Rodz Kier | Przedmiot Egzaminator | Term.0 | Termin 1 forma data godzina opis | Termin 2 forma data godzina opis | Termin 3 forma data godzina opis |
ST 1 st. IGP s.1 | Algebra Egzaminator: Brzdęk Janusz | pisemny 2023-02-03 16:00:00 Sala C-4 102 i 106 | pisemny 2023-02-10 16:20:00 Sala C-4 106 | pisemny 2023-02-15 16:20:00 Sala C-4 106 | |
NST 1 st. GIK s.1 | Analiza matematyczna 1 Egzaminator: Luśtyk Mirosław | pisemny 2023-02-04 15:00:00 paw. U2 | pisemny 2023-02-11 10:00:00 paw. U2 | pisemny 2023-02-18 12:00:00 B7 s.1.8 | |
NST 1 st. GIK s.3 | Analiza matematyczna 2 Egzaminator: Potorski Paweł | pisemny 2023-01-28 09:00:00 s. 2.11 pawilon C7 | pisemny 2023-02-04 10:00:00 s. 2.11 pawilon C7 | pisemny 2023-02-18 10:00:00 s. 2.11 pawilon C7 | |
ST 1 st. GIK s.1 | Analiza matematyczna I Egzaminator: Michalik Marek | pisemny 2023-01-31 13:30:00 paw. U2 | pisemny 2023-02-07 13:30:00 paw. U2 | pisemny 2023-02-14 13:30:00 paw. U2 | |
ST 1 st. IGP s.1 | Analiza matematyczna I Egzaminator: Brzdęk Janusz | pisemny 2023-02-06 16:20:00 c-4 sale 102 i 106 | pisemny 2023-02-13 16:20:00 c-4 sala 106 | pisemny 2023-02-17 16:20:00 c-4 sala 106 | |
ST 1 st. GIK s.3 | Analiza matematyczna II Egzaminator: Wach-Michalik Anna | pisemny 2023-01-30 15:30:00 auli U2 | pisemny 2023-02-06 15:30:00 auli U2 | pisemny 2023-02-13 13:45:00 auli U2 | |
ST 1 st. IMS s.1 | Biologia i ekologia Egzaminator: Mazur Robert | pisemny 2023-01-27 14:00:00 106 | pisemny 2023-02-02 10:00:00 103 | pisemny 2023-02-08 10:00:00 103 | pisemny 2023-02-13 09:00:00 103 |
ST 1 st. IMS s.5 | Budynki i budowle przemysłowe Egzaminator: Kocot Wojciech | pisemny 2023-01-18 09:00:00 102 | pisemny 2023-02-01 08:00:00 504 | pisemny 2023-02-08 09:00:00 312 | pisemny 2023-02-15 09:00:00 312 |
ST 1 st. IMS s.1 | Chemia Egzaminator: Sroka Katarzyna | pisemny 2023-02-03 11:15:00 106 | pisemny 2023-02-10 10:00:00 504 | pisemny 2023-02-15 10:00:00 106 | |
ST 2 st. GIK GFT s.2 | Cyfrowa fotogrametria lotnicza i satelitarna II Egzaminator: Pyka Krystian | pisemny 2023-01-30 10:00:00 C-4 102 | pisemny 2023-02-06 10:00:00 C-4 504 | pisemny 2023-02-13 10:00:00 C-4 504 | |
ST 1 st. IMS s.3 | Fizyka 2 Egzaminator: Kułakowski Krzysztof | pisemny 2023-01-23 | pisemny 2023-01-30 | pisemny 2023-02-06 | pisemny 2023-02-13 |
ST 1 st. GEI s.3 | Fizyka I Egzaminator: Obłąkowska-Mucha Agnieszka | pisemny 2023-01-26 10:00:00 s.B/D10 | ustny 2023-02-06 15:00:00 s.225/D10 | ustny 2023-02-13 15:00:00 s.225/D10 | |
NST 1 st. GIK s.3 | Fizyka II Egzaminator: Michalik Jan | ||||
ST 1 st. GIK s.3 | Fizyka II Egzaminator: Wolny Janusz | pisemny 2023-02-02 11:00:00 D-10 A | |||
