Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Prace dyplomowe
Praca dyplomowa magisterska
Dodano: 2019-05-10

 

UWAGA!

Niniejsze ogłoszenie NIE DOTYCZY studentów, którzy kończą studia II stopnia w roku akademickim 2020/21 i będą rejestrować prace magisterskie w semestrze letnim 2020/21 do 30 września 2021 i latach następnych. Instrukcję dotycząca rejestracji prac zamieścimy w pierwszej połowie czerwca!!
_________________________________________________________________________________

W związku z wejściem w życie zarządzenia nr 14/2019 Rektora AGH w sprawie obsługi prac dyplomowych informujemy, że uległ zmianie obecnie obowiązujący proces obsługi składania prac dyplomowych.


Szczegóły w instrukcji:

Jednocześnie pragniemy zwrócić Państwo uwagę, że nowa ustawa nie przewiduje możliwości reaktywacji na dzień obrony (co za tym idzie prace dyplomowe należy złożyć przed 30 września 2019)  Reaktywacja będzie możliwa na ostatni semestr z koniecznością odrobienia różnic programowych (minimum to seminarium dyplomowe).


Przy rejestracji pracy dyplomowej magisterskiej w Dziekanacie należy przedłożyć:
 1. Dwa egzemplarze pracy dyplomowej (uwaga nowa strona tytułowa, student składa podpis pod oświadczeniami które pobiera z WU, przygotowane zgodnie z zaleceniami dotyczącymi formatowania i przygotowania pracy):
  •  oświadczenia po odpowiednim zaznaczeniu do pobrania/wydrukowania w systemie Wirtualna Uczelnia.( UWAGA - należy sprawdzić poprawność tematu polskiego i angielskiego w Wirtualnej uczelni istnieje możliwość  generowania oświadczenia tylko raz)
  • Wzór strony tytułowej należy pobrać odpowiedni i wypełnić:
  • Praca magisterska
  • strona tytułowa i oświadczenia należy wydrukować w pełnym formacie A4 (Storna tytułowa  osobno, Oświadczenia dwustronnie ) do obu egzemplarzy pracy
  • Treść streszczenia należy przygotować korzystając według poniższego schematu (zgodnie z komunikatem nr 3/2017 druk streszczenia pobrać z linku poniżej). i Po wypełnieniu  pobranego formularza streszczenia  należy go wgrać i wgrać do systemu Wirtualna Uczelnia oraz wydrukować i załączyć do składanych prac dyplomowych.
  • Streszczenie dla przyszłych magistrów inżynierów.
  • UWAGA. Wg. Obowiązującego wzoru, na stronie tytułowej i streszczeniu PROMOTOR I RECENZENT NIE SKŁADAJĄ PODPISÓW.
 2. Raport z systemu anty plagiatowego wypisany przez promotora
 3. Płytę CD  z elektroniczną wersją pracy magisterskiej opisaną (imię i nazwisko, tytuł pracy) i podpisaną przez promotora (na płycie ma być nagrany plik pracy wraz ze stroną tytułową)
 4. Pięć (5) zdjęć o wymiarach 4,5x6,5cm (bez wersji angielskiej 4 zdjęcia)
 5. Opłata zgodnie z informacją otrzymaną na maila (konta indywidualne) - naliczana podczas rejestracji pracy.
 6. Podpisane oceny pracy dyplomowej przez Promotora i Recenzenta  (podpis ma być oryginalny- nie skan!)
 7. Wniosek o wydanie dyplomu i suplementu w języku angielskim - wygenerowany z konta studenta w WU (zmiana od 1.10.2019 r.)
 8. Kartę odejścia wraz z legitymacją (w wyjątkowych sytuacjach najpóźniej w dniu obrony) - do odwołania JM Rektor zawiesił konieczność składania w/w kart.
 9. Gdy przedmiot pracy objęty jest tajemnicą (dane poufne) Promotor i Recenzent muszą wypełnić odpowiednie oświadczenie. Podpisane oświadczenia muszą trafić do dziekanatu.

Do pobrania:


Dodano: 2019-05-10      Wstecz