Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwo¶ci zmiany ustawień Cookies w przegl±darce.
Wykaz egzaminów
Egzaminy w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022.

Sesja letnia:
23.06.2022 do 07.07.2022 - cz. podstawowa
01.09.2022 do 16.09.2022 - cz. poprawkowa.

Kryteria wyboru
Wybierz studia:
Wybierz stopień:
Wybierz kierunek:
Wybierz spec:
Wybierz semestr:
Wybierz przedmiot:
Wybierz prowadz±cego:
 
 
Rodz
Kier
Przedmiot
Egzaminator
Term.0Termin 1
forma
data
godzina
opis
Termin 2
forma
data
godzina
opis
Termin 3
forma
data
godzina
opis
ST 1 st.
GiK s.2
Algebra
Egzaminator: Michalik Marek



pisemny
2022-06-23
12:00:00
U2
pisemny
2022-06-30
12:00:00
U2
pisemny
2002-09-05
12:00:00
U2
NST 1 st.
GiK s.2
Algebra
Egzaminator: Janus Julian












ST 1 st.
GIN s.2
Algorytmy i struktury danych
Egzaminator: Kułakowski Konrad



pisemny
2022-06-23
10:00:00
Paw. C-4 sala 504
pisemny
2022-08-12
10:00:00
Paw. C-4 sala 103
pisemny
2022-09-16
10:00:00
Paw. C-4 sala 103
ST 2 st.
IM¦ s.1
Alternatywne Ľródła energii
Egzaminator: Jakubiak Mateusz
ustny
2022-06-15
10:30:00
(przerwa 13:00-14:40)
ustny
2022-06-23
09:00:00
(przerwa 10:30-12:00)
pisemny
2022-06-27
10:00:00
s. 102
pisemny
2022-07-04
10:00:00
s. 102
ST 1 st.
GiK s.1
Analiza Matematyczna I grupa po¶cigowa
Egzaminator: Michalik Marek



pisemny
2022-06-24
10:00:00
U2
pisemny
2022-07-01
10:00:00
U2
pisemny
2022-09-12
10:00:00
U2
ST 1 st.
GIN s.2
Analiza matematyczna II
Egzaminator: Brzdęk Janusz




2022-06-27
11:00:00
paw C-4 s. 106

2022-07-04
11:00:00
paw C-4 s. 505

2022-09-15
11:00:00
paw C-4 s. 103
ST 1 st.
IM¦ s.4
Budownictwo ogólne
Egzaminator: Firek Karol
pisemny
2022-06-21
09:40:00
pisemny
2022-06-28
09:00:00
pisemny
2022-07-05
09:00:00
pisemny
2022-09-13
09:00:00
ST 2 st.
GiK s.1
Cyfrowe przetwarzanie obrazu
Egzaminator: Mikrut Sławomir




2022-07-01
10:00:00
c-4 s. 301

2022-07-08
10:00:00
c-4 s.106



ST 1 st.
IM¦ s.2
Ekotoksykologia
Egzaminator: Mazur Robert



ustny
2022-06-27
09:40:00
Budynek C4, pokój 512
ustny
2022-07-04
09:40:00
Budynek C4, pokój 512
ustny
2022-09-16
09:40:00
Budynek C4, pokój 512
ST 1 st.
IM¦ s.2
Fizyka 1
Egzaminator: Kułakowski Krzysztof
ustny
2022-06-10
15:00:00
D-7 p. 313 jak co roku, godziny egzaminu będ± ustalone indywidualnie
ustny
2022-06-27
15:00:00
D-7 p. 313 jak co roku, godziny egzaminu będ± ustalone indywidualnie
ustny
2022-07-01
15:00:00
D-7 p. 313 jak co roku, godziny egzaminu będ± ustalone indywidualnie
ustny
2022-09-01
15:00:00
D-7 p. 313 jak co roku, godziny egzaminu będ± ustalone indywidualnie
ST 1 st.
GiK s.2
Fizyka I
Egzaminator: Wolny Janusz