ST 1 st. GEI s.5 | Fotogrametria Egzaminator: Mikrut Sławomir | pisemny 2023-01-20 16:00:00 102 | pisemny 2023-01-31 09:40:00 | pisemny 2023-02-07 09:40:00 | pisemny 2023-02-14 09:40:00 |
ST 2 st. GIK GGG s.2 | Geodezja górnicza II Egzaminator: Jaśkowski Wojciech | pisemny 2023-01-31 12:00:00 09a | pisemny 2023-02-07 12:00:00 09a | pisemny 2023-02-14 12:00:00 09a | |
NST 1 st. GIK s.1 | Geodezja Ia Egzaminator: Buśko Małgorzata | pisemny 2022-12-10 08:00:00 301 | pisemny 2023-01-28 13:00:00 sala 301 | pisemny 2023-02-04 13:00:00 sala 301 lub 102 lub 106 | pisemny 2023-02-18 13:00:00 sala 102 lub 106 |
ST 1 st. GIK s.1 | Geodezja Ia Egzaminator: Krzyżek Robert | pisemny 2023-01-30 13:15:00 C-4 301 | pisemny 2023-02-13 13:15:00 C-4 301 | pisemny 2023-02-17 10:00:00 C-4 301 | |
ST 1 st. GIK s.5 | Geodezja inżynieryjna Egzaminator: Strach Michał | pisemny 2023-01-30 11:20:00 301 | pisemny 2023-02-06 11:20:00 301 | pisemny 2023-02-13 11:20:00 301 | |
NST 1 st. GIK s.7 | Geodezja inżynieryjna II Egzaminator: Kocierz Rafał | pisemny 2023-01-21 08:00:00 302 | pisemny 2023-01-29 08:00:00 302 | pisemny 2023-02-11 08:00:00 302 | pisemny 2023-01-29 08:00:00 302 |
ST 2 st. GIK GIP s.2 | Geodezyjne pomiary specjalne Egzaminator: Strach Michał | pisemny 2023-02-03 09:40:00 505 | pisemny 2023-02-10 09:40:00 505 | pisemny 2023-02-17 09:40:00 505 | |
NST 1 st. GIK s.1 | Geomorfologia i gleboznawstwo Egzaminator: Urbański Krzysztof | pisemny 2023-01-29 09:40:00 106 | pisemny 2023-02-11 08:30:00 102 | pisemny 2023-02-19 09:40:00 106 | |
ST 1 st. GIK s.1 | Geomorfologia i gleboznawstwo Egzaminator: Urbański Krzysztof | pisemny 2023-02-03 09:40:00 C-4 301 | pisemny 2023-02-09 10:40:00 C4 301 | pisemny 2023-02-15 09:00:00 C4 102 | |
ST 2 st. GIK PAG s.2 | Geostatystyka II Egzaminator: Ligas Marcin | pisemny | pisemny 2023-01-30 11:20:00 sala 503 | pisemny 2023-02-06 11:20:00 sala 503 | pisemny 2023-02-13 11:20:00 sala 503 |
ST 1 st. GEI s.3 | Infrastruktura informacji przestrzennej Egzaminator: Basista Izabela | pisemny 2023-02-01 11:20:00 egzamin IIP sala 408 | pisemny 2023-02-08 11:20:00 egzamin IIP sala 408 | pisemny 2023-02-15 11:20:00 egzamin IIP sala 408 | |
ST 2 st. GIK PAG s.2 | Infrastruktury informacji przestrzennej Egzaminator: Cichociński Piotr | pisemny 2023-02-02 13:00:00 506 | pisemny 2023-02-09 13:00:00 506 | pisemny 2023-02-16 13:00:00 506 | |
NST 1 st. GIK s.7 | Integracja danych fotogrametrycznych i laserowych Egzaminator: Marmol Urszula | pisemny 2023-01-21 10:30:00 102 | pisemny 2023-01-29 11:20:00 102 | pisemny 2023-02-11 11:20:00 102 | pisemny 2023-02-18 12:50:00 106 |
