Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Aktualności
Obowiązkowe szkolenie dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów AGH
Dodano: 2022-03-04

 

Szanowni Studenci

Dotyczy: wszystkich studentów rozpoczynających studia  oraz już kształcących się w AGH, którzy nie ukończyli „Szkolenia BHP dla studentów rozpoczynających kształcenie w AGH"

Informujemy, że w dniu 10.03.2022 roku zostanie uruchomione na platformie UPeL AGH -  „Szkolenie dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów  w AGH". Zasady logowania się do szkolenia kliknij TUTAJ (link ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi logowania się w kursie UPeL AGH).
Szkolenie to jest obowiązkowe, a informacja o jego ukończeniu będzie odnotowywana w systemie USOS AGH, w zakładce: "Dla studentów", w kafelku "Oceny końcowe" poprzez wpisanie "zal" przy Szkoleniu BHP. Po przejściu do szczegółów wyświetlana jest data uzyskania zaliczenia kursu.
Brak wpisanego zaliczenia w w/w. miejscu oznacza brak ukończenia szkolenia. Szkolenie BHP obowiązuje przez cały okres studiów na AGH, w związku z tym nie jest podpięte ani pod konkretny program ani pod etap
.
Studentom, którzy w latach wcześniejszych ukończyli powyższe szkolenie (odnotowane w systemie „Dziekanat XP")  zostanie wpisane to do " Systemu USOS" w wyżej podanym miejscu najpóźniej do dnia 10.03.2022 roku.
Prosimy każdego studenta o sprawdzenie w systemie  USOS wpisania zaliczenia z tego szkolenia. Jeżeli w systemie będzie brak szkolenia prosimy o zarejestrowanie się do wyżej podanego kursu i jego ukończenie.
Informujemy, że studenci którzy posiadają wpisane zaliczenie w systemie USOS oznaczające ukończenie szkolenia nie muszą uczestniczyć w szkoleniu nawet w przypadkach, zmiany wydziału, kierunku studiów czy przerwy w studiowania na AGH.

Życzymy powodzenia w realizacji szkolenia i bezpiecznego studiowania.
Zespół ds. szkoleń Sekcji BHP AGH.
Dodano: 2022-03-04      Wstecz