Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Wykaz egzaminów
Egzaminy w semestrze letnim w roku akademickim 2023/2024.
21.06.2024 do 04.07.2024 - letnia sesja egzaminacyjna - cz. podstawowa
02.09.2024 do 15.09.2024 - lenia sesja egzaminacyjna - cz. poprawkowa.

Kryteria wyboru
Wybierz studia:
Wybierz stopień:
Wybierz kierunek:
Wybierz spec:
Wybierz semestr:
Wybierz przedmiot:
Wybierz prowadzącego:
 
 
Rodz
Kier
Przedmiot
Egzaminator
Term.0Termin 1
forma
data
godzina
opis
Termin 2
forma
data
godzina
opis
Termin 3
forma
data
godzina
opis
NST 1 st.
GIK s.2
Algebra
Egzaminator: Janus Julian












ST 1 st.
GIK s.2
Algebra
Egzaminator: Michalik Marek



pisemny
2024-06-21
12:15:00
aula U2
pisemny
2024-07-02
12:15:00
aula U2
pisemny
2024-09-09
12:15:00
aula U2
ST 2 st.
IMS s.1
Alternatywne źródła energii
Egzaminator: Jakubiak Mateusz












ST 1 st.
GIK s.2
Analiza matematyczna I - grupa pościgowa
Egzaminator: Drwięga Tomasz












ST 1 st.
IGP s.2
Analiza matematyczna II
Egzaminator: Brzdęk Janusz



pisemny
2024-06-26
13:15:00
c-4 102
pisemny
2024-07-04
13:15:00
c-4 102
pisemny
2024-09-12
13:15:00
c-4 102
ST 1 st.
GIK s.4
Analiza matematyczna II - grupa pościgowa
Egzaminator: Drwięga Tomasz












ST 1 st.
IGP s.2
Bazy danych przestrzennych
Egzaminator: Kozioł Krystian Dębińska Ewa
pisemny
2024-06-17
11:30:00
301
pisemny
2024-06-28
11:30:00
301
pisemny
2024-07-03
11:30:00
102
pisemny
2024-09-06
11:30:00
102
ST 2 st.
ZKL s.1
Bezemisyjne źródła energii
Egzaminator: Jakubiak Mateusz












ST 1 st.
BUD s.4
Budownictwo komunikacyjne
Egzaminator: Witkowski Michał












ST 1 st.
IMS s.4
Budownictwo ogólne
Egzaminator: Firek Karol



pisemny
2024-06-27
10:00:00
pisemny
2024-07-04
10:00:00
pisemny
2024-09-11
10:00:00
ST 1 st.
IMS s.2
Ekotoksykologia
Egzaminator: Mazur Robert












ST 1 st.
IMS s.2
Fizyka 1
Egzaminator: Kułakowski Krzysztof
ustny
2024-06-18

ustny
2024-06-24

ustny
2024-07-01

ustny
2024-09-09

NST 1 st.
GIK s.2
Fizyka I
Egzaminator: Chodyń Maciej












ST 1 st.
GIK s.2
Fizyka I
Egzaminator: Wolny Janusz












ST 2 st.
IMS s.1
Fizyka i chemia środowiska
Egzaminator: Sroka Katarzyna



pisemny
2024-06-24
10:00:00
505
pisemny
2024-07-01
10:00:00
505
pisemny
2024-09-03
10:00:00
505
ST 2 st.
ZKL s.1
Fizyka i chemia środowiska
Egzaminator: Sroka Katarzyna



pisemny
2024-06-24
10:00:00
504
pisemny
2024-07-01
10:00:00
504
pisemny
2024-09-06
10:00:00
504
ST 1 st.
IGP s.4
Fizyka II
Egzaminator: Obłąkowska-Mucha Agnieszka












ST 2 st.
GIK GFT s.1
Fotogrametria zaawansowana (satelitarna, lotnicza, naziemna i pozyskana przez Bezzałogowe Statki Powietrzne)
Egzaminator: Mikrut Sławomir