2022-06-15
15:45:00
D/D10

2022-06-24
16:00:00
B/D10

2022-09-01
14:00:00
A/D10

2022-09-06
10:00:00
C/D10
NST 1 st.
GiK s.2
Fizyka I
Egzaminator: Michalik Jan












ST 2 st.
IM¦ s.1
Fizyka i chemia ¶rodowiska
Egzaminator: Chodak Marcin Włodyka-Bergier Agnieszka Bogacki Marek



pisemny
2022-07-01
09:00:00
106
pisemny
2022-07-07
09:00:00
106
pisemny
2022-09-08
09:00:00
106
ST 1 st.
GIN s.4
Fizyka II
Egzaminator: Obł±kowska-Mucha Agnieszka



pisemny
2022-06-22
15:00:00
S.8 / D10
ustny
2022-07-06
15:00:00
S. 106 / D11
ustny
2022-09-05
15:00:00
S.106 / D11
ST 2 st.
GiK GFiT s.1
Fotogrametria i skaning laserowy w zastosowaniach inżynierskich
Egzaminator: Mikrut Sławomir




2022-07-01
10:30:00
c-4 s. 106

2022-07-08
10:30:00
c-4 s. 102



ST 2 st.
GiK GiGG s.1
Geodezja górnicza I
Egzaminator: Lipecki Tomasz



pisemny
2022-06-27
11:00:00
219
pisemny
2022-07-04
11:00:00
219
pisemny
2022-09-06
11:00:00
219
NST 1 st.
GiK s.2
Geodezja Ib
Egzaminator: Szczutko Tadeusz



pisemny
2022-06-25
08:50:00
301
pisemny
2022-09-03
08:50:00
106
pisemny
2022-09-10
09:00:00
106
ST 1 st.
GiK s.2
Geodezja Ib
Egzaminator: Krzyżek Robert



pisemny
2022-06-27
08:00:00
sala 301
pisemny
2022-09-08
10:00:00
sala 301
pisemny
2022-09-15
10:00:00
sala 301
ST 1 st.
GiK s.4
Geodezja IIb
Egzaminator: Szczutko Tadeusz



pisemny
2022-06-29
10:30:00
301
pisemny
2022-09-05
10:30:00
301
pisemny
2022-09-12
10:30:00
301
NST 1 st.
GiK s.4
Geodezja IIb
Egzaminator: Szczutko Tadeusz



pisemny
2022-06-25
08:50:00
301
pisemny
2022-07-02
08:50:00
106
pisemny
2022-09-03
08:50:00
106
NST 1 st.
GiK s.6
Geodezja inżynieryjna
Egzaminator: Strach Michał



pisemny
2022-06-25
09:30:00
103
pisemny
2022-07-02
09:30:00
102
pisemny
2022-09-03
09:30:00
102
ST 1 st.
GiK s.6
Geodezja inżynieryjna II
Egzaminator: Puniach Edyta
pisemny
2022-06-21
09:40:00
s.102
pisemny
2022-06-28
10:00:00
s.102
pisemny
2022-07-05
10:00:00
s.102
pisemny
2022-09-06
10:00:00
s.102
ST 2 st.
GiK GIP s.1
Geodezja przemysłowa
Egzaminator: Lenda Grzegorz



pisemny
2022-06-23
09:00:00
503
pisemny
2022-06-30
09:00:00
503
pisemny
2022-09-16
10:00:00
222
ST 2 st.
GiK GNiK s.1
Geodezyjna obsługa gospodarki nieruchomo¶ciami
Egzaminator: Hanus Paweł



pisemny
2022-06-30
10:00:00
504
pisemny
2022-07-07
10:00:00
504
pisemny
2022-09-01
10:00:00
504
ST 1 st.
GiK s.6
Geodezyjna obsługa kopalń odkrywkowych
Egzaminator: Lipecki Tomasz
pisemny
2022-06-13
09:00:00
505
pisemny
2022-06-30
10:00:00
pisemny
2022-07-07
10:00:00
pisemny
2022-09-08
10:00:00
ST 1 st.
IM¦ s.4
Gleboznawstwo
Egzaminator: Chodak Marcin



pisemny
2022-06-27
10:00:00
103
pisemny
2022-07-04
10:00:00
106
pisemny
2022-09-05
10:00:00
102
ST 2 st.
IM¦ GN s.1
Gospodarka o obiegu zamkniętym
Egzaminator: Grzesik Katarzyna