ST 2 st. GIK GIP s.2 | Interpretacja pomiarów przemieszczeń i odkształceń obiektów budowlanych Egzaminator: Kocot Wojciech | pisemny 2023-01-23 10:00:00 504 | pisemny 2023-01-30 08:00:00 504 | pisemny 2023-02-06 09:00:00 312 | pisemny 2023-02-13 09:00:00 312 |
NST 1 st. GIK s.5 | Język angielski B-2 - niestacjonarne -semestr 3/3 Egzaminator: | ||||
ST 2 st. GIK s.2 | Język angielski B2+ - obowiązkowy kurs języka specjalistycznego na studiach II stopnia dla studentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Egzaminator: | ||||
ST 2 st. IMS s.2 | Język angielski B2+ - obowiązkowy kurs języka specjalistycznego na studiach II stopnia dla studentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Egzaminator: | ||||
ST 1 st. GIK s.5 | Kartografia Egzaminator: Kozioł Krystian | pisemny 2023-01-23 16:20:00 408, 412 | pisemny 2023-02-02 13:30:00 301 | pisemny 2023-02-10 09:40:00 102 | pisemny 2023-02-17 09:40:00 102 |
NST 1 st. GIK s.5 | Kartografia Egzaminator: Kozioł Krystian | pisemny 2023-01-21 13:00:00 412 | pisemny 2023-01-28 13:00:00 214 2g | pisemny 2023-02-05 13:00:00 214 1g | pisemny 2023-02-12 13:00:00 214 1g |
NST 1 st. GIK s.5 | Kataster nieruchomości Egzaminator: Hanus Paweł | pisemny 2023-02-05 10:30:00 412 | pisemny 2023-02-12 10:30:00 408 | pisemny 2023-02-19 10:30:00 412 | |
ST 1 st. IMS s.1 | Matematyka 1 Egzaminator: Rudol Krzysztof | pisemny 2023-02-01 10:00:00 B-7 1.8 / B-7 1.9 / B-7 2.4 | pisemny 2023-02-09 10:00:00 B-7 1.8 / B-7 1.9 / B-7 2.1 | pisemny 2023-02-17 10:00:00 P-A3-A4 103 | |
ST 1 st. IMS s.3 | Mechanika i wytrzymałość materiałów Egzaminator: Kocot Wojciech | pisemny 2023-01-19 13:00:00 505 | pisemny 2023-01-31 08:00:00 504 | pisemny 2023-02-07 09:00:00 312 | pisemny 2023-02-09 09:00:00 312 |
ST 1 st. IMS s.3 | Mechanika płynów Egzaminator: Lach Stanisław | pisemny 2023-02-01 10:00:00 s. 301 | pisemny 2023-02-08 16:15:00 s. 301 | pisemny 2023-02-15 11:00:00 s. 301 | |
ST 1 st. IMS s.5 | Miernictwo przemysłowe Egzaminator: Bogacki Marek | pisemny 2023-01-23 18:00:00 s. 503 | ustny 2023-02-02 18:00:00 s. 2 | ustny 2023-02-09 18:00:00 s. 2 | ustny 2023-02-16 18:00:00 s. 2 |
ST 1 st. GEI s.3 | Modele i metody statystyczne Egzaminator: Barańska Anna | pisemny 2023-02-02 09:40:00 C-4 106 | pisemny 2023-02-17 13:00:00 C-4 102 | pisemny 2023-02-23 12:00:00 C-4 102 | |
ST 1 st. IMS s.5 | Monitoring Środowiska Egzaminator: Kopacz Marek | pisemny 2023-01-27 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-01 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-03 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-08 10:00:00 102 |
