Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
Prace dyplomowe
Rejestracja prac dyplomowych w USOS
Dodano: 2021-06-16

 

Począwszy od semestru letniego 2020/2021 wszystkie prace dyplomowe są rejestrowane w systemie USOS za pośrednictwem moduł Archiwum Prac Dyplomowych. Kompletna instrukcja obsługi modułu APD dla Państwa została przygotowana przez zespół USOS - PLIK Z INSTRUKCJĄ DO POBRANIA TUTAJ. Instrukcja dostępna też w USOS i na stronie AGH USOS dla studenta.

W/w instrukcja dotyczy także rejestracji projektów dyplomowych na studiach I stopnia niestacjonarnych. Do systemu USOS zaimportowano wszystkich studentów GiK wraz z tematami projektów w języku polskim i angielskim oraz recenzentów (jeżeli takich podano). Prosimy nie dokonywać rejestracji prac w systemie WU. Jeżeli rozpoczęto w systemie WU (DXP) rejestrację - wszystkie pliki zostaną usunięte (moduł rejestracji prac w WU zostanie wkrótce zablokowany). Studenci studiów niestacjonarnych I stopnia GiK mogą już rozpoczynać rejestrację pracy.

W przypadku studiów II stopnia stacjonarnych, studenci mają zablokowaną możliwość rejestracji pracy do czasu, aż uzyskają absolutorium. Po uzyskaniu absolutorium - wszystkie oceny muszą być wpisane do systemu USOS (za wyjątkiem "Przygotowanie i złożenie pracy dyplomowej") - moduł APD dla studenta zostanie odblokowany przez dziekanat.

Wszyscy pracownicy mają dostęp do instrukcji dyplomowania (instrukcja dla pracownika).

UWAGA!
 • Aktualna wersja strony tytułowej wg. najnowszego zarządzenia (jeżeli ktoś korzystał z wersji poprzednich, należy podmienić stronę):
 • Praca dyplomowa zawiera:
  • stronę tytułową (wg. obowiązującego wzoru)
  • spis treści
  • treść pracy (zgodną ze spisem treści)
  • streszczenie pracy może być zawarte w treści pracy ale nie musi - o tym decyduje promotor
 • Jakiekolwiek oświadczenia studenta czy promotora oraz DODATKOWE streszczenia NIE STANOWIĄ CZĘŚCI PRACY. Stosowne oświadczania/streszczenia wypełnią Państwo w module APD.
 • Do systemu wgrywa się jedynie treść pracy oraz ewentualne załączniki (nic więcej).
Dodano: 2021-06-16      Wstecz