pisemny
2022-06-21
11:20:00
sala 2
pisemny
2022-06-28
10:30:00
sala 2
pisemny
2022-09-06
10:30:00
sala 2
ST 1 st.
IM¦ s.6
Gospodarka odpadami
Egzaminator: Grzesik Katarzyna



pisemny
2022-06-23
09:30:00
C-4 408
pisemny
2022-06-30
09:30:00
c-4 219
pisemny
2022-09-06
09:30:00
c-4 507
ST 1 st.
IM¦ s.6
Gospodarka terenami rolnymi
Egzaminator: Kopacz Marek



pisemny
2022-06-13
08:30:00
302A
pisemny
2022-06-28
09:00:00
103
pisemny
2022-07-05
09:00:00
103
ST 1 st.
IM¦ s.6
Gospodarka zieleni± miejsk±
Egzaminator: Bergier Tomasz ¦widwa-Urbańska Joanna
pisemny
2022-06-13
11:30:00
102
pisemny
2022-06-29
11:20:00
06
pisemny
2022-07-04
11:20:00
06
pisemny
2022-09-02
11:20:00
06
ST 1 st.
IM¦ s.4
Hydrologia
Egzaminator: Kopacz Marek



pisemny
2022-06-23
11:00:00
408
pisemny
2022-07-01
11:00:00
408
pisemny
2022-09-02
11:00:00
408
ST 1 st.
GiK s.6
Integracja danych fotogrametrycznych i laserowych
Egzaminator: Marmol Urszula Borowiec Natalia
pisemny
2022-06-13
10:30:00
106
pisemny
2022-06-27
10:30:00
301
pisemny
2022-07-04
10:30:00
301
pisemny
2022-09-05
10:30:00
106
ST 1 st.
IM¦ s.6
Inżynieria ochrony powietrza
Egzaminator: Oleniacz Robert



pisemny
2022-06-27
09:30:00
s. 106
pisemny
2022-07-04
09:30:00
s. 2
pisemny
2022-09-07
09:30:00
s. 2
ST 1 st.
GiK s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
IM¦ s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
GIN s.4
Język obcy B-2 - 135 godzin - semestr 3/3
Egzaminator:












ST 1 st.
GiK s.4
Kataster nieruchomo¶ci
Egzaminator: Hanus Paweł
pisemny
2022-06-21
11:20:00
304
pisemny
2022-06-27
10:00:00
408
pisemny
2022-09-02
10:30:00
412
pisemny
2022-09-09
10:00:00
412
ST 2 st.
GiK GiGG s.1
Mapy górnicze i zarz±dzanie złożem
Egzaminator: Szczerbowski Zbigniew



pisemny
2022-06-23
10:00:00
506
pisemny
2022-09-01
10:00:00
506
pisemny
2022-06-06
11:00:00
506
ST 1 st.
IM¦ s.2
Matematyka 2
Egzaminator: Rudol Krzysztof



pisemny
2022-06-23
11:00:00
B-7 sala 1.9
pisemny
2022-06-29
13:15:00
B-7 sala 1.9
pisemny
2022-09-02
11:00:00
B-7 sala 1.9
ST 1 st.
GIN s.6
Modelowanie nieparametryczne obiektów 3D
Egzaminator: Lenda Grzegorz



pisemny
2022-06-23
11:00:00
103
pisemny
2022-06-30
11:00:00
103
pisemny
2022-09-16
12:00:00
103
NST 1 st.
GiK s.2
Podstawy budownictwa i inżynierii
Egzaminator: Firek Karol
pisemny
2022-06-19
18:00:00
pisemny
2022-06-26
09:00:00
pisemny
2022-07-03
09:00:00
pisemny
2022-09-11
09:00:00
ST 1 st.
GiK s.2
Podstawy budownictwa i inżynierii
Egzaminator: Wodyński Aleksander



