę nr 106. Od dnia 18.10.2021 przez kolejnych 7 poniedziałków (z wył±czeniem 1.11.2021) wykłady będ± odbywały się w sali nr 106 o niezmienionej godzinie tj.: 18:00-19:30.

Bogacki Marek
[2021-10-13 19:15:57]


Rezerwacja
2021-10-21
09:40:00
s.301
seminarium katedry


Kudrys Jacek
[2021-10-13 00:19:51]
2021-12-22
15:30:00
s.506
Przeniesione
2021-10-01
14:40:00
s.507
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GIN Ćw.lab. gr.2


Basista Izabela
[2021-10-12 11:44:12]
2022-01-24
08:00:00
s.106
Przeniesione
2021-10-14
08:00:00
ONLINE
Infrastruktury informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Wykł.


Basista Izabela
[2021-10-12 11:22:51]
poniedziałki od 2021-10-18
08:00:00
s.504
Przeniesione
poniedziałki od 2021-10-18
14:40:00
s.508
Geodetic science and spatial information management
stacjonarne 4 GiK Ist. wykład


Bydłosz Jarosław
[2021-10-11 13:37:57]
2021-10-12
08:00:00
s.504
Przeniesione
2021-10-13
08:00:00
s.505
Zagadnienia ekonomiczne finansowe i rachunkowo¶ci
stacjonarne 2 GiK GNiK Wykł.


Jasiołek Justyna
[2021-10-11 12:35:01]
2022-01-19
14:40:00
s.505
Przeniesione
2021-10-13
14:40:00
s.219
Wyznaczanie odkształceń budowli
stacjonarne 2 GiK GIP Wykł.


Kuras Przemysław
[2021-10-11 11:37:03]
2021-12-15
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-12-15
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 12:32:39]
2021-12-01
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-12-01
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 12:02:31]
2021-11-17
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-11-17
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 12:01:12]
2021-11-03
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-11-03
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 11:59:24]
2021-10-20
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-10-20
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 11:56:28]
2022-01-05
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-10-27
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 11:54:17]
2022-01-19
10:30:00
s.6
Przeniesione
2021-10-13
10:00:00
s.6
Ochrona i rekultywacja terenów przekształconych
stacjonarne 2 GiK GG lab 1


Wojtanowicz Piotr
[2021-10-06 11:49:57]
2021-10-08
11:20:00
s.214
Rezerwacja
2021-01-11
16:20:00
s.506
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Odrabianie zajęć

Krawczyk Artur
[2021-10-06 01:49:48]
2021-10-08
14:40:00
s.214
Przeniesione
2021-10-11
14:40:00
s.508
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
odrabianie zajęć

Krawczyk Artur
[2021-10-06 01:38:50]
pi±tki od 2021-10-08
14:40:00
s.507
Przeniesione
¶rody od 2021-10-13
15:30:00
s.506
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GIN Ćw.lab. gr.2


Basista Izabela
[2021-10-05 11:22:25]


Rezerwacja
poniedziałki od 2021-10-11
14:40:00
s.219
Infrastruktury informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Basista Izabela
[2021-10-05 10:06:38]
pi±tki od 2021-10-08
14:40:00
s.507
Przeniesione
¶rody od 2021-10-13
15:30:00
s.506
Infrastruktura informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GIN Ćw.lab. gr.2


Basista Izabela
[2021-10-05 10:03:07]
¶rody od 2021-10-06
15:30:00
s.506
Przeniesione
poniedziałki od 2021-10-11
14:40:00
s.219
Infrastruktury informacji przestrzennej
stacjonarne 2 GiK PiAG Ćw.proj. gr.


Basista Izabela
[2021-10-05 10:00:49]
2021-10-08
16:20:00
s.214
Przeniesione
2021-10-11
13:00:00
s.304
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.
Wyjazd na konferencję - przeniesienie zajęć

Krawczyk Artur
[2021-10-05 04:02:06]
2021-10-18
13:00:00
s.505
Przeniesione
2022-01-14
09:40:00
s.504
Obiekty liniowe infrastruktury technicznej
stacjonarne 3 GIN Wykł.


Lach Stanisław
[2021-10-04 12:32:21]
2021-10-18
18:00:00
s.412
Przeniesione
2021-10-19
16:20:00
s.507
Podstawy projektowania wodoci±gów i kanalizacji
stacjonarne 4 I¦ Ist Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2021-10-04 12:17:04]
2021-10-18
14:40:00
s.304
Przeniesione
2021-12-16
17:10:00
s.412
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2021-10-04 12:02:42]
2021-10-18
09:40:00
s.304
Przeniesione
2021-12-13
18:00:00
s.412
Zapory i elektrownie wodne
stacjonarne 2 IM¦ IW Ćw.proj. gr.


Lach Stanisław
[2021-10-04 11:59:23]
2021-10-01
14:40:00
304
Przeniesione
2021-12-21
09:40:00
s.219
OO¦
stacjonarne 2 IM¦ GN Ćw.proj. gr. 2


Kozakiewicz Ryszard
[2021-09-30 11:48:31]
czwartki od 2021-10-07
12:10:00
s.304
Przeniesione
czwartki od 2021-10-14
12:10:00
s.304
Wybrane zagadnienia z geodezji fizycznej i grawimetrii geodezyjnej
stacjonarne 1 GiK IIst. Ćw.proj. gr.5
Przeniesienie zajęć z WZGFiGG dla grupy 5 z czwartków nieparzystych na parzyste poczynaj±c o 14.10. Godzina zajęć i sala nie ulegaj± zmianom.

Banasik Piotr
[2021-09-28 09:34:50]
pi±tki od 2021-10-01
16:19:00
s.301
Przeniesione
czwartki od 2021-10-14
15:30:00
s.301
Wybrane zagadnienia z geodezji fizycznej i grawimetrii geodezyjnej
stacjonarne 2 GiK IIst. Wykł.
Zmiana terminu wykładu z WZGFiGG z terminu pi±tkowego (16.20-17.50) na termin czwartkowy (15.30-17.00) poczynaj±c od 7.10.2021

Banasik Piotr
[2021-09-28 08:50:34]
pi±tki od 2021-10-08
13:00:00
s.214
Przeniesione
czwartki od 2021-10-07
18:00:00
s.214
Podstawy Baz Danych
stacjonarne 1 GiK Ist. Ćw.proj. gr.


Krawczyk Artur
[2021-09-23 12:19:09]

Ilo¶ć rek.:1270