ST 2 st.
GIK GGG s.1
Geodezja górnicza
Egzaminator: Jaśkowski Wojciech












NST 1 st.
GIK s.2
Geodezja Ib
Egzaminator: Skulich Mikołaj



pisemny
2024-06-22
08:50:00
C-4, sala 106
pisemny
2024-06-29
08:50:00
C-4, sala 106
pisemny
2024-09-07
08:50:00
C-4, sala 106
ST 1 st.
GIK s.2
Geodezja Ib
Egzaminator: Skulich Mikołaj
pisemny
2024-06-18
15:00:00
Budynek C-4, Sala 106
pisemny
2024-06-26
09:40:00
Budynek C-4, Sala 301
pisemny
2024-07-03
09:40:00
Budynek C-4, Sala 301
pisemny
2024-09-11
09:40:00
Budynek C-4, Sala 301
NST 1 st.
GIK s.4
Geodezja IIb
Egzaminator: Krzyżek Robert



ustny
2024-06-22
08:00:00
305
ustny
2024-09-07
09:00:00
305
ustny
2024-09-14
09:00:00
305
ST 1 st.
GIK s.4
Geodezja IIb
Egzaminator: Krzyżek Robert



ustny
2024-06-21
08:00:00
305
ustny
2024-09-03
08:00:00
305
ustny
2024-09-10
08:00:00
305
NST 1 st.
GIK s.6
Geodezja inżynieryjna
Egzaminator: Strach Michał



pisemny
2024-06-22
08:50:00
302 a/b
pisemny
2024-06-29
08:50:00
302 a/b
pisemny
2024-09-07
08:50:00
302 a/b
ST 1 st.
GIK s.6
Geodezja inżynieryjna II
Egzaminator: Kocierz Rafał












ST 2 st.
GIK GIP s.1
Geodezja przemysłowa
Egzaminator: Lenda Grzegorz



pisemny
2024-06-21
13:30:00
504
pisemny
2024-06-26
14:00:00
504
pisemny
2024-09-13
12:00:00
ST 2 st.
GIK GNK s.1
Geodezyjna obsługa gospodarki nieruchomościami
Egzaminator: Hanus Paweł












ST 1 st.
GIK s.6
Geodezyjna obsługa kopalń odkrywkowych
Egzaminator: Lipecki Tomasz












ST 2 st.
GIK GGG s.1
Geomechanika i hydrogeologia
Egzaminator: Hejmanowski Ryszard












ST 2 st.
GIK GGG s.1
Geostatystka i kartografia złożowa
Egzaminator: Szczerbowski Zbigniew












ST 1 st.
IMS s.4
Gleboznawstwo
Egzaminator: Urbański Krzysztof



pisemny
2024-06-24
09:30:00
102
pisemny
2024-06-28
09:30:00
102
pisemny
2024-09-02
09:30:00
102
ST 2 st.
ZKL s.1
Globalne zmiany klimatu: przyczyny, mechanizmy, skutki
Egzaminator: Chodak Marcin



pisemny
2024-06-21
09:40:00
302
pisemny
2024-06-26
09:40:00
302
pisemny
2024-09-03
09:40:00
302
ST 1 st.
IMS s.6
Gospodarka odpadami
Egzaminator: Grzesik Katarzyna



pisemny
2024-06-20
09:40:00
412 lub inna komputerowa
pisemny
2024-06-27
09:40:00
412 lub inna komputerowa
pisemny
2024-09-05
09:40:00
412 lub inna komputerowa
ST 1 st.
IMS s.6
Gospodarka zielenią miejską
Egzaminator: Świdwa Joanna



pisemny
2024-06-21
10:30:00
sala 302 a/b
pisemny
2024-06-28
10:30:00
sala 503
pisemny
2024-09-04
10:30:00
sala 2
ST 1 st.
IMS s.4
Hydrologia
Egzaminator: Kopacz Marek
pisemny
2024-06-18
12:00:00
C-4 301
pisemny
2024-07-01
10:00:00
C-4 102
pisemny
2024-09-06
10:00:00
C-4 102
pisemny
2024-09-13
10:00:00
C-4 102
ST 1 st.
GIK s.6
Integracja danych fotogrametrycznych i laserowych
Egzaminator: Marmol Urszula
pisemny
2024-06-14
09:45:00
301
pisemny
2024-06-21
09:45:00
505
pisemny
2024-06-28
09:45:00
106
pisemny
2024-09-02
09:45:00
106
ST 1 st.
IMS s.6
Inżynieria ochrony powietrza
Egzaminator: Oleniacz Robert



pisemny
2024-06-25
10:00:00
s. 106
pisemny
2024-07-01
10:00:00
s. 2
pisemny
2024-09-03
10:00:00
s. 2
ST 1 st.
IMS s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
IGP s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
GIK s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
GIK s.4
Kataster nieruchomości
Egzaminator: Hanus Paweł
pisemny
2024-06-20
10:00:00
408;412
pisemny
2024-06-25
10:00:00
408-wstepnie
pisemny
2024-07-02
10:00:00
408 -wstepnie
pisemny
2024-09-11
10:00:00
408 -wstepnie
ST 1 st.
IMS s.2
Matematyka 2
Egzaminator: Rudol Krzysztof