pisemny
2022-06-28
12:00:00
sala 301
pisemny
2022-09-07
12:00:00
sala 106
pisemny
2022-09-14
12:00:00
sala 106
ST 1 st.
GiK s.4
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
Egzaminator: Pyka Krystian
pisemny
2022-06-13
18:00:00
s.301
pisemny
2022-06-23
15:00:00
s.301
pisemny
2022-06-30
10:00:00
s.301
ustny
2022-09-07
10:00:00
p.212
NST 1 st.
GiK s.4
Podstawy fotogrametrii i teledetekcji
Egzaminator: Pyka Krystian
pisemny
2022-06-19
13:00:00
s.301
pisemny
2022-06-26
13:00:00
s.106
ustny
2022-09-10
10:30:00
ustny
2022-09-11
10:30:00
NST 1 st.
GiK s.6
Podstawy geodezji górniczej
Egzaminator: Ja¶kowski Wojciech



pisemny
2022-06-26
13:00:00
301 termin I
pisemny
2022-07-02
13:00:00
301 termin II
pisemny
2022-09-11
13:00:00
301 termin III
NST 1 st.
GiK s.4
Podstawy geodezji wyższej
Egzaminator: Banasik Piotr
pisemny
2022-09-04
10:30:00
301
pisemny
2022-06-26
10:30:00
102
pisemny
2022-07-03
10:30:00
301
pisemny


ST 1 st.
GiK s.3
Podstawy Geodezji Wyższej - grupa po¶cigowa
Egzaminator: Ligas Marcin












ST 1 st.
GIN s.4
Podstawy geostatystyki i metod sztucznej inteligencji
Egzaminator: Witkowski Wojciech
pisemny
2022-06-13
10:00:00
pisemny
2022-06-24
10:00:00
pisemny
2022-07-04
10:00:00
pisemny
2022-09-05
10:00:00
ST 1 st.
GIN s.2
Podstawy inżynierii l±dowej
Egzaminator: Firek Karol
pisemny
2022-06-20
11:20:00
pisemny
2022-06-28
10:00:00
pisemny
2022-07-05
10:00:00
pisemny
2022-09-13
10:00:00
ST 1 st.
GIN s.2
Podstawy nauk o Ziemi II
Egzaminator: Bogacki Marek Neverova-Dziopak Elena



pisemny
2022-07-01
16:20:00
102
pisemny
2022-07-07
16:20:00
s. 102
pisemny
2022-09-02
16:20:00
s. 102
ST 1 st.
GiK s.6
Podstawy planowania przestrzennego i wyceny nieruchomo¶ci
Egzaminator: Bieda Agnieszka Parzych Piotr Adamczyk Tomasz
pisemny
2022-06-14
11:20:00
s. 408
pisemny
2022-06-29
10:30:00
s. 506 i 508
pisemny
2022-07-06
10:30:00
s. 506 i 508
pisemny
2022-09-07
10:30:00
s. 506
ST 2 st.
GiK s.1
Pomiary przemieszczeń
Egzaminator: Kuras Przemysław



ustny
2022-06-24
10:00:00
s. 304 (ci±g dalszy w dniach 27.06 i 28.06.2022)
ustny
2022-09-05
10:00:00
s. 310
ustny
2022-09-12
10:00:00
s. 310
ST 1 st.
GiK s.2
Programowanie komputerowe
Egzaminator: Preweda Edward



pisemny
2022-06-29
10:45:00
408 + 412
pisemny
2022-09-02
08:00:00
408 + 412
pisemny
2022-09-13
08:00:00
408 + 412
NST 1 st.
GiK s.6
Przekształcenia i ochrona terenów
Egzaminator: Sopata Paweł



pisemny
2022-06-19
11:20:00
103
pisemny
2022-06-26
14:40:00
103
pisemny
2022-09-11
11:20:00
103
NST 1 st.
GiK s.8
Przygotowanie i złożenie pracy dyplomowej inżynierskiej
Egzaminator:












NST 1 st.
GiK s.4
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
Egzaminator: Preweda Edward
pisemny
2022-06-12
10:30:00
408
pisemny
2022-06-25
13:00:00
506
pisemny
2022-07-03
13:00:00
408
pisemny
2022-09-03
13:00:00
408
ST 1 st.
GiK s.4
Rachunek wyrównawczy i metody statystyczne II
Egzaminator: Preweda Edward
pisemny


