Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Prace dyplomowe
Prace dyplomowe - studia stacjonarne I stopnia
Dodano: 2021-12-08

 

Ogłoszenie w sprawie rejestracji prac z dnia 16.06.2021 zachowuje ważność także dla studentów obecnego semestru 7 na studiach stacjonarnych w roku akademickim 2021/2022.
Przypominamy, że obowiązuje Komunikat Pani Prodziekan nr 4/2021 w sprawie organizacji semestru dyplomowego. Podano tam ważne terminy (między innymi rejestracji prac, egzaminu kierunkowego itp.) oraz zasady wystawiania oceny z seminarium dyplomowego.
Terminy rejestracji prac podano w Komunikacie nr 4/2021. Ostateczna data rejestracji to 28.02.2022 r. W wyjątkowych (!) i uzasadnionych (!) przypadkach, do tej daty można też składać podania o przedłużenie terminu złożenia pracy (Regulamin Studiów par. 25 ust. 15).

Począwszy od semestru letniego 2020/2021 wszystkie prace dyplomowe są rejestrowane w systemie USOS za pośrednictwem moduł Archiwum Prac Dyplomowych. Kompletna instrukcja obsługi modułu APD dla Państwa została przygotowana przez zespół USOS - PLIK Z INSTRUKCJĄ DO POBRANIA TUTAJ. Instrukcja dostępna też w USOS i na stronie AGH USOS dla studenta.

Do systemu USOS zaimportowano wszystkich studentów GiK, IŚ oraz GEI wraz z tematami projektów w języku polskim i angielskim oraz recenzentów (jeżeli takich podano). Prosimy nie dokonywać rejestracji prac w systemie WU. Jeżeli rozpoczęto rejestrację  w systemie WU (DXP) - wszystkie pliki zostaną usunięte.

W systemie USOS studenci mają zablokowaną możliwość rejestracji pracy do czasu, aż uzyskają absolutorium. Po uzyskaniu absolutorium - wszystkie oceny muszą być wpisane do systemu USOS (za wyjątkiem "Przygotowanie i złożenie pracy dyplomowej" - ocena zostanie wystawiona przez Panią Prodziekan po egzaminie kierunkowym i zarejestrowaniu pracy) - moduł APD dla studenta zostanie odblokowany przez dziekanat.

Wszyscy pracownicy mają dostęp do instrukcji dyplomowania (instrukcja dla pracownika).

UWAGA!
 • Aktualna wersja strony tytułowej wg. najnowszego zarządzenia (jeżeli ktoś korzystał z wersji poprzednich, należy podmienić stronę):
 • Praca dyplomowa zawiera:
  • stronę tytułową (wg. obowiązującego wzoru)
  • spis treści
  • treść pracy (zgodną ze spisem treści)
  • streszczenie pracy może być zawarte w treści pracy ale nie musi - o tym decyduje promotor
 • Jakiekolwiek oświadczenia studenta czy promotora oraz DODATKOWE streszczenia NIE STANOWIĄ CZĘŚCI PRACY. Stosowne oświadczania/streszczenia wypełnią Państwo w module APD.
 • Do systemu wgrywa się jedynie treść pracy oraz ewentualne załączniki (nic więcej).
Dodano: 2021-12-08      Wstecz