ST 2 st. IMS s.2 | Ocena oddziaływania na środowisko Egzaminator: Kozakiewicz Ryszard | pisemny 2023-02-01 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-08 09:20:00 102 | ustny 2023-02-15 10:00:00 102 | |
ST 2 st. GIK GGG s.2 | Ochrona terenów górniczych Egzaminator: Niedojadło Zygmunt | pisemny 2023-02-01 10:00:00 103 lub 505 | pisemny 2023-02-08 10:00:00 103 lub 505 | pisemny 2023-02-15 10:00:00 103 lub 505 | |
ST 2 st. IMS GNS s.2 | Oczyszczanie i monitoring gazów odlotowych Egzaminator: Oleniacz Robert | pisemny 2023-02-03 09:40:00 s. 106 | pisemny 2023-02-10 09:40:00 s. 106 | pisemny 2023-02-17 09:40:00 s. 2 | |
ST 2 st. IMS GNS s.2 | OZE i niskoenergetyczne systemy grzewcze i wentylacyjne Egzaminator: Jakubiak Mateusz | ustny 2023-01-16 11:20:00 | ustny 2023-01-23 11:20:00 | ustny 2023-02-08 12:00:00 | ustny 2023-02-10 12:00:00 |
ST 1 st. GIK s.5 | Podstawy geodezji górniczej Egzaminator: Jaśkowski Wojciech | pisemny 2023-01-31 13:40:00 301 termin I | pisemny 2023-02-07 13:40:00 301 termin II | pisemny 2023-02-14 13:40:00 301 termin III | |
ST 1 st. GIK s.3 | Podstawy geodezji wyższej Egzaminator: Banasik Piotr | pisemny 2023-02-01 09:00:00 C-4 301 | pisemny 2023-02-08 09:00:00 C-4 301 | pisemny 2023-02-15 09:00:00 C-4 301 | |
ST 1 st. IGP s.1 | Podstawy informatyki i programowania Egzaminator: Twardowski Mariusz | pisemny 2023-01-31 13:30:00 214, 408, 412 | pisemny 2023-02-07 13:00:00 214 | pisemny 2023-02-14 13:50:00 214 | |
ST 1 st. IMS s.5 | Podstawy inżynierii lądowej Egzaminator: Witkowski Michał | pisemny 2023-01-24 14:40:00 301 | pisemny 2023-01-31 13:00:00 505 | pisemny 2023-02-07 13:00:00 505 | pisemny 2023-02-14 13:00:00 505 |
ST 1 st. IMS s.1 | Podstawy nauk o Ziemi Egzaminator: Kozakiewicz Ryszard | pisemny 2023-01-31 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-07 10:00:00 102 | ustny 2023-02-14 10:00:00 102 | |
ST 1 st. IGP s.1 | Podstawy nauk o Ziemi I Egzaminator: Kozakiewicz Ryszard | pisemny 2023-01-30 16:00:00 301 | pisemny 2023-02-08 10:30:00 301 | ustny 2023-02-16 13:00:00 103 | |
NST 1 st. GIK s.7 | Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomości Egzaminator: Parzych Piotr | pisemny 2023-01-28 10:00:00 412 | pisemny 2023-02-04 10:00:00 | pisemny 2023-02-18 10:00:00 | |
ST 1 st. GIK s.3 | Podstawy Python Egzaminator: Kozioł Krystian Kudrys Jacek | pisemny 2023-01-31 14:40:00 508 | pisemny 2023-02-14 14:40:00 508 | pisemny 2023-02-17 14:40:00 508 | |
ST 2 st. GIK PAG s.2 | Pozyskiwanie i przetwarzanie geodanych II Egzaminator: Kudrys Jacek | pisemny 2023-01-30 12:00:00 pok. 14 | pisemny 2023-02-06 12:00:00 pok.14 | pisemny 2023-02-13 12:00:00 pok.14 | |