15, 20, 21.06.2022 - godz. i sale ustalone
pisemny
2022-06-28
08:00:00
408 + 412
pisemny
2022-09-01
08:00:00
408 + 412
pisemny
2022-09-08
08:00:00
408 + 412
ST 2 st.
IM¦ IW s.1
Sieci i instalacje wodoci±gowo-kanalizacyjne
Egzaminator: Lach Stanisław Kowalewski Zbigniew
pisemny
2022-06-30
10:00:00
s. 412
pisemny
2022-07-04
12:00:00
s. 412
pisemny
2022-07-07
10:00:00
s. 412
pisemny
2022-09-15
10:00:00
s. 412
ST 1 st.
GIN s.6
Smart M.App - projektowanie
Egzaminator: Malinowska Agnieszka




2022-06-24
10:00:00
c-4 219

2022-07-04
10:00:00
c-4 219



NST 1 st.
GiK s.4
Systemy Informacji Przestrzennej
Egzaminator: Cichociński Piotr



pisemny
2022-07-02
13:00:00
408
pisemny
2022-09-04
13:00:00
408
pisemny
2022-09-10
13:00:00
408
ST 1 st.
GiK s.4
Systemy Informacji Przestrzennej
Egzaminator: Cichociński Piotr



pisemny
2022-06-24
10:00:00
408 i 412
pisemny
2022-07-01
10:00:00
408 i 412
pisemny
2022-09-06
10:00:00
408 i 412
ST 2 st.
GiK GNiK s.1
Systemy katastralne
Egzaminator: Ma¶lanka Józef



pisemny
2022-07-05
10:00:00
106
pisemny
2022-09-06
10:00:00
106
pisemny
2022-09-13
10:00:00
106
ST 2 st.
GiK PiAG s.1
Systemy odniesień przestrzennych
Egzaminator: Banasik Piotr



ustny
2022-06-24
11:01:00
C-4 s.503, do 12:30
ustny
2022-07-01
11:00:00
C-4 s.503, do 12:30
ustny
2022-09-01
11:00:00
C-4 s.503, do 12:30
ST 1 st.
IM¦ s.6
Systemy zaopatrzenia w wodę i usuwania ¶cieków
Egzaminator: Neverova-Dziopak Elena
pisemny
2022-06-20
10:00:00
102
pisemny
2022-06-28
12:10:00
102
pisemny
2022-09-01
12:10:00
102
pisemny


ST 2 st.
IM¦ s.1
Technologie proekologiczne
Egzaminator: Oleniacz Robert



pisemny
2022-06-29
10:00:00
s. 106
pisemny
2022-07-06
10:00:00
s. 2
pisemny
2022-09-05
10:00:00
s. 2
ST 2 st.
GiK GNiK s.1
Teoria i praktyka wyceny nieruchomo¶ci I
Egzaminator: Adamczyk Tomasz Parzych Piotr



pisemny
2022-06-27
10:00:00
pisemny
2022-07-04
10:00:00
pisemny
2022-09-05
10:00:00
NST 1 st.
GiK s.2
Wybrane zagadnienia z geologii i geotechniki
Egzaminator: Stoch Tomasz
pisemny
2022-06-18
07:30:00
102
pisemny
2022-06-26
18:00:00
103
pisemny
2022-07-03
11:00:00
103
pisemny
2022-09-10
09:00:00
103
ST 2 st.
GiK s.1
Zaawansowane metody opracowania wyników obserwacji
Egzaminator: Preweda Edward
pisemny
2022-06-06
08:00:00
pisemny
2022-06-06
08:00:00
408 + 412
pisemny
2022-06-29
08:00:00
408
pisemny
2022-09-07
08:00:00
408
ST 2 st.
GiK GIP s.1
Zaawansowane technologie pomiarów inżynierskich
Egzaminator: Ćwi±kała Paweł
pisemny
2022-06-20
10:17:00
505
pisemny
2022-06-27
10:00:00
504
pisemny
2022-07-04
10:00:00
504
pisemny
2022-09-05
10:00:00
504

Ilo¶ć rek.:69