ST 1 st.
GEI s.6
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D
Egzaminator: Lenda Grzegorz
pisemny
2024-06-07
11:00:00
106
pisemny
2024-06-21
11:30:00
504
pisemny
2024-06-26
12:00:00
504
pisemny
2024-09-13
10:00:00
504
ST 2 st.
IGP RES s.1
Photo Interpretation
Egzaminator: Drzewiecki Wojciech Głowienka Ewa Pirowski Tomasz Rzonca Antoni












ST 2 st.
IGP RES s.1
Platforms and Sensors
Egzaminator: Głowienka Ewa
ustny
2024-06-19
13:00:00
209
ustny
2024-06-21
10:30:00
209
ustny
2024-06-28
10:30:00
209
ustny
2024-08-02
10:30:00
209
ST 1 st.
GIK s.2
Podstawy budownictwa i inżynierii
Egzaminator: Rusek Janusz












NST 1 st.
GIK s.2
Podstawy budownictwa i inżynierii
Egzaminator: Rusek Janusz












ST 1 st.
GIK s.4
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
Egzaminator: Pyka Krystian
pisemny
2024-06-12
18:20:00
301
pisemny
2024-06-26
11:30:00
301
pisemny
2024-07-04
10:00:00
106
pisemny
2024-09-12
10:00:00
106
NST 1 st.
GIK s.4
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
Egzaminator: Pyka Krystian












NST 1 st.
GIK s.6
Podstawy geodezji górniczej
Egzaminator: Jaśkowski Wojciech
pisemny
2024-06-01
18:00:00
09A
pisemny
2024-06-29
11:00:00
09a
pisemny
2024-07-07
11:00:00
09a
ustny
2024-09-15
11:00:00
09a
NST 1 st.
GIK s.4
Podstawy geodezji wyższej
Egzaminator: Banasik Piotr



pisemny
2024-06-23
08:50:00
301
pisemny
2024-06-29
09:40:00
301
pisemny
2024-09-08
10:30:00
301
ST 1 st.
GIK s.3
Podstawy geodezji wyższej (gr.pościgowa)
Egzaminator: Banasik Piotr



ustny
2024-06-23
09:00:00
15
ustny
2024-06-29
10:00:00
15
ustny
2024-09-08
11:00:00
15
ST 1 st.
IGP s.4
Podstawy geostatystyki i metod sztucznej inteligencji
Egzaminator: Ligas Marcin Rusek Janusz Łucka Magdalena Anna












ST 1 st.
GIK s.6
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomości
Egzaminator: Bieda Agnieszka












ST 2 st.
GIK GIP s.1
Pomiary przemieszczeń
Egzaminator: Kuras Przemysław



ustny
2024-06-27
11:20:00
503
ustny
2024-09-02
11:20:00
503
ustny
2024-09-09
11:20:00
503
ST 2 st.
GIK GFT s.1
Programowanie aplikacji geoinformatycznych
Egzaminator: Twardowski Mariusz



pisemny
2024-06-28
10:00:00
208
pisemny
2024-07-04
10:00:00
208
pisemny
2024-09-03
10:00:00
208
ST 1 st.
GIK s.2
Programowanie komputerowe
Egzaminator: Preweda Edward












ST 1 st.
GEI s.6
Projektowanie narzędzi i aplikacji GIS
Egzaminator: Twardowski Mariusz



pisemny
2024-06-27
13:00:00
s. 304
pisemny
2024-07-04
13:00:00
s. 304
pisemny
2024-09-05
13:00:00
s. 304
NST 1 st.
GIK s.6
Przekształcenia i ochrona terenów
Egzaminator: Hejmanowski Ryszard