NST 1 st. GIK s.1 | Prawo dla geodetów Egzaminator: Kwartnik-Pruc Anita | pisemny 2023-01-28 10:00:00 301 | pisemny 2023-02-05 10:00:00 102 | pisemny 2023-02-12 10:00:00 106 | |
ST 1 st. GIK s.1 | Prawo dla geodetów Egzaminator: Kwartnik-Pruc Anita | pisemny 2023-01-26 16:20:00 s.301 | ustny 2023-02-01 09:00:00 Egzamin będzie się odbywał wg imiennego harmonogramu 1,2,3 lutego w godz. 9.00-18.00 s.503 | ustny 2023-02-08 09:00:00 Egzamin będzie się odbywał wg imiennego harmonogramu 8 i 9 lutego w godz. 9.00-18.00 s.503 | ustny 2023-02-13 09:00:00 Egzamin będzie się odbywał wg imiennego harmonogramu s. 503 lub 519. |
NST 1 st. GIK s.3 | Programowanie komputerowe Egzaminator: Preweda Edward | pisemny 2022-12-18 15:30:00 214 | pisemny 2023-01-29 10:30:00 507 | pisemny 2023-02-05 10:30:00 507 | pisemny 2023-02-12 10:30:00 507 |
ST 1 st. GEI s.3 | Programowanie obiektowe Egzaminator: Twardowski Mariusz | pisemny 2023-01-31 15:30:00 214 | pisemny 2023-02-07 15:30:00 214 | pisemny 2023-02-14 13:50:00 214 | |
ST 1 st. GIK s.5 | Przekształcenia i ochrona terenów Egzaminator: Hejmanowski Ryszard | pisemny 2023-01-27 08:00:00 102/ 8:00 grupa 1 i do połowy 2; 9:10 grupa 2 druga cz. i grupa 3 | pisemny 2023-02-03 08:50:00 s.102 | pisemny 2023-02-09 08:50:00 s. 102 | pisemny 2023-02-16 10:00:00 pok. 7 |
NST 1 st. GIK s.5 | Przygotowanie danych zasilających bazy powiatowego zasobu geodezyjnego Egzaminator: Jasińska Elżbieta | pisemny 2022-11-20 09:00:00 412 | pisemny 2023-01-28 08:00:00 417 | pisemny 2023-02-04 07:00:00 417 | pisemny 2023-02-11 08:00:00 417 |
ST 1 st. GIK s.3 | Przygotowanie danych zasilających bazy powiatowego zasobu geodezyjnego Egzaminator: Jasińska Elżbieta | pisemny 2023-01-13 08:00:00 106 | pisemny 2023-02-03 08:46:00 417 | pisemny 2023-02-10 08:45:00 417 | pisemny 2023-02-17 08:45:00 417 |
NST 1 st. GIK s.3 | Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I Egzaminator: Preweda Edward | pisemny 2023-01-29 08:00:00 412 | pisemny 2023-02-05 08:00:00 412 | pisemny 2023-02-12 08:00:00 412 | |
ST 1 st. GIK s.3 | Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne I Egzaminator: Preweda Edward | pisemny 2023-02-03 12:30:00 408 + 412 | pisemny 2023-02-09 08:00:00 408 + 412 | pisemny 2023-02-16 08:00:00 408 + 412 | |
ST 1 st. IMS s.5 | Rekultywacja Egzaminator: Chodak Marcin | pisemny 2023-01-30 12:00:00 103 | pisemny 2023-02-06 12:00:00 103 | pisemny 2023-02-13 12:00:00 103 | |
ST 1 st. GIK s.3 | Rozszerzona rzeczywistość w geodezji i kartografii Egzaminator: Szombara Stanisław | pisemny 2023-01-27 19:40:00 duża sala komputerowa | pisemny 2023-01-31 11:20:00 duża sala komputerowa | pisemny 2023-02-07 11:20:00 duża sala komputerowa | pisemny 2023-02-14 11:20:00 duża sala komputerowa |
ST 2 st. GIK s.2 | Systemy nawigacji satelitarnej Egzaminator: Kudrys Jacek | pisemny 2023-01-31 08:00:00 sala 301 | pisemny 2023-02-06 08:50:00 sala 301 | ustny 2023-02-13 08:50:00 pok. 14. data i termin do ustalenia z zainteresowanymi osobami | |
ST 1 st. GEI s.5 | Technologia BIM Egzaminator: Owerko Tomasz | pisemny 2023-01-30 09:40:00 106, pawilon C4 | pisemny 2023-02-03 09:40:00 102, pawilon C4 | pisemny 2023-02-08 09:40:00 106, pawilon C4 | |
ST 2 st. IMS IWO s.2 | Technologie oczyszczania ścieków Egzaminator: Neverova-Dziopak Elena | pisemny 2023-02-03 10:00:00 302A | pisemny 2023-02-10 10:00:00 302A | pisemny 2023-02-17 10:00:00 302A | |
ST 2 st. IMS IWO s.2 | Technologie uzdatniania wody Egzaminator: Włodyka-Bergier Agnieszka | pisemny 2023-01-24 11:20:00 106 - już zarezerwowana | pisemny 2023-01-31 11:00:00 103 - już zarezerwowana | pisemny 2023-02-07 11:00:00 103 - już zarezerwowana | pisemny 2023-02-14 11:00:00 103 - już zarezerwowana |
ST 2 st. GIK GFT s.2 | Teledetekcja środowiska II Egzaminator: Pirowski Tomasz | pisemny 2023-01-26 13:00:00 106 | pisemny 2023-02-09 15:30:00 106 | pisemny 2023-02-13 12:50:00 106 | pisemny 2023-02-16 15:30:00 106 |
ST 1 st. GEI s.5 | Teledetekcja z elementami cyfrowego przetwarzania sygnału Egzaminator: Hejmanowska Beata | pisemny 2023-02-02 11:20:00 214 | pisemny 2023-02-06 11:20:00 214 | pisemny 2023-02-09 11:20:00 214 | |
ST 2 st. GIK GNK s.2 | Teoria i praktyka wyceny nieruchomości II Egzaminator: Benduch Piotr | pisemny 2023-01-30 11:20:00 106 | pisemny 2023-02-09 09:40:00 106 | pisemny 2023-02-16 09:40:00 106 | |
ST 1 st. IMS s.3 | Termodynamika techniczna Egzaminator: Oleniacz Robert | pisemny 2023-01-27 10:20:00 s. 102 | pisemny 2023-02-03 09:40:00 s. 106 | pisemny 2023-02-10 09:40:00 s. 106 | pisemny 2023-02-17 09:40:00 s. 2 |
ST 2 st. GIK GFT s.2 | Zaawansowane zastosowania GIS Egzaminator: Drzewiecki Wojciech Pirowski Tomasz | pisemny 2023-02-02 13:00:00 106 | pisemny 2023-02-09 13:00:00 106 | pisemny 2023-02-16 10:30:00 106 | |
ST 2 st. IMS GNS s.2 | Zarządzanie emisjami i jakością powietrza Egzaminator: Bogacki Marek | ustny 2023-01-26 16:20:00 s. 2 | ustny 2023-02-02 16:20:00 s. 2 | ustny 2023-02-09 16:20:00 s. 2 | ustny 2023-02-16 16:20:00 s. 2 |
ST 2 st. IMS IWO s.2 | Zarządzanie wodami opadowymi Egzaminator: Bergier Tomasz | pisemny 2023-02-02 11:20:00 s. 106 | pisemny 2023-02-09 10:00:00 p. 103 | ustny 2023-02-16 10:00:00 p. 109 |