pisemny
2024-06-15
08:30:00
s. 504
pisemny
2024-06-22
11:00:00
s. 504
pisemny
2024-06-30
09:00:00
s. 504
ST 1 st.
GIK s.4
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
Egzaminator: Preweda Edward
pisemny
2024-05-23
08:00:00
301
pisemny
2024-06-27
08:00:00
408+412
pisemny
2024-09-06
08:00:00
408+412
pisemny
2024-09-13
08:00:00
408
NST 1 st.
GIK s.4
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
Egzaminator: Preweda Edward
pisemny
2024-05-26
09:30:00
408 + 412
pisemny
2024-06-23
11:00:00
408
pisemny
2024-06-29
08:00:00
408
pisemny
2024-09-08
08:30:00
408
ST 2 st.
IMS IWS s.1
Sieci i instalacje wodociągowo-kanalizacyjne
Egzaminator: Lach Stanisław



pisemny
2024-06-26
10:00:00
s. 504
pisemny
2024-07-03
10:00:00
s. 504
pisemny
2024-09-04
10:00:00
s. 504
ST 1 st.
IGP s.2
Statystyka
Egzaminator: Barańska Anna



pisemny
2024-06-24
10:00:00
sala 301 i 302
pisemny
2024-07-01
10:00:00
sala 301
pisemny
2024-09-09
10:00:00
sala 301
ST 1 st.
GIK s.4
Systemy Informacji Przestrzennej
Egzaminator: Cichociński Piotr



pisemny
2024-06-28
10:00:00
408/412
pisemny
2024-07-03
10:00:00
408/412
pisemny
2024-09-09
10:00:00
408/412
NST 1 st.
GIK s.4
Systemy informacji przestrzennej
Egzaminator: Cichociński Piotr












ST 2 st.
GIK GNK s.1
Systemy katastralne
Egzaminator: Maślanka Józef



pisemny
2024-06-24
11:00:00
106
pisemny
2024-07-01
10:00:00
106
pisemny
2024-09-04
10:00:00
106
ST 2 st.
GIK PAG s.1
Systemy nawigacji satelitarnej
Egzaminator: Kudrys Jacek



ustny
2024-06-20
11:30:00
pok. 306
ustny
2024-06-27
11:30:00
pok. 306
ustny
2024-09-05
11:30:00
pok. 306
ST 2 st.
GIK PAG s.1
Systemy odniesień przestrzennych
Egzaminator: Banasik Piotr



ustny
2024-06-21
09:00:00
15
ustny
2024-06-29
09:00:00
15
ustny
2024-09-06
09:00:00
15
ST 1 st.
IMS s.6
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ścieków
Egzaminator: Neverova-Dziopak Elena
pisemny
2024-06-18
08:50:00
102
pisemny
2024-06-26
09:40:00
103 C-4
pisemny
2024-07-02
09:40:00
103 C-4
pisemny
2024-09-02
12:40:00
103 C-4
ST 2 st.
ZKL s.1
Technologie proekologiczne
Egzaminator: Oleniacz Robert



pisemny
2024-06-27
10:00:00
s. 106
pisemny
2024-07-03
10:00:00
s. 2
pisemny
2024-09-10
10:00:00
s. 2
ST 2 st.
IMS s.1
Technologie proekologiczne
Egzaminator: Oleniacz Robert



pisemny
2024-06-21
10:00:00
s. 504
pisemny
2024-06-28
10:00:00
s. 2
pisemny
2024-09-02
10:00:00
s. 2
ST 2 st.
GIK GFT s.1
Teledetekcja optyczna, termalna i radarowa
Egzaminator: Pirowski Tomasz



pisemny
2024-06-25
10:30:00
503
pisemny
2024-06-28
10:30:00
503
pisemny
2024-09-11
10:30:00
503
ST 2 st.
GIK GNK s.1
Teoria i praktyka wyceny nieruchomości I
Egzaminator: Parzych Piotr



pisemny
2024-06-21
13:00:00
302A
pisemny
2024-06-28
09:40:00
302A
pisemny
2024-09-02
13:00:00
NST 1 st.
GIK s.2
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
Egzaminator: Stoch Tomasz
pisemny
2024-06-01
17:10:00
505
pisemny
2024-06-22
12:00:00
505
pisemny
2024-06-29
12:00:00
505
pisemny
2024-09-14
12:00:00
505
ST 2 st.
GIK GIP s.1
Zaawansowane technologie pomiarów inżynierskich
Egzaminator: Ćwiąkała Paweł
pisemny
2024-06-17
10:30:00
505
pisemny
2024-06-24
10:30:00
505
pisemny
2024-07-01
10:30:00
505
pisemny
2024-09-11
10:30:00
505

Ilość rek.:75